Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed Syndicate


tofi

Recommended Posts

Ceska recenze:

http://www.eurogamer.cz/articles/2015-10-23-recenze-assassins-creed-syndicate

Prvni recenze vypadaji dobre:

http://www.psu.com/news/28433/Assassins-Creed-Syndicate-review-round-up

GameSpot - 9/10

God is a Geek - 9/10

Game Informer 9/10

Polygon - 8.5/10

IGN - 8.2/10

Dealspawn - 8/10

DigitalSpy - 4/5

Upraveno uživatelem tofi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

herní serii Assasins creed mám rád a těšil na další pokračovaní. hra je již dostupná , měl jsem možnost vidět i herní gameplay videa a působí to na mě promakaněji než Unity. Sice na stránce redit už se objevil topic kde se postují glitche, bugy atd. a že jich není zrovna málo... taky o tom svědčí okamžité 2 standlone patche po vydaní hry.

Ubisoft prohlásil že se poučil z nedokonalosti dílu Unity a Syndicate bude propracovanější, zatím to tak tedy vypadá uvidíííme :)

Co mě mrzí je uplná abscence multiplayer režimu, hra je čistě pro singleplayer.. (Coop v Unity mě bavil, bylo to příjemné zpestření hry).

No a v neposlední řadě, jistě spoustu hráčů ocení kompletně přeloženou hru do češtiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejne si ji rad zahraji a tesim se na ni, i kdyz ji hateri daji treba 0/10

loni vscihni na Unity nadavali, kdyz jsem si ji pak zahral tak jednak jsem zadne problemy (u ps4) verze nezaznamenal, a celkove me hra bavila nekolik mesicu

Upraveno uživatelem tofi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-assassins-creed-syndicate-performance-analysis

Overall, it feels like Syndicate is a very positive step in the right direction.

Stability isn't perfect, but there's no longer the sense that bugs, glitches and oddities actively intrude on the gameplay experience.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po třech dnech hraní musím opravdu potvrdit prohlášení Ubisoftu že Syndicate má být blíže dvojce a Blag Flag, je to pravda Syndicate mě baví dokonce víc než Blag Flag konečně postavy které vám uvíznou v paměti, nečekal jsem že mě ještě bude až tak bavit další díl assassina, je to paráda:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete mi niekto poradit, ci sa da zopakovat misia?? Ak ano ako??

Všechny mise co mají hodnocení včetně různých aktivit jdou opakovat, nahoře v menu hlavní postupu pak tuším dóle sledování postupu, tak nějak to je pokud jsem to neotočil, a tam si mužeš opakovat do aleruja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-assassins-creed-syndicate-performance-analysis

Overall, it feels like Syndicate is a very positive step in the right direction.

Stability isn't perfect, but there's no longer the sense that bugs, glitches and oddities actively intrude on the gameplay experience.

Konečně česká recenze a bez pozlátka. Prý skoro žádné bugy a podobně. Recenzent na Bonuswebu, tvrdí pravý opak. Citace: Problémem je, že retardovaná umělá inteligence jde ruku v ruce s všemožnými bugy a grafickými glitchi, kterých je Syndicate plný. S podivem musím konstatovat, že jsem narazil na více chyb než během času, který jsem strávil s Unity.

Nevím kolik Eurogameru platí, ale nebude to asi málo :) Série Assassin's Creed, je už dávno v háji a je třeba si na to zvyknout...

http://bonusweb.idnes.cz/assassin-s-creed-syndicate-recenze-dta-/Recenze.aspx?c=A151101_125906_bw-ps4-recenze_bze

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tam odehráno cca 15 hodin a za celou dobu jsem narazil na jeden bug, když nepřítel propadl texturou. Umělá inteligence je takřka to samé jako v Unity, rozhodně nic hrozného. Příběh není nic světoborného, takový průměr, ale jestli někdo od Assassins Creed čekal opak, tak je hodně naivní. A dvojce hlavních postav mě velmi mile překvapila tím, jaký je mezi nimi kontrast, jak používají humor a jak jsou, alespoň v rámci herního světa, originální.

Takže bych doporučil si hru minimálně pár hodin zahrát, vyzkoušet pár misí, jak hlavních, tak vedlejších, projít si krásně udělaný Londýn a potom si udělat názor. Rozhodně je to lepší, než spekulovat, která recenze je zaplacená a dělat si názor na hru jen podle těch negativních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o tom žádná, že si člověk musí hru zahrát, ale anižbych si ji zahrál, vím, že to bude průser, protože mě bavily jen první dva díly a zhruba polovina příběhu v Black Flag. Unity byla katastrofa po všech stránkách a ta recyklace, kterou Ubisoft dělá je už pro mě neůnosná. Ve všech recenzích je, že to není nic nového, takže pro mě už automaticky průser. Jde, ale o to, že lidi budou tenhle hrozný marketing, nebo co to je podoporovat, ikdyby to byla úplná sračka. Přirovnal bych to k Pelíškám. Okurky od doktora Róna z Bubenče, nemůžou být kyselé. O tom je celá tahle série v posledních letech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trošku mě zklamalo, že je přeložená jen konverzace a není to "full cz" hra, jinak paráda.

teď jsem se díval na YT jak tam jeden uživatel hraje na ps4 a má to kompletně celé v CZ, nevíte čím by to mohlo být, že mám přoložené jen konverzaci?

Upraveno uživatelem mesyas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi hra přišla a při prvním spuštění jsem si nastavil cz titulky, český jazyk do menu a vše kromě dabingu mám česky. I někde v nastavení by se to mělo dát změnit a když ne, odinstaluj hru a znovu ji nainstaluj.

Takže problém bude někde mezi gaučem a tv ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky vás v misi v Toweru iritovalo, že po skončení mise na vás zaútočili strážní, kteří do té doby byli vašími spojenci? Taky bylo skvělé, že jste byli někde až nahoře v místnosti a museli jste utíkat přes celý Tower. Ta hra má chyby v designu, no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu