Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

g2a.com - shield


MajlikCZ

Otázka

Ahoj,

registroval jsem se na g2a.com a chtěl jsem si aktivovat měsíční shield, kdy první měsíc je zdarma a potom každý měsíc se platí 1 euro. Zkoušel jsem to asi 10krát. Přidával jsem tam kartu, ale i po notifikační smsce kartu nepřidám. Prostě nic se neděje. Nemáte s tím nějaké zkušenosti? Mám debitní kartu MasterCard a přes platím docela často. Jednu platbu jsem provedl i na g2a.com, ale to byla platba digitálního klíče, nikoliv sekce stránky g2a shield.

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

mesicni shield se hodi pouze tehdy pokud nakupujes od neautorizovanych prodejce, vetsinou je to zlodejna,proto se shield pouziva. Pripadne spory pak resi g2a. Pokud kupujes uz od znamych prodejcu, jsou stale levnejsi nez steam atd.,tak ho nepotrebujes.

Jinak pokud mas zemi urceno jako CR a koupis si hru a nezaplatis vat, tak ti ani stit nepomuze.

Jinak na vsechny obchody si zaloz paypal ucet, ktery si aktivujes pres svoji kartu cca 3 dny trva nez je aktivni a pak uz to nebudes muset nikdy resit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Děkuji za všechny tipy.

Jak přesně poznám ověřeného uživatele? Identita je nějak ověřena g2a a je u něj nějaká značka? Pokud tím ověřeným myslíte pouze podle recenzí, tak spousta prodejců, co má i 100% hodnocení má kolikrát dosti negativní recenzí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V 30. 11. 2015 at 17:33, headhot napsal:
mesicni shield se hodi pouze tehdy pokud nakupujes od neautorizovanych prodejce, vetsinou je to zlodejna,proto se shield pouziva. Pripadne spory pak resi g2a. Pokud kupujes uz od znamych prodejcu, jsou stale levnejsi nez steam atd.,tak ho nepotrebujes.
Jinak pokud mas zemi urceno jako CR a koupis si hru a nezaplatis vat, tak ti ani stit nepomuze.
Jinak na vsechny obchody si zaloz paypal ucet, ktery si aktivujes pres svoji kartu cca 3 dny trva nez je aktivni a pak uz to nebudes muset nikdy resit.

No nákup je v usd, paypal je v eur a karta je v czk, to je dvojitá konverze ...

Nejde to nějak udělat jinak?

 

///EDIT: Tak bohužel platba paypalem zamitnuta ze strany g2a

Nemá nekdo na prodej 50usd USA (americký) PSN code?

Na g2a je od 46,42 no paypal mi neprojde (mam ověřeny účet), karta mi přidat nejde (zobrazuje se jen MAESTRO), bitvoiny nemám

Pěkné vopruz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Umim

 

Můžeš mi potvrdit, ze jsi z nej zaplatil přes českou kartu na g2a v usd?

 

Platbu v eur zrušil po 10-15 minutách g2a, napsal ať použiju jinou platební metodu.

 

Následnou platbu z jiného počítače a jiné ip adresy s jiným e-mailem ale v usd zrušil ihned.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Na g2a nenakupuji, ale nerozumím výrazu, že "Paypal je v EUR". Paypal je platební brána a jako taková umožňuje transkace téměř v libovolné měně. Jako měnu si tam otevřeš, do jaké měny si tam konvertuješ peníze, je plně v kontrole majitele účtu a je úplně jedno, jakou platební kartu máš k účtu přidruženou, jestli českou, anebo americkou platební kartu.

Ale výraz, že Paypal je v nějaké měně, je nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Teoretický BY TO MĚLO TAK BYT, bohužel neni!

Pokud s tím nemáš zkušenosti, tak to nemá cenu rozebírat

Jen nastínim problém CZK karet a nevýhodné konverze měny na paypal (neslo změnit!)

A dále výplata usd na paypal, jenže paypal ti ji NEPOSLE než v EUR, na tvůj bankovní účet... Takže další konverze jejich "výhodným" kurzem...

Dá se o tom dohledat spousta na Netu, paypal aktivně používám >12 let...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Ale motáš jablka s hruškama. Bavili jsme se tu o platbě na e-shopu v konkrétní měně (USD) a ty zde začínáš motat to, že ti výplatu z PayPalu na tvůj bankovní účet (vedený zřejmě v CZ) nepošlou jinak, než v EUR. To jsou aboslutně dvě rozdílné věci.

Já ti opakuju, že není žádný problém si na PayPal ZDARMA převést CZK, ty si následně ne tak nevýhodným kurzem konvertovat na JAKOUKOLIV cizí měnu a následně s ní zaplatit v e-shopu, nikoliv metodou platby platební kartou, ale zůstatkem na PayPalu.

Pokud jsi tento základ za 12+ let používání PayPalu ještě nezjistil, tak to máš celkem ještě mezery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 27 minutami, Locker napsal:

Tys jim dal cislo karty anebo myslis platbu pres skrill?

ano dal som im cislo karty...sak vo fiu mas kazdu platbu moznost si overit pred zaplatenim, takze keby niekto ti ju ukradol a chcel platit tak nema sancu zaplatit lebo na mobil ti pride kod, bez ktoreho sa platba neda zrealizovat...to len nechapem jak su vsetci z toho posr.ny platit kartou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu