Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s hrama na PSP Slim :-(


J*A*M*A*L

Otázka

čusek mám od Vánoc nowé PSP a kámoš mi hned nahrál firmware 3,72. Ale už od začátku mám problém s Memory Stick kartou. Načte ju to v pohodě ale některý hry semtam jdou některý zas ne. někdy se to sekne v menu a někdy hned při spuštění to hodí ten zwuk a tu větu s (80032142) tímhle na konci. Když do PSP hodím kartu kámoše jdou všechny hry bez problému. Co mám sakra dělat?????? napište please kdo tomu rozumí ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ten update tam měl na začátku, pro jistotu jsme zkoušeli znovu přeflashovat, podle mě je to taky kartou, protože jsem mu nahrál u mě na jeho kartu simpsnovi a nejeli na mým ani na jeho psp, a ted jsem si nahrál simpsnovi na moji kartu a jedou mi => někdo nebudu jmenovat prodává pěkně blbý faki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to modrý sandisk 4gb, ale nemusí to být fake, i když jinej kámoš má zrovna fake, jde o to, že mohla být i špatná várka memorysticků, protože ten první z prodejny se sem tam nechtěl ani načíst v psp a ten druhej dělá tohle, tak nevím, udělejte si obrázek sami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím mám stejnej problém,některé hry nejdou vůbec sekne se to v menu a pak se vypne psp.Ted jsem zkousel Medal of Honor Heroes 2 a šlo to hrát jenom do 3 levelu pak to neustále nahrává loading a nic!!!Podařilo se to někomu vyřešit?

jo, mas spatne ISO, stahni hru znovu z jineho zdroje..

Jezis FAKE karta muze delat co che ale taky ani nic delat nemusi. Fake neznamena jenom ze je ta karta pomala........nemusi se treba ani vubec nacist atd....

ne.. fake znamena doslova padelek

fake=padelek...

je pak uz jasne ze vetsinou (ale neni to pravidlo) je padelek horsi nez original ;) proto dela takovej bordel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak z vlastni zkusenosti musim rict ze ted se zacali objevovat ty modre 4gb sandisky fake to sem este nevidel tolik,jinak lidi nechapu proc si kupujete sony karty delal sem nekolik flashu a skoro vzdycky meli ty lidi sony kartu obyc 2 gb:arrow:zbytecne starosti a prachy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chtel bych se zeptat jestli teda ty nehratelny ISA budou spis spatnym souborem a nebo kartou? myslel sem ze by to mohlo byt FAKEm ale ted jsem zjistil ze PSP o obou mych SanDiscich Pro Duo 1GB (modrej) pise ze MagicGate podporujou a obe sou z dobryho zdroje takze by problem byt nemel. Ale proste nekdy me nejaky ISA jedou a jiny ne... Cim to?

edit: jo mam FATa, CFW 3.90 M33

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
chtel bych se zeptat jestli teda ty nehratelny ISA budou spis spatnym souborem a nebo kartou? myslel sem ze by to mohlo byt FAKEm ale ted jsem zjistil ze PSP o obou mych SanDiscich Pro Duo 1GB (modrej) pise ze MagicGate podporujou a obe sou z dobryho zdroje takze by problem byt nemel. Ale proste nekdy me nejaky ISA jedou a jiny ne... Cim to?

edit: jo mam FATa, CFW 3.90 M33

a co treba udelat nasledujici proceduru,

ty hry co ti nejedou, nahraj na kamosuv ms a jestli na tvem psp z jeho karty pojedou, je chyba v karte, jestli nepojedou z jeho karty ani na tvym ani na jeho, je chyba ve hre, jestli jemu pojedou a tobe ne, je chyba v PSP (fw?).

jeste to pripadne muzes zkuti vypalit na DVD a nahrat to na tu kartu pres jeho DVD a jeho PC, at je to 100%..

Taky muzes zkusit jestli mu hry co ti nesli z tve karty, taky z tve karty na jeho PSP nejdou, pokud opravdu nepujdou, je to na kartou (za predpokladu ze z jeho karty ty same hry frci ok)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu