Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosim pomoc novy dashboard chybi polozky


pruza

Otázka

zdravim potreboval bych pomoct mam xbox360 slim nejnovejsi fw 2.0.17489.0 zaclo to tim ze jsem si chtel stahnout nejake theme podle x videii co jsem videl na yt staci naject do games a pak dat polozku browse kde se maji zobrazit dalsi polozky jako dema themes atd a tu nastava chyba vubec ji tam nemam [browse] jedine co tam je je vyhledavani dle nazvu[respektive vidim na obrazovce jen tyto vecy.... navrhy novych her a pak polozky ... my games,on demand coz netusim co je... pak add ons arcade ,search games a posledni demos] dalsi vec je ta ze i na hlavnim dashboardu me chybej polozky jako video nebo tv atd.mam tam jen tyto bing,home,social,games,apps,settings a to je vse, otazka zni da se to nejak upravit pridat resetnou ci cokoliv jineho ???? pripadne me nekdo poradte jeste jak se daji najit nejake free theme pac bez toho browse theme muzu dat akorat vyhledat dle nazvu a to me to vyhleda tisic vecy jen ne to co potrebuji dekuji vsem za nejaky napad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

To co popisuješ působí trochu zmatečně (promiň, ale čtu to dokola a ne a ne se v tom zorientovat). Ale podle toho co píšeš ke konci (chybějící položky TV & Movies atd. v menu NXE Dashboardu) to odpovídá nastavení regionu konzole. Zkus změnit region z CZ na např. UK a tyhle položky se ti v menu objeví a dost možná i to ostatní, na co se ptáš (nabídka služeb v NXE dashboardu je dána oblastí/regionem, kde je daná funkce/služba dostupná).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To co popisuješ působí trochu zmatečně (promiň, ale čtu to dokola a ne a ne se v tom zorientovat). Ale podle toho co píšeš ke konci (chybějící položky TV & Movies atd. v menu NXE Dashboardu) to odpovídá nastavení regionu konzole. Zkus změnit region z CZ na např. UK a tyhle položky se ti v menu objeví a dost možná i to ostatní, na co se ptáš (nabídka služeb v NXE dashboardu je dána oblastí/regionem, kde je daná funkce/služba dostupná).

hoj dik za napad ale kdyz jsem zmenil locale na uk nebo usa nebo belgium nabidka je porad stejna tak nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nesmíš při té změně ale použít profil, který má aktivní CZ XBLive (což asi děláš). Vytvoř si na zkoušku nový účet, k tomu nepřiřazuj službu XBLive, locale dej na UK nebo US a zkus znovu.

funguje to prosimte a nejde tedy nak zmenit xblive z cz na uk abych mohl pouzivat svuj profil ???protoze s uk profilem se na xblive zas nejde pripojit nevim proc

Upraveno uživatelem pruza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Můžeš migrovat svůj účet z regionu do regionu ale ... vím nějak, že to lze měnit maximálně jedenkrát za určité období a pak nevím, jestli to v případě CZ regionu nelze jen z jiných regionů do CZ (jinými slovy nejsem si jistý, jestli jde migrovat z CZ na nějaký non-CZ region). K tomu už by tu mohli napsat něco buď znalejší v tomto případě, anebo to určitě zjistíš na straně podpory Xbox, ať už na jejich webu anebo na telefonní lince.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Můžeš migrovat svůj účet z regionu do regionu ale ... vím nějak, že to lze měnit maximálně jedenkrát za určité období a pak nevím, jestli to v případě CZ regionu nelze jen z jiných regionů do CZ (jinými slovy nejsem si jistý, jestli jde migrovat z CZ na nějaký non-CZ region). K tomu už by tu mohli napsat něco buď znalejší v tomto případě, anebo to určitě zjistíš na straně podpory Xbox, ať už na jejich webu anebo na telefonní lince.

Ok hele chvilku jsem se v tom stoural nez jsi me odepsal takze kdyby mel nekdo stejny problem jako ja staci naject na xbox.com tam se prihlasit na svuj ucet a provest migraci z cz na uk (jak jsi psal lze to pouze jednou za 3 mesice) kazdopadne problem dela cz sluzba xbox live na uk to jede uplne v pohode se vsim vsudy takze ja ti moc dekuji za pomoc problem jsem vyresil a nezlob se ze jsem otravoval mam xbox 3 dny doted sem jel jen playstejsny na kterych jsem si delal bez problemu i flash atd ale tohle me proste dostalo prjde me ze xbox co se tyce nastaveni nema hlavu ani patu je to vsude tak divne poschovavany a absolutne to neni intuitivni tohle by me ani ve snu nenapadlo nebyt tebe takze jeste jednou diky za vse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu