Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

účty na xboxu - jak používat ?


joys_333

Otázka

Zdravím,rád bych se zeptal na tvorbu a používání účtů na xboxu.koupil jsem starší xbox z RGH, na skoro vše jsem přišel jen mě je záhadou věci kolem účtů.Mám tam dva učty, rád bych se zeptal jak to vlastně funguje, je to stajne jako třeba na win7, kde každý účet má svoje nastavení a svoje programy ? Lze přidat další účet kde bych měl jen své hry ? Které nejdou z jiného účtu hrát, nebo co xbox to jeden účet ?Omlouvám se za dotaz, ale prošel jsem celé fórum, buď jsem to tu nenašel, nebo špatně hledal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Účet slouží hráči ke hraní, na RGH prostě vytvoříš účet pro každého hráče a ten se přihlásí na svůj učet a hraje, je to dobré i proto aby si navzájem nehráli rozehranou hru a pod každým účtem se ukládají Savy z her, takže každý hraje od místa kde skončil.

Za hraní hry a postup ve hře dostává každý hráč G body (Achivementy), které jsou akorát na chlubení co kdo ve hře splnil.

Můžeš vytvořit kolik potřebuješ účtů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky za info, a jak to je ohledně her?

každý účet má svoje hry nebo může hrát všechny hry které jsou nainstalované ?

Rád bych udělal jestli by to šlo další účet kde bych zvolil jaké hry jdou na tom účtu hrát ?

Počítám že tam nejde založit nějaký admin účet, a user účty které admin obsluhuje ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Z každého účtu vytvořeného na konzoli lze spustit libovolnou hru v rámci dané konzole.

Pokud ti jde o kontrolu nad dětmi, existuje tam možnost "Parental Control", kde můžeš individuálně nastavovat, který obsah daný uživatel (účet) spustí. Lze to ale jen v rozsahu stupně hodnocení obsahu PEGI, takže nelze volit omezení pro každou jednotlivou hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu