Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Poradite ?


Otysko

Otázka

Ahoj,

Nedávno jsem si pořídil Flashnuty Xbox. Všechno šlape na 1. Ale jak jsem po čase zjistil. Flash mi je mírně k ničemu protože si nemám jak vypálit hry. Zkoušel jsem na své vypalovačce. Hra se vypálí ale po chvilce hraní mi napíše že je to špatně.

Proto nevím zda mám v dnešní době ještě možnost jak si doma vypálit hru. Zázračnou mechaniku iHas jsem zatím nikde nenašel. Tak by byl rád kdyby mi někdo poradil. Jsou možnosti ?

Nebo mám radši uvažovat na koupí RGH ?

Kdyby ano doporučite mi někoho?

Moc děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Záleží na tobě zda budeš chtít hrát online MP nebo jen SP.

Pokud chceš hrát online nechej si flash mechaniky a kup si iHasku a nebo levně originál hry z druhé ruky.

Pokud nehraješ online MP, tak si nechej dodělat RGH a máš klid.

Flashery najdeš v sekci Prodám na tomto fóru.

Zázračnou mechaniku si nenašel, protože asi nehledáš.

Já našel tento inzerát v sekci Prodám za 10 sekund:

http://console-forum.net/tema/184263-mechaniku-ihas124-dl-media

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

urcite jen single koupil jsem detem,a ja moc nehraju,ale na jednom webu kde jsem nasel hry u nekterych bylo psano bez ochran pro rgh a u nekterych min. konf. Flash LT 3.0 asi s ochranou nevyznam se v tom.

mohl bys mi prosim poslat nejake odkazy na hry 21Matrix(zavinac)centrum.cz

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Flash LT je pro vypaleni.

Pro RGH je to fuk jakou verzi stahnes, pokud primo pro RGH jen nakopirujes a hrajes, pokud pro flash, je to ISO soubor a ten převedeš pres program XboxImage Browser nebo Iso2God na format pro RGH, to vse by ti mel vysvetlit clovek co ti bude delat RGH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
jeste mam jeden dotaz nasel jsem nejaky hry na torentech a kdyz dam stahnout tak to neni iso ale cele rozbalene v nekolika souborech ty staci nakopirovat jen na externi disk?

Pokud tvoje konzole není nijak modifikovaná (CFW/RGH), tak vždy při hraní her budeš muset mít přítomnou placku v DVD mechanice (vyjma her zakoupených v digitální podobě na Storu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu