Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

xbox image browser


Recommended Posts

Zdravím, bohužel se mi v NTB přeinstaloval Win 8 na Win 8.1 a od té doby mi nejde spustit XBOX IMAGE BROWSER. Už jsem tento program stáhl v několika verzích a pořád mi to háže tuto hlášku: RUN TIME ERROR 339 COMPONENT "MSCOMCTL.OCX" OR ONE OF ITS DEPENDENCIES NOT CORRECTLY REGISTERED: A FILE IS MISSING OR INVALID.

Neví prosím někdo kde je chyba? Když jsem měl Win 8 tak program šel naprosto bez problémů spustit. Děkuji za rady:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji,našel jsem i tohle.

http://soft.blog.zive.cz/2013/08/jak-opravit-problem-s-mscomctl-ocx/

Ale bohužel nějak to nezvládám nejsem moc PC expert,asi xbox image browser oželím a budu rozbalovat v Iso2GOD :D Jen doufám,že je to jediný program který mi nepůjde spustit:party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Já měl kdysi tentýž problém ve Windows 7 v notebooku, chyběly mi myslím 2 nebo 3 dll knihovny, tak jsem je stáhnul z netu a zaregistroval podle toho návodu a v pohodě mi Xbox Image Browser funguje.Není to vůbec složité jen to tak vypadá.

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak to nedávám :cheesygrin: Už tohle nějak nezvládám :cheesygrin:

Nyní otevřete složku, kam jste si MSCOMCTL.OCX uložili. Klikněte do adresního řádku v Průzkumníku (můžete tam mít napsáno třeba Milan > Stažené soubory, ale po kliknutí se vám text změní např. na C:\Users\Milan\Downloads). Ideálně si jí někam zkopírujte a vložte. Nyní se vraťte do Příkazového řádku. Napište příkaz:....................................

A nesmějte se mi,tohle je pro mě španělská vesnice :party:

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Nikdo se ti nesmeje, ale když to nedas, tak se domluv s někým kdo rozumí PC trošku více ať se k tobě staví a zprovozni ti XboxImage Browser, zabere to asi minutu. :cheesygrin:

Jinak budeš bohužel bez tohoto skvělého programu.

Já jsem Iso2God použil naposled na 4DVD Wolfensteina :wohow:

Třeba ti pomůže zkouknout videa na YT jak tyto knihovny zaregistrovat, je jich tam několik.

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu