Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

(Cestina) Aurora 0.5b CZ


Quicksilver

Recommended Posts

Jedna se o mnou prelozeny preklad cestiny do aplikace : AURORA 0.5B ( Neni vse prelozeno ! )

Zde najdete aktualni verzi cestiny.To znamena ze se link casto meni ! .-)

Pokud narazite na chybu napiste ji.Pokusim se ji dohledne dobe opravit.

VERZE OD : QUICKSILVER A BASILDON

AKTULIZACE ZE DNE : 18.1.2016 - 22:00h ( BUG FIXED )

https://mega.nz/#!bFwnSYQb!1wDF54OWzE4ENOrjYgRjzl48Ue2NIyI5DOg-Ptb6ZOo

Upraveno uživatelem Quicksilver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Staženy soubor CS-CZ.xzp nakopírujte do adresáře Média/Locales/ tam kde máte Auroru.

U mě v Xboxu to vypadá takto Hdd1:\Aurora\Media\Locales\ a zde jsou jazykové soubory.

Potom v Aurore dej Setting (tlačítko Start), sjed na Language a vyber cestinu, nutný restart Aurory.

Restart Aurory provedete takto:

Systém ( tlačítko Back na ovládací) a 3 položka odshora Restart a najede vám Aurora v češtině.

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tady je kompletní překlad Aurory 0.5b do češtiny ve spolupráci s Quicksilverem.

Měly by být přeloženy veškeré texty které jsou přeložitelné do češtiny a měly by dávat smysl. :cheesygrin:

Stahujte a vyzkoušejte, pokud naleznete chybu, tak napište a já ji opravím.

EDIT: nejnovější a snad poslední verze je zde na 2.stránce

http://console-forum.net/tema/184547-cestina-aurora-0-5b-cz/page2?p=1484811&viewfull=1#post1484811

Upraveno uživatelem basildon
linky prosim do code
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Diky, doufam ze je cestina v poradku, ja ji bohuzel jeste nezkousel, jenom jsem doprekladal texty a opravil par vyrazu, zabralo mi to 3 dny. :-D

Kouknu jak vypada asi az dneska odpoledne az se prospim po nocni.

Tak at vsem slouzi a jakmile vyjde nova verze Aurory tak ji dame s Quicksilverem urcite dokupy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tak jsem psal Swizzymu co dělá Auroru 0.6b jak to bude s překladem 0.6b verze a odepsal mi, že bude obsahovat stejná data, že budou samozřejmě přidána nová slova, ale že 0.5b verze půjde jednoduše sloučit s novou verzí 0.6b pomocí jeho softu na překlad a následnou kompilaci, takže to je super zpráva. :wohow:

EDIT: Dneska jsem na cestinu koukl v Xboxu a zitra 19.1. tu nahodim novou verzi cestiny, mela by byt uz komplet opravena a upravena!

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásná práce pánové. Také jsem stáhnul a vyzkoušel. Mám na Vás dotaz, na který mi možná budete umět odpovědět, když tomu rozumíte. Na jiných fórech mne prostě ignorovali a nikde jsem to nenašel. Jde mi o tohle. Když jsem přešel z FSD na Auroru, tak mi zůstal v "Dashi" příkazový řádek Freestyle Home a já bych to chtěl změnit na Aurora, jestli mi rozumíte. Jde jen o kosmetickou úpravu, ale mám rád dokonalost a tohle mi to kazí. Děkuji za jakoukoliv odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Takže zde je mnou opravená/upravená finální verze češtiny do Aurory 0.5b, opraveny délky zobrazených slov a slovosled. 8)

Stahujte jen soubor CS-CZ.xzp 182.67KB (final version 20.1.2016 - není nutná registrace)

http://www.realmodscene.com/index.php?/topic/6573-czech-translations/?p=55950

A nebo můžete stahovat zde z MEGA (final version 20.3.2016)

http://https://mega.nz/#!GNwnzS4a!qNkplx1WIxyQplGL-1jFBwalF2_zz1uRnjgcQs5tAL0

Stažený soubor CS-CZ.xzp nakopírujte do adresáře Média/Locales/ tam kde máte Auroru.

U mě v Xboxu to vypadá takto Hdd1:\Aurora\Media\Locales\ a zde jsou jazykové soubory.

Potom v Auroře dej Setting (tlačítko Start), sjed na Language a vyber češtinu, nutný restart Aurory.

Restart Aurory provedete takto:

System ( tlačítko Back na ovládací) a 3 položka odshora Restart a najede vám Aurora v češtině.

Aktualizace češtiny:

Pro správnou funkci češtiny a zobrazení nové verze přepište původní soubor a restartujte Auroru! icon_cheesygrin.gif

:idea: Jinak mám ještě jeden postřeh, někdo to možná ví někdo ne, ale když vám najede Aurora, tak v pravo nahoře se zobrazí Show All, je to podle nastavení filtru a toho anglického názvu se zbavíte tak, že upravíte jeho název (Show All), zmáčkněte tlačítko B - Rychlý přehled - a upravte si zaškrtnutý přehled zmáčknutím tlačítka A , pak si změňte anglický popis na třeba Všechno atd. a dejte Uložit. Potom restartujte Auroru. :idea:

EDIT: Dnes 20.1.2016 vydána finální verze češtiny pro Auroru 0.5b

Upraveno uživatelem basildon
Vydána finální verze, aktualizace linků
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si připadám opravdu slepý a hloupý, protože na to, co mne odkazuješ žádný link na skin nevidím, jen polotovary na dodělání. Mohl by si mi, prosím poslat vyloženě ten skin, s koncovkou "xzp", abych jej mohl nahradit za ten Default.xzp, který tam je implicitně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ten odkaz na ten skin co změní Freestyle na Aurora od drak3go je funkčí, akorát je třeba číst co tam píšou!

Neexistuje žádny default.xzp kterým by jsi to nahradil!

Jsou tam 3 verze upraveného pluginu, tak si vyber který se ti líbí, stáhni ten rar soubor a postupuj podle návodu!

Install to Plugins\HudScene\**

**be sure to backup your original files if necessary before overwriting them**

Takže rozbalit rar a nakopíruj všechny soubory tam kde máš Auroru do adresáře Plugins\HudScene\ a přepiš původní soubory.

Hlavně si zazálohuj puvodní soubory pokud by se něco pokazilo.

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Dnes vydána finální verze češtiny do Aurory 0.5b - tak stahujte!

Linky aktualizovány v mém původním příspěvku:

http://console-forum.net/tema/184547-cestina-aurora-0-5b-cz/page2?p=1484811&viewfull=1#post1484811

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Jj,uz je opravdu posledni :-D

Predtim jsem je prelozil texty, nezkousel jsem je v Xboxu, az ted jsem mel konecne volno v praci tak jsem si cestinu prohledl v Xboxu a opravil chyby, toho textu je tam opravdu hodne, i kdyz to tak nevypada.

Ted uz prelozim a opravim 0.6b verzi az vyjde ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu