Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pomoc s xbox image browserem


Recommended Posts

Čau pánové,

potřebuju radu ohledně xbox image browser.na mém pc s windows XP jsem pálené hry z dvd normálně nakopčil do pc a udělal xbox image browserem pro rgh (z dvd do pc,pak na flešku a pak následně do xka ). X360 jsem prodal známému a on má windows 7 nebo 8 a nejde mu tam nahrát z dvd hra tak,aby ji mohl udělat jak já na xp.je potřeba na windows 7 a víš jinej browser nebo kde je chyba?pořád mu to kopčí do pc pod VLC media player a z toho to nejde udělat tak,jak mě na xp.

bych mu ty hry udělat já ale už ani já nemám XP.

díky za rady

Upraveno uživatelem romeno
Zmena nazvu tematu...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ahoj,

Přesunul jsem tvoje téma pod sekci JTAG/RGH kam správně patří a teď něco ke tvé otázce. Na způsobu užití Xbox Image Browseru se nic nemění, verze operačního systému nemá vliv. Podle mě je váš postup zbytečně složitý, konkrétně ten krok přenášení hry z DVD do PC. Jediný důvod, který mě napadá je ten, že danou hru už nemáte nikde uloženou na HDD v PC, anebo se vám ji nechce znovu stahovat. To, že se kamarádovi otevírá výsledný *.iso soubor ve VLC playeru je pouze tím, že má nastaveno v operačním systému asociaci přípony *.iso s tímto programem. Znalostí operačního systému si může tuto asociaci změnit anebo zcela zrušit, případně pro prohlížení obsahu ISO image použít nějaký soborový manager, např. Total Commander.

Bez ohledu na výše zmíněné i tak doporučuji zkusit namísto Image Browseru použít převod do GOD formátu programem Iso2God, o které se můžeš dočíst ZDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu