Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox Elite vs Xbox normal


Nadzi

Otázka

zdravim

vlastnim zatial len par dni konzolu 1TB a je moznost ju vratit a doplatit 100 eur za konzolu xbox elite

chcem teda vediet ci ma zmysel si kupit tu elite alebo ostat pri klasickej. ten ovladac vyzera dobre ale ludia si stazuju na drzaníe toho ovladaca koli tym packam naspodu tak teraz neviem ci ma zmysel si zato doplatit tych 100 eur..

pomozte mi v rozhodovani 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No otázka je zda ti obchod dovoli vrátit konzoli. Nevim jak naSlovenku, ale v CR zboží muzes vrátit do 14dnu jenom, pokud jsi kupoval přeseshop.

Co se tyce Elite, diky hybridnímu HDD ma o 20procent kratsiloadingy. Sice i k normalni verzi ONE muzes pripojit externi hybridni HDD,ale jeho cena je tak velka, ze je daleko levnejsi koupit Elite.

Navíc ma Elite joypad a co jsem o nem cetl, tak recenze jejchvali. Ja mam ve friendlistu 2 lidi, co mají Elite a praveze na ten joypad sinestezovali, spise naopak.

Kdybych si ted kupoval ONE, tak bych sel do Elite verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak som sa nakoniec rozhodol pre xbox elite a uz je aj doma

yzera to byt celkom fajn balenie bolo super atd

aj ovladac je vcelku fajn ale neda sa tak pevne uchopit koli zadnym packam ale asi to chce len cvik

ps: taktiez vam xbox pri intenzivnom hrani navrchu kde je ventilator silne hreje? kdyz tam dam ruku tak je to ponekud dost teple...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hosi dneska mi prisiel novy kus xbox one elite a to trafo absolutne nepocut. ako keby bolo vypnute. ziadne bzucanie vrnenie ani pri niekolkohodinovom hrani ani ked v pohotovostnom rezime. cize v mojom pripade pomohlo vymenit cele balenie konzoly a stopercentne zlepsenie. krasne ticho v celej izbe som rad ze to pomohlo. dakujem vsetkym za pomoc.

mam este kopu otazok ak vam to nevadi tak ich obcas sem napisem a snad sa mi dostane tolko pomoci ako doteraz. fakt diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu