Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ps3 nejde po prepastovani


Recommended Posts

Zdravím. Mám problém s dvěma kusy ps3. Po prepastovani nejde ani u jedné obraz.

Prepastoval jsem pouze z vrchu, nesundaval jsem kryty čipů!! Oba čipy se zahřívájí, píšu protoze když jsem dělal pc a byl nefunkční procesor nezahrival se

Ps3 se zapne, svítí zelené, nenajde ovladač, po připojení USB kabelem ovladač zhasne, nejde recovery menu, nejde vypnout konzole aniž bych ji nevytahl ze zásuvky.

Mám takovýto problém prvně, proto se ptám vás. Před prepastovanim obě šli, prepastoval jsem je jelikož jsem je rozebiral, předtím ani nehuceli a ne přehříváli se

Upraveno uživatelem Hromy2212
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...
  • Moderators

Zde bych se obrátil na někoho, kdo se zabývá servisem PS.

Při rozebírání a přepastování mohlo dojít k nějakému poškození na HW a jen velmi těžko radit k čemu konkrétně došlo v těchto případech. Možná by pomohlo více informací, vědomí toho, že jste třeba někde nechtěně něco poškodili, o něco zavadili, statická elektřina, možná dodat fotografie výsledku po přepastování atd. Pak by někdo, kdo se zabývá servisem Ps hlouběji, mohl být schopen třeba něco poradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí abyste se dotkli základní desky rukama a může to být celé uvařené pokud jste neměli rukavice, nebo si statickou elektřinu nevybili o něco železného. Nicméně, je tady spoustu šikovných servismanů, za sebe můžu doporučit yessmana. trvalo to chvíli, stálo to pár šlupů.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu