Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prosím o radu s hrou Gears of War 3 original disk, hráno na RGH


joj1100

Recommended Posts

Ahoj,

Nevím jestli to píšu do správné sekce, ale mám Xbox 360 s RGH tak jsem to dal sem. Koupil jsem synům originál disk Gears of War 3. Kluci to v pohodě hráli, ale jednoho dne se jim tam při jedné z nabízených misí Válečná zóna v módu split screen objevila hláška Fatal crash intercepted a hra se vypne a vrátí se do FSD menu. Zajímavé je, že ta mise funguje pouze v módu pro jednoho. Také další z misí této hry jdou v pohodě hrát i ve dvou. Hry na hdd fungují v pořádku. Návody na youtube co jsem shlédl nefungují. Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Fatal Crash Intercepted je interní crash Freestyle 3, jehož příčinou může být hned několik faktorů.

Než se začít trápit otázkami k instalaci Freestyle 3, jeho nastavením, umístěním, smazání databázových záznamů apod. doporučuji přejít na novější Auroru a zkusit hru tam.

Freestyle je ukončený projekt, takže přechod na Auroru bude mít význam nejen v souvislosti s tímto tvým konkrétním problémem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu