Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Freestyle 3, problémy s updaty u her jako GTA V, Black ops 3


Recommended Posts

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, mám na svým xboxu čip, freestyle dash 3, a nemůžu se u některých her jako např. Black ops 3 a podobně dostat přes úvodní hlášku o připojení k live a následný update. Už jsem zkouknul pár, pro mě složitých, tutoriálů na YT o updatu například právě black ops 3, ale zasekl jsem se už na začátku když jsem nebyl schopný zprovoznit k tomu potřebných pár programů. Takže bych se chtěl zeptat jestli je možné v F3 třeba v knihovně her přes Y v Manage Title Updates nějak jednodušeji rozchodit, popřípadě jak, a nebo jestli někdo nevíte o nějakém jednodušším postupu jak se přes hlášku o update dostat? Díky moc všem za odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ahoj,

Za prvé jsem tvůj dotaz přesunul pod sekci "RGH", kam správně patří když máš takto modifikovanou konzoli.

Za druhé updaty do her u Freestyle 3 už nějakou dobu nefungují a ani nebudou. Freestyle 3 je dávno ukončený projekt bez dalšího vývoje a podpory. Byl nahrazen novým systémem Aurora, doporučuji přejít na něj. Tam ti budou updaty a další věci opět fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha já si myslel že to mám dát sem ale nebyl jsem si jistej díky moc kouknu na to :)

///EDIT: SUper Aurora je tam díky moc updaty šlapou, jen mám teď problém podobnej :D ty black ops 3 po mě chtějí abych měl účet na live, jak obejdu tenhle problém? :D

///EDIT 2: uplnou náhodou jsem našel v Dashlaunch funkci fakelive, ale projistotu mi tam skočil další Error aby se neřeklo :D : Could not download information from title storage. Please check your network connection and try again later. nevím proč sem to přepal celý :D nerozumím jen tomu začátku někdo radu?

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no však já to chci hlavně kvůli mulťáku abych mohl hrát s kámošem už nás nebavěj furt dokola MW2 :D A musí to nějak jít, live už jsem obešel teď tam je jen nějaká chybka a nevím co s tím :D

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Nevim jestli si rozumime, ale s RGH nelze hrat online hry pres XboxLive!

Jde hrat pres tzv. SystemLink a ta hra to musi podporovat, seznam her ktere podporuji SystemLink najdes na xboxunity.net

Pro hrani CoD BO3 potrebujes Compatibility pack a navod je treba zde. http://www.xpgamesaves.com/topic/135673-how-to-install-call-of-duty-black-op-3-on-your-jtagrgh-xbox-360-console/

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je možné aspoň hrát u black ops 3 ofline ve 2 na jednom xboxu nemůžu se toho dopátrat.

OPRAVUJI:

tady jsem našel že by to mělo jít ale já tam tu možnost přidání hráče prostě nemám jak to povolím neví někdo? Upraveno uživatelem razormann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu