Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Adekvátní nahrada za sony wireless headset


bizzi.jarda

Recommended Posts

Ahoj, shanim nahradu za sony wireless headset. Hodne se pise, ze moc nevydrzi... A s mym stestim bych je mel polovicni dobu.

Ta nahrada by mela byt v podobne cenove kategorii. Jsem nahluchlej, takze rozhodne nemusi byt profi zvuk. Mno a hlavne aby byly bezdratovy a 100% spolupracovali s ps4 tak jako sonacky.

Diky za vase zkusenosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Jediné bezdrátové sluchátka kompatibilní s ps4 jsou wireless headset a pulse. Pulse vydrží baterie kratší dobu ale mají hlubší bassy co se týče pevnosti kloubů u obou zmiňovaných sluchátek je to problém který se řeší přesně jak říkal Petr. izolepa a pořádně olepit ty klouby.

Sent from my D5803 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusim nahrat jak to mam poresene.navod je i na yt.

Po prasklinkach ani pamatka.

A tady je fotka puvodnich pulse,reklamaci uznali.

https://www.dropbox.com/s/hfbn32hwbejdcwa/DSC01799.jpeg?dl=0

No a navod na trubce,ktery funguje 100procentne a je takrka gratis.

Snad to nekomu pomuze,i kdyz myslim ze uz ty pulse snad ani nemaji v nabidce.

Pokud by ty pice ze sony meli variantu hogo fogo,treba za 5 litru a nebude tam tohle shitoidni reseni s low cost plasty,rad bych ho zvolil.Bohuzel ,takze musi nastopit komousska varianta uprav si sam doma. :-)

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak u mne nepřežili menší nehodu s tekutým chlebem národa Moravského - omylem jsem do repráčku vylél cca stakan slivovice. Po cca čtyřtýdenní reklamaci mi přišly nové :lol: Jinak bez problémů, snad jen se mi v nich trošku potí ušiska když je hic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já koupil JETÉ, uplne nove rikal typek, 5 let zaruka... ukazal paragon, tam taky napsano, tak jsem za ně dal 1700, sluchátka rozlamane ze u těch kloubu :D tak jsem hledal na youtube, nejakej typek to tam svařoval lepidlem, takovej hnus z toho vyrobil, tak už jsem byl smířenej s tím, že je vyhodim... typek mi samo nechtěl vrátit prachy... no a tadá, ta páska je uzasna, prenasi ten tlak na most, kterej to v pohode zvlada. takze sluchatka drzi jak pribity, stalo mě to 0, bo pasky jsem šmajzl v praci :D. a má to ten nejlepší zvuk ever a mikrofon vyřešenej úžasně, mam pc sluchátka za 5000 a ty takhle nehrajou... volam na sony ještě co s tím a oni, že špatnej produkt, smůla, opravit se to nedá :D (jo a ta sluchátka neměla záruku 5 let, jen to bylo na paragonu :D)

RESULT: jakmile je někde uvidím, koupím to zas hned, pokud bude cash.

Koupit se dají už jen v jednom eshopu jsem koukal... 4190 Kč :D NOT WORTH IT, kup goldy místo toho, ale radši doporučuju furt jetý PULSY

Upraveno uživatelem eRik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle se držet tématu...Koss nejsou vůbec špatně sluchátka o tom žádná ale našli by se desítky dalších a jestli tady řešíme hry tak herní sluchátka což kossy nejsou ani náhodou navíc uz je to celé opravdu mimo diskuzi

Odesláno z mého Nexus 5X pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muze mi nekdo doporucit nejaky kvalitni sluchatka k ps4 ktere zapojim do dualshocku pres kabel ? bezdratova nechci

a jak tady pise kolega ze ma SENNHEISER HD 518 koukam ze maji pripojeni 6,3 mm Jack to se do DS 4 potom zapoji jak ? :D cenu bych chtel tak kolem 2 tisic strop jsou 3 tis vsem diky za tipy :D

jeste bych chtel dodat ze chci aby meli mikrofon potrebuju je i na online hrani :D

Upraveno uživatelem pejtrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu