Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Network- NAT Type: Open


vite.cz.ek

Otázka

Zdravím lidi. Našel by se někdo, kdo by uměl nastavit na xbox one v networku NAT typ na OPEN? Klidně bych dal i finanční odměnu. Zkoušel jsem to dle různých návodu, již mnohokrát, ale stále bezúspěšně. Hraji FIFU 16 a málo kdy se mi podaří najít protivníka. A četl jsem že to by mohl pomoci. Díky. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Jaký máš router?

Ahoj, mám TP link TL-WR1043ND

No právě že podle toho jsem to zkoušel. Ale nic, ani třeba na chvilku, mi tam nenaskočil OPEN, stále mám STRICT.

Ještě mě napadlo, nejsem nějaký moc IT typ, tak bych se chtěl zeptat, jakmile přidávám porty, tak jaké IP adrese bych je měl přidat? V návodu tam nic nepíšou, že ta kolonka má byt prázdna, ale to mě router nepustí, musí tam něco být. A ještě co DMZ a UPnP, mají být zapnuty, nebo vypnuty?

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano v routeru nastaveno UPnP a vypnuto DMZ, veškeré porty jsem vymazal, ale na xboxu stále STRICT, jednou mi tam na chvilku vyskočil OPEN, ale po vypnutí opět pouze STRICT.

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud mas solidniho poskytovatele metu tak ti to přímo nastaví. Mě tenkrát helfly na podpoře UPC úplně bez problémů. Mám kámoše kterému to blbne stejně jako tobě. Má cura....ka poskytovatele kterej nemá zajem mu s tím pomoct. Porty má otevřený,routery zkoušel asi tři. Pokaždé to samý. Chvilku open, pak strikt, pak moderate. Pořád mu to skáče jako splasena ovce. Velkou roli v tom bude mít veřejná ip adresa a tipoval bych i tip routeru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To je prave problem na strane poskytovatele a pokud je to vetsi společnost(třeba jako strejdova999 UPC nebo o2), tak ti většinou vedi o co jde a pomůžou.Pokud je to mistni poskytovatel, tak ten většinou ani moc netusi o co jde.

Ja bych ještě kontaktoval poskytovatele a vysvetlil mu o co jde. Pak seukaze, jestli tomu rozumi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jestli máš teda už veřejnou Ip,tak v routeru nastav

UPnP-enable

Nat type-open

najdi si v nastavení

DMZ host a tam zadej propůjčenou Ip co je v xboxu.

Jestli už nepújde ani toto,tak je chyba u poskytovatele internetu a ty s tim nic doma už nevykoumáš.

Upraveno uživatelem Rabovač
oprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dneska zapnu xko a hele OPEN. Tak říkám super. Najedu na fifu 16 FUT, říkam si konečně to pojede a zas 10 min čekám, než se na mě někdo připojí. Tak to asi nebylo networkem. Asi to hraje méně hráču. No nic, snad aspoň OPEN zůstane. (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu