Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 Slim s RGH (2.0.16537.0) Update rada


Recommended Posts

Ahoj, vlastnil jsem xbox s flashem ale ted sem si pořídil s rgh a nemám vubec tušení jak to chodí s updatem, návod jsem si přečetl ale přece se radší zeptám.

Dash Version 3.0b Rev775

Kernel Version: 2.0.16537.0

Cele to běží na Freestyle 3, zajímá mě jestli má nějaký update kernelu význam? nejnovější je 17xxxx a kterým návodem bych se měl řídit abych nic nepokazil.

Dále mě zajímá něco o hrách, uložil jsem si hru na HDD, nastavil sem k ní cestu (mám tam více her) ale v games mám krabiček mraky a ani jednu bez obrázku, jen po rozkliknutí. Když chci hru z path smazat tak mi píše že console pracuje ale to nezmizí, musím vyskákat zpět a path se mi nesmaže, maximálně jeden a s restartama konzole.

Děkuji za pomoc, nepospíchám ale rád bych aby vše fungovalo jak má DÍKY :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Návod na aktualizaci najdeš tady http://console-forum.net/tema/146075-navod-na-aktualizaci-db-17489-programem-j-runner

Aby se ti zobrazovaly obaly her, je třeba mít Xbox připojený k internetu, a navíc Freestyle 3 je zastaralý a byla ukončena podpora.

Doporučuji ti stáhnout Auroru 0.5b která je v češtině a zaregistrovat se na xboxunity.net a přihlašovací údaje pak zadáš v Nastavení v Auroře.

Komplet Auroru i s češtinou najdeš zde http://console-forum.net/tema/184547-cestina-aurora-0-5b-cz/page2?p=1486217&viewfull=1#post1486217

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu