Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hack Wii U - Vše v jednom


Luke25

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Sorry za pozdní reakci, nějak jsem to přehlédl :) ... ono teď už se to trochu posunulo dále, takže koneckonců je jedno, jaký FW se použije. Ale i přesto tvůrci "hacku" doporučují, pokud to jde, firmware nižší než 5.5.0, nejlépe 5.3.2. Ale, je to spíše jen formalita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ahoj mel bych dotaz nedávno se oběvila na homebrew appstoru program Retroarch..jestli jsem to pochopil správně tak by měl emulovat hry z jiných platforem na wiiu..a tak se chci zeptat jestli někdo nevíte co všechno je toto schopné emulovat? počítám ze asi 8bit a 16bit konzole ale už něčím jestli třeba Ps1 nebo N64 a třeba i wii..děkuji moc za vaše odpovědi 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
před 1 hodinou, Lazyt napsal:

Nedávno jsem tu někde psal, že je nyní možné hrát hry i přes HDD, otestoval jsem a funguje to bez problému a instalace vůbec není náročná, takže bych rád brzy přišel s nějakým tutorialem

Mas na mysli paměť v konzoli nebo externí HDD či flašku ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 19 hodinami, LeeR napsal:

Mas na mysli paměť v konzoli nebo externí HDD či flašku ? 

funguje to na i interní pamětí (prej riziko),i externí HDD a i (jelikož už sem měl koupenou kartu pro loadiine, tak sem zkusil jestli pude i tohle) flaškách. 
JEstlí máš zkušeností s instalací homebrew channel zbytek už je sranda a tak zatím pošlu jen video link - NA VLASTNÍ RIZIKO 

e: pošli NNID jestli hraješ online at nemám tak prázdno (moje je v podpisu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Jsou 2 způsoby hraní her na WII-U

Tento je lepší, neb hry jsou uloženy na USB a né na SD kartě

Potřebný soft je zde, adresář pro PC a pro WII-U , který se nahraje na SD (do rootu nahrát složku "wiiu")


1. Je lepší na WIIU zakázat všechny updaty a automatické aktualizace v nastavení systému. Případně úprava DNS (těchto je vícero viz GOOGLE)

2. Na kartu do rootu nahrát obsah složky WII co je zde

3. Vložit USB Flash/disk do WIIU a počkat až ho načte, následně FORMÁT.
   Toto se udělá samozřejmě jen jednou.

4. Ve složce pro PC je UTIKdownloadhelper.exe    pro jeho spuštění je heslo -  https://wiiu.titlekeys.com, nebo  wiiu.titlekeys.com, podle verze

   Tento program stáhne do PC všechny hry co si vyberu, ale pozor, raději jen správný region !!!!!!!!!!!    mohl by být BRICK !!!!!!! (naštěstí WUP installer kontrolu toto při kopírování přes WII-U a hodí error

5. Dále na SD kartu do složky "install" nahrát všechny hry (adresáře co se stáhli pod UTIKDOWNLOADHELPERem)

6. Vložit SD do WIIU, zapnout WIIU a poté jít na loadiine.ovh, kde si vybrat HOMEBREW 1.4, nebo 1.3 podle toho jestli WIIU zamrzne při 1.4

7. pod HB channelem si vybrat WUP installer, ve kterém si následně vyberu jednu po jedné hry co chci z SD karty nahrát do WIIU(USB), tzn.dávat "X" to jest na USB , nikoliv do systému, což může způsobit cokoliv.

8.Pokud už žádné další hry na HDD/USB nechci, tak tlačítko HOME na PADu a jsem v menu WIIU a tam jsou už všechny hry...   :-)

 

 

Filepack  https://uloz.to/!YjWjqdmMZKMv/wiiu-rar   heslo wiiu4all

Kdo bude spokojen, prosím o kladné hodnocení
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím

Tak jsem udělal vše podle návodu a nejde mi to.Při kopírování mi WUP installer hned hodí error 0xFFFF442. Zkusil jsem vyměnit SDkartu i USB disk, hry jsem zkusil stahovat přes UTIKdownloadhelper.exe potom i pomocí WiiU_Usb_Helper a stále nic.Bohužel nic použitelného jsem o této chybě nenašel.Je nějaká rada?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dotaz ohledně UTIKdownloadhelper .. Ty červené položky se dají rozběhnout jak? Taky mi při instalaci vyskakuje error code 0xFFFCFFBF, nebo po několika nainstalovaných procentech 0xFFFCFFD9 - toto konkrétně u Xenoblade, ale nainstalovat nejdou i další.. Případně kde se dá něco stáhnout mimo UTIKdownloadhelper ? Moc jsem toho nenašel, aby to šlo přes WUP..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkuste si to traba udelat podle navodu na tom videu co sem poslal ↑.. je to extra easy a povedl ose mi instalovat nekdolik her (bohuzel jen ty mensi nemam hdd instaloval jsem hry na sd čtečku karet
(slibi sem ze udelam taky navod no ale sem lina reka tak zatim podekujte vyslymu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 12. 2016 at 13:24, Lazyt napsal:

zkuste si to traba udelat podle navodu na tom videu co sem poslal ↑.. je to extra easy a povedl ose mi instalovat nekdolik her (bohuzel jen ty mensi nemam hdd instaloval jsem hry na sd čtečku karet
(slibi sem ze udelam taky navod no ale sem lina reka tak zatim podekujte vyslymu)

Jako ono to funguje, jen to někdy vyhazuje ty chyby.. Ale hodil by se nějaký polopatický návod na REDNAND, ten jsem nenašel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Cafte, mal by som otazku:

Je teda mozny hack WiiU aj na sucasne najnovsom FW ? Ci uz to nintendo opravilo ?

Pozeral som aj zahranicne weby a tie sa zmienovali o nejakom Custom FW, tj komplet upraveny FW. 

 

Zaujimaju ma proste najnovesie veci v oblasti hacku na WiiU, dakujem za kazdu odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu