Jump to content
Luke25

Hack Wii U - Vše v jednom

Recommended Posts

Jedná se o zastaralý způsob hacku, kdy stažené hry se hrají z SD karty. Výsledkem je pak pomalejší (až někdy opravdu pomalé) načítání her. Existuje už novější způsob hraní her přímo z externího HDD nebo interní paměti WiiU. Pro více informací pište SZ.

Zde najdete pohromadě vše, co potřebujete pro úspěšné hacknutí konzole Wii U. Stačí u každého návodu kliknout na tlačítko plus "+".

Pro diskuzi k jednotlivým návodům využívejte jejich samostatně vytvořená témata.

#1 - Jak hrát stažené hry na Wii U aneb "hack Wii U" (zobrazit samostatně)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualizace 2.0:

Jedná se o zastaralý způsob hacku, kdy stažené hry se hrají z SD karty. Výsledkem je pak pomalejší (až někdy opravdu pomalé) načítání her. Existuje už novější způsob hraní her přímo z externího HDD nebo interní paměti WiiU. Pro více informací pište SZ.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualizace 1.1:

V nastavení sítě nastavte jako Secondary DNS tuto adresu: 104.236.072.203 (viz v návodu bod 3.3) - zpřístupní YouTube a zamezí výpadkům internetového připojení.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zde jsem se pokusil sepsat návod, jak hrát stažené Wii U hry. Návod je především určený pro konzole s firmwarem FW 5.5.1. Pokud nevíte, jaký FW máte, stačí jít do nastavení ve Wii U a nahoře vpravo uvidíte vaši verzi.

Co budeme potřebovat

 • Wii U konzoli :D
 • WiFi připojení na Wii U
 • SD kartu - SDHC, class 10, doporučuji minimálně 8GB a co největší přenosovou rychlost nebo SDXC
 • Čtečku karet
 • WinRar na PC (odkaz) nebo třeba 7zip (odkaz)

1) Příprava SD karty

 1. Kartu vložíme do PC a zformátujeme výhradně na formát FAT32, jiný není podporován!
 2. Stáhneme program Loadiine (odkaz). Stahujte vždy aktuální verzi kliknutím např. na "loadiine_gx2_7e4313d.zip".
 3. Nyní vytvoříme na kartě novou složku s názvem "wiiu" (bez uvozovek). V ní vytvoříme složku "apps" a tam ještě složku "loadiine_gx2" a do ní překopírujeme soubor "loadiine_gx2.elf" přes WinRar z právě staženého souboru. Cesta MUSÍ být tedy taková: "F:\wiiu\apps\loadiine_gx2\loadiine_gx2.elf". Pokud něco budete mít jinak, nebude to fungovat!
 4. Dále stáhneme Hombrew Launcher, který slouží pro spuštění Loadiine GX2 (odkaz). Rozbalíme ze zipu a znovu celou složku vložíme do složky "apps". Cesta bude tedy taková: "F:\wiiu\apps\homebrew_launcher\homebrew_launcher.elf (+ další dva soubory)".
 5. Nyní znovu ve složce "wiiu" vytvořte složku "games". Zde vložte stažené hry. Každá stažená hra má tři složky - code, content a meta. To jsou všechna data jedné hry a nesmí se měnit.
 6. Cesta ke hře musí být vždy následující: "F:\wiiu\games\Captain Toad [AKBP01]\a zde jsou ty tři složky - code/content/meta"
 7. Modře označená část je název hry, který si můžete určit sami a takový se potom zobrazí ve výběru her. Červená část je ID hry, podle kterého se pak stahují obaly a ikony do přehledu her. Musí být vždy v hranatých závorkách (napíšete je stisknutím Alt+91 a Alt+93). ID každé hry můžete zjistit na této stránce http://www.gametdb.com/. Tam stačí vyhledat požadovanou hru a ve výběru je před názvem vždy uvedené ID hry. Někdy jsou dva ID, tak si nějaké vyberte :). (Více k problematice názvu a formátu her zde --> [NÁVOD #3] Příprava her na SD kartu + WUD soubory)

2) Přístup ke vzdáleným souborům

Abychom mohli spustit onen Loadiine program, je potřeba načíst nějaké soubory vzdáleně.

 1. Zapněte Wii U a vložte do něho SD kartu.
 2. Spusťte internetový prohlížeč na Wii U.
 3. Zadejte tuhle adresu: http://loadiine.ovh/
 4. Nyní zaškrtněte políčko "Rember this choice" a klikněte na tlačítko "Submit". Po kliknutí se zobrazí zelená obrazovka, načte se program a pokud vše proběhlo správně, zobrazí se domácí obrazovka (jako když zmáčknete tlačítko domeček na ovladači).
 5. Znovu zapněte prohlížeč.
 6. Znovu zadejte předešlou adresu (PS: Je možné, že kroky 5 a 6 nebudou potřeba a ihned po kroku 4 se načte Loadiine, tak jak je uvedeno v kroku 7).
 7. No a pokud jste všechno udělali správně, tak se po chvíli načítání automaticky načte Loadiine GX2 (popř. se načte obrazovka s výběrem aplikací, tak zde vyberte Loadiine GX2) a zobrazí se vaše uložené hry na SD kartě. (POZOR! Tato verze Loadiine je poměrně nová a je nestabilní. To znamená, že někdy Wii U zamrzne nebo se hra nespustí, apod. Není se čeho bát, konzoli se nic nestane. Podržte on/off tlačítko na konzoli dokud se nevypne a opakujte tuto celou druhou část, dokud Loadiine s hrami nenačte - někdy i vícekrát!).
 8. No a můžete hrát! Vyberte hru, stiskněte A a poté ještě jednou A. ......A je to!

3) Zakázání aktualizací

V nejbližší době Nintendo určitě vydá opravu FW, aby bylo znemožněno hraní stažených her. Z tohoto důvodu je potřeba předejít aktualizacím.

První způsob je jednoduchý. Po zprovoznění Loadiine GX2 jednoduše odpojte Wii U od internetu :).

Druhý způsob je trochu složitější, ale zase budete mít ve Wii U stále přístup k internetu.

 1. Jděte do Wii U Menu/System Settings/Internet/Connect to the Internet
 2. Vložte ručně název vaší sítě (SSID) a heslo k síti (většinou WPA2-PSK AES).
 3. Vložte následující údaje:
  IP Address: Auto-obtain
  DNS: Don't Auto-obtain
  Primary DNS: 107.211.140.065 - pozn.: znemožní přístup k YouTube a eShopu.
  Secondary DNS: 104.236.072.203
 4. Uložte a nyní vaše Wii U nemá přístup k aktualizačním serverům od Nintenda. Internet je však stále funkční.

4) Doplňující informace

 • Druhou část postupu (přístup ke vzdáleným souborům) musíte udělat vždy po novém zapnutí Wii U. Proto doporučuji v prohlížeči vytvořit záložku s danou adresou, abyste ji nemuseli pořád vypisovat. Pokud jste zaškrtli podle návodu dané políčko, nyní ihned po načtení stránky se vše provede automaticky.
 • Když budete chtít vypnout hru, normálně zmáčkněte domeček a přejděte do Wii U menu. Po té spusťte MiiMaker a ihned vám načte Loadiine.
 • Znovu připomínám, že se jedná o poměrně novou záležitost a zamrznutí konzole není neobvyklé. Avšak poškození konzole se nemusíte bát.
 • Myslete na to, že hry jsou načítány z SD karty a vše závisí na její přenosové rychlosti (přesněji rychlosti čtení). Většina her načítá v pohodě i při obyčejnějších kartách, ale např. Super Mario 3D World načítá někdy i 5 minut, v závislosti na kartě. Tato hra má totiž hodně mini souborů a proto načítání trvá déle. Může se zdát, že konzole zamrzla, ale není tomu tak, pouze se načítají soubory. Zjistíte to, když zmáčknete domeček a načte vám menu. Jinak jsem prozatím nenarazil na jiné větší problémy s načítáním (občas u her Mario Party 10 a Yoshi's Woolly World menší pomlka).
 • Pokud máte FW 5.3.2 nebo 5.4.0, tak ho neaktualizujte! Pokud máte FW 5.5.0 tak v klidu oficiálně zaktualizujte na 5.5.1.
 • Prozatím není podporována hra ONLINE.
 • Načítání her z USB/HDD prozatím nepodporováno.
 • Všechny stažené hry jsou v základní verzi bez aktualizací. Jak aktualizovat hry --> "[NÁVOD #2] Aktualizace her v Loadiine GX2"
 • Při zájmu o hry mi napište SZ.
 • Pokud vám něco nejde, napište tady nebo SZ.

I když se nejedná o nijak složitou operaci, vždy se něco může pokazit. Proto berte na vědomí, že vše děláte pouze na vlastní riziko. Děkuji ;).

To by mělo být vše. Doufám, že to pomůže!

PS: Pokud vám to podle tohoto návodu pojede, tak se tím určitě pochlubte. Alespoň budu vědět, zda je návod OK. Díky.

#2 - Příprava her na SD kartu + WUD soubory (zobrazit samostatně)

 

Pokud nemáte na svém Wii U funkční Loadiine GX2, viz návod #1 (Potřebné pro tento návod)

Zde najdete návod, jak správně připravit hry do programu Loadiine GX2. Většinou jsou hry již po stažení připravené pro přímé vložení na SD kartu, ale může se stát, že stáhnete hru a nebudete vědět, co s ní. A i když už je v prvním návodu ukázka, jak má hra vypadat, zde to máte více popsané :).

Jak má správně připravená hra vypadat?

 • Stažená hra musí obsahovat 3 složky - code, content a meta. Kdyby nějaká složka chyběla, hra se vůbec nezobrazí v Loadiine.
 • Tyto tři složky musí být umístěny do jedné hlavní složky., kdy má tato složka jasně daná pravidla pojmenování. Při porušení se rovněž hra nezobrazí ve výpisu.
 • Zde je schéma názvu hlavní složky: Název hry<mezera>[TitleID]
 • Modrá část udává tedy název hry, který je libovolný a přesně takový se zobrazí i v Loadiine. Mezery jsou povoleny, ale háčky samozřejmě ne.
 • Červená část už libovolná není. Jde o identifikátor hry, podle kterého se pak např. stahují náhledy do Loadiine. Pokud ho u tažené hry nenajdete, tak máte dvě možnosti, jak ho zjistit. První je zjištění z webu http://www.gametdb.com/, kde do vyhledávání napište název hry a ID najdete vždy před názvem hry. Druhá možnost je možná rychlejší. Podívejte se do složky meta a otevřete soubor meta.xml (měl by se vám otevřít automaticky v prohlížeči).
  Najdete tam něco takového:
  
  <version type="unsignedInt" length="4">33</version><product_code type="string" length="32">WUP-P-[b][color=#ff0000]ARKE[/color][/b]</product_code>
  <content_platform type="string" length="32">WUP</content_platform>
  <company_code type="string" length="8">00[color=#ff0000][b]01[/b][/color]</company_code>
  <mastering_date type="string" length="32"/>
  .....
   

   

 • Vyznačené červené části pak spojíme dohromady a máme TitleID: ARKE01
 • No a pokud máte takto připravenou hru, máte vyhráno. Stačí ji vložit na SD kartu a hrát.
 • Zde je přesná struktura na SD kartě:
  
  F:/wiiu/games/Mario Maker [AMAP01]/code
  F:/wiiu/games/Mario Maker [AMAP01]/content
  F:/wiiu/games/Mario Maker [AMAP01]/meta
  [i]F:/wiiu/games/Mario Maker [AMAP01]/updates ([url="http://console-forum.net/tema/187177-navod-2-aktualizace-her-v-loadiine-gx2"]viz návod #2[/url])[/i]
   


   

Stáhl jsem WUD soubor, co s tím?

Může se vám stát, že si stáhnete hru, která však bude pouze ve formě jednoho souboru, a to .wud. Zde je návod, jak z toho udělat ony potřebné tři složky code, content a meta.

 1. Stáhněte si program Uwizard (odkaz).
 2. Rozbalte třeba na plochu.
 3. Spusťte program Uwizard.exe.
 4. Přejděte na záložku Settings.
 5. Do pole Wii U Common Key vložte tento klíč: D7B00402659BA2ABD2CB0DB27FA2B656.
 6. Přejděte zpět na záložku WUD Manager a dejte Open Wii U Game.
 7. Vyberte staženou hru ve WUD formátu.
 8. Nyní je potřeba vložit unikátní klíč do pole Title Key. Klíče ke hrám najdete zde: odkaz.
 9. Najděte si v tabulce svou hru ve správném regionu a zkopírujte klíč ze sloupce WUD Key.
 10. Nyní tento klíč vložte do zmiňované kolonky. Pokud se zobrazí zelené potvrzení klíče, je klíč správný (neměl by se stát opak :)).
 11. Nyní klikněte na Save Game Information, po té na Extract Game Files a vyberte umístění souborů.
 12. Program bude chvíli "vyrábět" ony tři potřebné složky, které pak najdete ve složce data.
 13. No, a HOTOVO! Nyní stačí zkopírovat složky, podle návodu výše, na SD kartu. Složka system je nepotřebná!

#3 - Aktualizace her v Loadiine GX2 (zobrazit samostatně)

 

Jak jsem již zmiňoval v úvodním návodu, všechny stažené hry jsou bez jakýchkoliv aktualizací. Proto si teď ukážeme, jakým způsobem lze dostat nové aktualizace do her.

1) Stažení aktualizací

 1. Stáhněte si program JNUSTool (odkaz), skrze který budeme stahovat aktualizace.
 2. Rozbalte zip soubor např. na plochu. Nejlépe, když všechny tři soubory budou pak v jedné složce.
 3. Nyní, pokud nemáte ve svém počítači Java 8, stáhněte si ji a nainstalujte (odkaz - vyberte verzi z první tabulky 8u91).
 4. Otevřte složku s rozbalenými třemi soubory. Tam zobrazte soubor config v poznámkovém bloku.
 5. Uvidíte tuhle adresu: "http://ccs.cdn.wup.shop.nintendo.net/ccs/download[COMMONKEY]updatetitles.csv". Místo vyznačené modré části vložte tento klíč: D7B00402659BA2ABD2CB0DB27FA2B656. Adresa tedy bude vypadat takto: "http://ccs.cdn.wup.shop.nintendo.net/ccs/downloadD7B00402659BA2ABD2CB0DB27FA2B656
  updatetitles.csv". A uložte.
 6. Nyní spusťte soubor JNUSTool.jar. Pokud se automaticky neotevře v prostřední Java, klikněte na soubor pravým tlačítkem a dejte "Otevřít v programu". Tam vyberte "Java Platform SE Binary" (může být i jiný, podobný název).
 7. Zobrazí se tabulka s výběrem her. Označte hru, pro kterou chcete aktualizaci. Dejte si pozor na Region. Vybírejte pouze pro ten, v jakém je i hra!
 8. Pokud máte označenou hru, klikněte na tlačítko "Open FST".
 9. Zobrazí se nové okno. Tam zaškrtněte políčko "root" a dejte Download.
 10. Po stažení aktualizací se vytvoří nová složka s názvem hry tam, kde máte uložený aktualizační program. V ní najdete potřebnou složku "updates".
 11. Pro stažení dalších aktualizací znovu spusťte program.

2) Vložení na SD kartu

 1. Vložte kartu do PC.
 2. Přejděte do složky wiiu\games\název hry.
 3. Zde zkopírujte staženou složku "updates". V ní pak bude jedna složka, např. "v16" - tj. verze aktualizace.
 4. Tím je hra aktualizovaná. Pokud však stáhnete novější aktualizaci, již nevytvářejte novou složkou "updates", pouze do ní vložte novější verzi aktualizace a nemažte tu starou.

3) Spuštění aktualizované hry

 1. Spusťte Loadiine GX2 (viz minulý návod)
 2. Vyberte požadovanou hru a stiskněte A.
 3. V zobrazené tabulce v položce Updates vyberte požadovanou aktualizaci.
 4. Můžete hrát!

4) Doplňující informace

 • Po vybrání aktualizace před spuštěním hry se aktivuje možnost "Extra save". Pokud ji zapnete, budou se vám savy (sejvy) z hry ukládat pro každou aktualizaci hry zvlášť.

FAQ - Často kladené otázky (zobrazit samostatně)

 

Pro jaký firmware jsou návody určené?

Jakýkoliv návod lze provést na těchto firmwarech - 5.3.2, 5.4.0, 5.5.0 a 5.5.1

Co když mám firmware nižší než 5.5.1. Mám konzoli aktualizovat?

Pokud máte 5.3.2 a 5.4.0, NEAKTUALIZUJTE. Pokud máte 5.5.0, můžete AKTUALIZOVAT.

Mám se bát poškození konzole?

Není třeba se ničeho bát, nejedná se totiž o přímou manipulaci se systémovými soubory.

Lze hrát stažené hry online?

Online funkce her přes program Loadiine prozatím nejsou dostupné (plánuje se).

Můžete zde dát nějaké odkazy na stažení her?

Z důvodu nepovolení vkládání tzv. warez souborů, odkazů apod. na toto fórum to není možné. Nejlépe pomůže strýček G00gle :D (popř. mi napište SZ ;)).

Musím zakazovat pomocí DNS aktualizační servery?

V současné době to není potřeba, avšak z důvodu možné vydání opravy od Nintenda to důrazně doporučuji!

Když zakážu aktualizační servery, mám možnost ještě hrát originální hry online?

Ano, online hraní u originálních her funguje bez problémů.

Lze hry spouštět z HDD nebo z Flashky?

Ne, to prozatím není možné (plánuje se).

Ztratí konzole záruku?

Ne, neztratí. Stačí vyjmout SD kartu a vymazat historii a cookies v prohlížeči a konzole je jako nová.

Jak mám vypnout spuštěnou hru?

Klasicky přes domeček a pak přejít do Wii U menu. Po té stačí spustit MiiMaker a Loadiine vám hned načte.

Je hack v konzoli napořád?

Ne, není. Po vypnutí konzole je potřeba znovu načíst soubory přes web http://loadiine.ovh/.

Je možné hrát hry i z jiného regionu (JPN, US)?

Ano, je. Avšak některé specifické hry to nemusí podporovat nebo je potřeba upravit několik souborů ve hře (malý počet).

Konzole zamrzne při načítaní dat ze serveru loadiine.ovh, spuštěné hře nebo při samotném spouštění hry. Je to problém?

Ne nijak zvlášť. Stát se to může z důvodu rané fáze hacku. V tomto případě podržte on/off tlačítko na konzoli až do její vypnutí a proveďte načtení dat se serveru znovu.

V Loadiine nevidím žádné hry. Proč?

Hry se nezobrazí z těchto důvodů:

 • chybný název hlavní složky hry
 • chybí nějaká ze tří složek hry, většinou složka meta
 • chybně vytvořena struktura na SD kartě
 • karta není zformátovaná na FAT32
 • na kartě nemáte žádnou hru :)

Řešení hledejte v návodu #2.

Můžu použít jakékoliv jméno pro SD kartu?

Můžete, kromě jména "wiiu".

Můžu přenášet uložení hry (ze složky saves) na jinou konzoli?

Ano, tohle je možné.

Při načítání Loadiine nebo jiného programu, se mi ukázala chybová hláška, co s tím?

Zde je přehled možných chyb a jejich řešení:

FSGetMountSourceFailed: Tvá SD karta nebyla nalezena. Ujisti se, že jsi vložil kartu, která je naformátovaná na FAT32.

Could not load file /program/program.elf: Program, který se pokoušíš spustit nebyl nalezen. Ujisti se, že jeho umístění odpovídá následujícímu schématu: (SD:/wiiu/apps/program/program.elf).

Můj detekovaný firmware na webu loadiine.ovh je nesprávný. Jak je to možné?

Pravděpodobně jsi zadal zbytečně dlouhou adresu, kterou jsi někde našel, jako třeba: http://loadiine.ovh/index.php?l=777. Zadej původní adresu: http://loadiine.ovh a vše bude OK.

Když chci načíst hack z webu podruhé, konzole zamrzne. Proč?

Protože hack stačí načíst pouze jednou. Jakmile vypneš hru, stačí znovu spustit MiiMaker a po té Loadiine. Jen při vypnutí konzole je potřeba načtení souborů z webu.

...průběžně se aktualizuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj mel bych dotaz nedávno se oběvila na homebrew appstoru program Retroarch..jestli jsem to pochopil správně tak by měl emulovat hry z jiných platforem na wiiu..a tak se chci zeptat jestli někdo nevíte co všechno je toto schopné emulovat? počítám ze asi 8bit a 16bit konzole ale už něčím jestli třeba Ps1 nebo N64 a třeba i wii..děkuji moc za vaše odpovědi 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

před 19 hodinami, LeeR napsal:

Mas na mysli paměť v konzoli nebo externí HDD či flašku ? 

funguje to na i interní pamětí (prej riziko),i externí HDD a i (jelikož už sem měl koupenou kartu pro loadiine, tak sem zkusil jestli pude i tohle) flaškách. 
JEstlí máš zkušeností s instalací homebrew channel zbytek už je sranda a tak zatím pošlu jen video link - NA VLASTNÍ RIZIKO 

e: pošli NNID jestli hraješ online at nemám tak prázdno (moje je v podpisu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jsou 2 způsoby hraní her na WII-U

Tento je lepší, neb hry jsou uloženy na USB a né na SD kartě

Potřebný soft je zde, adresář pro PC a pro WII-U , který se nahraje na SD (do rootu nahrát složku "wiiu")


1. Je lepší na WIIU zakázat všechny updaty a automatické aktualizace v nastavení systému. Případně úprava DNS (těchto je vícero viz GOOGLE)

2. Na kartu do rootu nahrát obsah složky WII co je zde

3. Vložit USB Flash/disk do WIIU a počkat až ho načte, následně FORMÁT.
   Toto se udělá samozřejmě jen jednou.

4. Ve složce pro PC je UTIKdownloadhelper.exe    pro jeho spuštění je heslo -  https://wiiu.titlekeys.com, nebo  wiiu.titlekeys.com, podle verze

   Tento program stáhne do PC všechny hry co si vyberu, ale pozor, raději jen správný region !!!!!!!!!!!    mohl by být BRICK !!!!!!! (naštěstí WUP installer kontrolu toto při kopírování přes WII-U a hodí error

5. Dále na SD kartu do složky "install" nahrát všechny hry (adresáře co se stáhli pod UTIKDOWNLOADHELPERem)

6. Vložit SD do WIIU, zapnout WIIU a poté jít na loadiine.ovh, kde si vybrat HOMEBREW 1.4, nebo 1.3 podle toho jestli WIIU zamrzne při 1.4

7. pod HB channelem si vybrat WUP installer, ve kterém si následně vyberu jednu po jedné hry co chci z SD karty nahrát do WIIU(USB), tzn.dávat "X" to jest na USB , nikoliv do systému, což může způsobit cokoliv.

8.Pokud už žádné další hry na HDD/USB nechci, tak tlačítko HOME na PADu a jsem v menu WIIU a tam jsou už všechny hry...   :-)

 

 

Filepack  https://uloz.to/!YjWjqdmMZKMv/wiiu-rar   heslo wiiu4all

Kdo bude spokojen, prosím o kladné hodnocení
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím

Tak jsem udělal vše podle návodu a nejde mi to.Při kopírování mi WUP installer hned hodí error 0xFFFF442. Zkusil jsem vyměnit SDkartu i USB disk, hry jsem zkusil stahovat přes UTIKdownloadhelper.exe potom i pomocí WiiU_Usb_Helper a stále nic.Bohužel nic použitelného jsem o této chybě nenašel.Je nějaká rada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Měl bych dotaz ohledně UTIKdownloadhelper .. Ty červené položky se dají rozběhnout jak? Taky mi při instalaci vyskakuje error code 0xFFFCFFBF, nebo po několika nainstalovaných procentech 0xFFFCFFD9 - toto konkrétně u Xenoblade, ale nainstalovat nejdou i další.. Případně kde se dá něco stáhnout mimo UTIKdownloadhelper ? Moc jsem toho nenašel, aby to šlo přes WUP..

Share this post


Link to post
Share on other sites
V 28. 12. 2016 at 13:24, Lazyt napsal:

zkuste si to traba udelat podle navodu na tom videu co sem poslal ↑.. je to extra easy a povedl ose mi instalovat nekdolik her (bohuzel jen ty mensi nemam hdd instaloval jsem hry na sd čtečku karet
(slibi sem ze udelam taky navod no ale sem lina reka tak zatim podekujte vyslymu)

Jako ono to funguje, jen to někdy vyhazuje ty chyby.. Ale hodil by se nějaký polopatický návod na REDNAND, ten jsem nenašel..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy