Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Má letos ještě smysl kupovat XBOX One ?


kzouhar

Recommended Posts

Smartmax: ze jich je s podporou HDR malo? No zatim par, i kdz vlajkove lode, navic jejich pocet poroste, to mi ver. To spis by se nekdo kousavy mohl zeptat na VR hry....

Dalsim drobnym pluskem Slimka je mensi spotreba el.energie, ale to ani nema smysl resit (navic za mnohe to stejne jeste plati rodice :-) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano mam to ze zdroje, který se o HDR zajima jak ve filmovem prumyslu tak v hernim...jiste ze to nebylo oznameno ale da se předpokládat ze NEO protože bude podporovat 4k video (zatím se nevi jestli bude mit UHD mechaniku) tak se lze silne domnívat ze bude podporovat i HDR, které je momentalne dost tlaceno a vskutku velmi pozitivne prijimano..

Jiste je to spekulace ale cekam to s velkou jistotou...Od vydani NEO mají hry dle narizeni sony dodržovat dvoji metr...standartni a tzv. NEO rezim...zda pujde o kombinaci lepsi grafiky a frejmrejtu spolu s upscalingem do 4k a HDR technologii nebo jen o grafiku a fps je zatím ve hvězdách...ale davalo by to dle mého smysl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

90 dnu je standartni zaruka v USA (behem ktere ale muzes defacto vratit zbozi bez udani duvodu), tady v CR je ze zakona zaruka na 2roky a bylo to tak (tyhle dva roky) i u X360, zadnych 90 dnu, jak pise hrac123.

Na tom oficialnim MS Store to spis vidim na otrocky preklad z anglictiny bez toho, aby se nad tim nekdo zamyslel :-) protoze kdz tyhle konzole nedavno prodavala Alza i JRC a meli na ne standartní 2 letou zaruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[h=2]Jaká je záruka na konzoli nebo senzor Kinect po opravě?[/h]

Poskytujeme záruku po opravě. Délka záruky se liší v závislosti na tom, zda šlo o záruční nebo pozáruční opravu. Pokud byla konzole Xbox nebo senzor Kinect v servisu, získáte buď zbývající dobu původní záruky, nebo záruku 95 dní, podle toho, která z těchto dob je delší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Draku jaká? Jinak podle zákoníku o ochraně spotřebitele by měla ze zákona být poskytovaná záruka 2 roky i na bazarové zboží( bazary,zastavárny,JRC použité zboží atd) nejedná se ale u soukromých osob(nepodnikatelů) Nejsu si jist,ale záruka by měla bejt normálně 2 roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni jste vedle, jak ta jedle. Dal si někdo tu práci a namísto spekulování kontaktoval M$ za účelem, aby tu informaci o záruce ověřil? Já jsem to udělal a asi byste se dost divili, jaká je skutečnost.

Tak děkujeme, že jsi nám skutečně fundovaně vysvětlil v čem jsme vedle jak ta jedle.

My jaksi máme občanský zákoník a tam je myslím jasně napsáno, že dvouletou záruku lze zkrátit na polovinu. A tak by třeba mne velmi zajímalo co za argument ms praktikuje, že ji poskytuje třeba ještě kratší.

§ 2168

Ujednají-li prodávající a kupující zkrácení doby pro uplatnění práv z vadného plnění, nepřihlíží se k takovému ujednání. To neplatí, pokud strany zkrátily tuto dobu na polovinu zákonné doby při koupi již použitého spotřebního zboží; ujednaly-li si zkrácení větší, platí za ujednanou polovina zákonné doby.

Upraveno uživatelem Smartmax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • Moderators

@tofi: Ta videa jsou totožná, obě od stejného člověka :) Mně se "Esko" líbí a jak už jsem psal dříve v jiném tématu, líbí se mi a hraje mi do karet jeho menší velikost a  barva. Mám už delší dobu předobjednáno, příští týden by měl dorazit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu