Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Black Ops III - změna lokalizace


R.e.v.a.n.

Otázka

Ahoj!

Podařilo se mi koupit bez předešlých informací od kupujícího Black Ops, která je lokalizovaná do Španělštiny.

Chci se zeptat, jestli není nějaká finta (nenašel jsem), která mi změní jazyk, případně titulky do AJ.

System language v PS4 mám nastavený do Angličtiny.

Když hra zabírá na disku 40GB a ještě dalších 30GB stahuje jako patch, tak to mi neříkejte, že tam někde není ukrytá další jazyková lokalizace :)

Dík za tipy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Údajně se velmi pleteš. Pokud máš verzi s nápisem na obalu - Complete in Italiano, máš smůlu. Hra snad ani není v italštině, ale španělštině.

Určitě jsi nějakou tu stovku ušetřil, takže doporučím za ušetřené peníze dokoupit toto -> http://www.lingea.cz/spanelsky-prakticky-knizni-slovnik.html jazyk ti to sice do hry nepřidá, ale kdyby jsi náhodou jel na dovolenou, může se to hodit .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Údajně se velmi pleteš. Pokud máš verzi s nápisem na obalu - Complete in Italiano, máš smůlu. Hra snad ani není v italštině, ale španělštině.

Určitě jsi nějakou tu stovku ušetřil, takže doporučím za ušetřené peníze dokoupit toto -> http://www.lingea.cz/spanelsky-prakticky-knizni-slovnik.html jazyk ti to sice do hry nepřidá, ale kdyby jsi náhodou jel na dovolenou, může se to hodit .. :)

To já španělsky rozumím, o to mi nejde. Spíš mě štve, že se mi to k tomu vůbec nehodí a ten dabing mi kazí dojem z hry.

Já ani obal nemám, koupil jsem to od překupníčka, těžko říct, jestli o tom, že je hra lokalizovaná jen pro španělský trh, věděl,

každopádně ve vnitřním nastavení nikde změna jazyku není :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Ale věděl, neboj. Jen od něj není pěkné, že tě na to předem neupozornil (jak taky jinak, ona by se totiž potom dost špatně ta hra prodávala).

Asi jak píše kruta a k tomu si ve volných chvílích můžeš přečíst něco na toto téma ZDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu