Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

6.61 LME-2.3 & PRO-C2 Infinity (Pernament Patch)


NuM3Ro

Recommended Posts

Od letošního února je k dispozici Pernament Patch (PP) jménem Infinity na CFW 6.61 LME-2.3 a PRO-C2 by Davee (díky).

Je funkční na všechny modely PSP bohužel mimo E100x (Street)!

PP znamená plnohodnotný CFW, který drží i když se PSP např. vybije, resetuje a pod... Není třeba ho stále nahazovat.

!! Pokud se do instalace chcete pustit, nejprve si pořádně nastudujte postup, při špatné instalaci totiž hrozí neopravitelný brick !!

Zdroj, info:

https://infinity.lolhax.org/

http://wololo.net/2016/02/14/release-davee-releases-project-infinity-6-61-permanent-patch-for-me-pro-cfws/

Videonávody:

CFW LME

CFW PRO

- Pro připomenutí (jako jsem zapomněl já a divil se proč mi to hází chybu): Po instalaci Builderu se ve složce MAKER vytvoří unikátní soubor DATA.MFC, který je před dalším instalačním krokem nutno přesunout do složky FLASHER (buď v PSP např. pomocí Homebrew PSP Filter nebo přes USB kabel a PC).

- Jelikož je to zde pomalu druhou nohou v rakvi, dělat vlastní návod nemám chuť a tak dávám jen podstatný odkazy. Doporučuju postupovat dle videonávodu u kterýho jsou pod videem i odkazy ke stažení všech potřebných programů.

- Za případný škody neručím, vše děláte dobrovolně na vlastní riziko!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu