Jump to content
  • 0

PS4 se sama zapíná!

Marvel98
 Share

Question

14 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Měl jsem vypnutý net a stahoval jsem hru tak jestli to s tím mělo nějaké dočinění. stahování jsem stornoval , tak uvidíme zda-li to pomůže. To vypnutí se stalo dnes poprvé , tak nevím jestli s tím jet na reklamaci . Zase se mi s tím nechce zbytečně někam jezdit a čekat měsíc na reklamačku pokud tomu nic není.

• 0
  • Moderators

Ta hláška (viz. screeny co jsi sem dal) je standardní proces, který se děje po nekorektním vypnutí PS4 (nejdříve dojde k reindexaci databáze a poté tě systém upozorní, že došlo k nekorektnímu vypnutí PS4).

Samovolné vypínámí PS4 normální není a pokud můžeš vyloučit krátkodobé výpadky proudu, určitě je to na reklamaci.

Nejdříve bych ale asi vyzkoušel PS4 připojit k záložnímu zdroji a pokud tu možnost nemáš, tak alespoň na jiný zásuvkový obvod. Vem si, že i krátkodobý výpadek proudu, anebo jen markantní pokles v rozvodné síti způsobí, že se konzole vypne. Tak jen abys vyloučil tuto možnost, než ji dáš na reklamaci.

• 0
V 22. 6. 2016 at 20:16, drak3go napsal:

Samovolné zapnutí a naproti tomu vypnutí jsou dvě rozdílné věci. Zatímco samovolné zapnutí může souviset s řízenou funkcí aut. downloadu v době, kdy je konzole v tzv. rest módu, tak samovolné vypnutí v průběhu jejího užívání určitě normální není.

Však je to normálně Lebo mě se to satlo

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy