Jump to content
  • 0

PS4 se sama zapíná!


Marvel98
 Share

Question

14 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Měl jsem vypnutý net a stahoval jsem hru tak jestli to s tím mělo nějaké dočinění. stahování jsem stornoval , tak uvidíme zda-li to pomůže. To vypnutí se stalo dnes poprvé , tak nevím jestli s tím jet na reklamaci . Zase se mi s tím nechce zbytečně někam jezdit a čekat měsíc na reklamačku pokud tomu nic není.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Moderators

Ta hláška (viz. screeny co jsi sem dal) je standardní proces, který se děje po nekorektním vypnutí PS4 (nejdříve dojde k reindexaci databáze a poté tě systém upozorní, že došlo k nekorektnímu vypnutí PS4).

Samovolné vypínámí PS4 normální není a pokud můžeš vyloučit krátkodobé výpadky proudu, určitě je to na reklamaci.

Nejdříve bych ale asi vyzkoušel PS4 připojit k záložnímu zdroji a pokud tu možnost nemáš, tak alespoň na jiný zásuvkový obvod. Vem si, že i krátkodobý výpadek proudu, anebo jen markantní pokles v rozvodné síti způsobí, že se konzole vypne. Tak jen abys vyloučil tuto možnost, než ji dáš na reklamaci.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
V 22. 6. 2016 at 20:16, drak3go napsal:

Samovolné zapnutí a naproti tomu vypnutí jsou dvě rozdílné věci. Zatímco samovolné zapnutí může souviset s řízenou funkcí aut. downloadu v době, kdy je konzole v tzv. rest módu, tak samovolné vypnutí v průběhu jejího užívání určitě normální není.

Však je to normálně Lebo mě se to satlo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy