Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kde je Burger King?


g00dFeLLa´z

Recommended Posts

Zlata sada cheesu ... 3 - 4 cheese (+ jahodovej shake) a jsem narvanej, ze uz nic nechci, jen domu k PC :D

Ale burger kinga take zkusim.. Tyhle krasne namlete velice ekologicke kvalitni masicka proste miluju ;)

EDIT:

Tohle by vas mohlo zajimat ;)

Například klasický hamburger lze u obou značek zakoupit za 20 Kč, Burger King však nabízí o 10 gramů více. Mnohem větší gramážový rozdíl je však u produktů Whopper, kterým se Burger King proslavil, a Big Mac od McDonald's. Rozdíl je až 80 gramů, který jasně staví do role favorita Whopper. Za větší porci jídla si však strávníci připlatí o pouhé čtyři koruny více než za Big Mac.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo prej je otevrenej, denik 24 hodin nebo metro o tom psali uz ve stredu

Kdyby jsi cetl par zprav pred, zjistil by jsi, ze to sice otevreli uz v tu stredu, pak to ale kvuli prasklemu potrubi opet uzavreli..

Maj to předražený, stejně jako KFC a Mekáč...no ale až budu na zličíně tak tam možná zajdu ochutnat:)

Predrazene? No ty mas dost. Kde jinde se v centru Prahy poradne najis za 80-120Kc, pricemz nejlevnejsi jidlo je za 20Kc a shake je za 20Kc? Ukaz mi levnejsi obchod.. (pripad McDonalds)

Ukaz mi obchod v centru Prahy, kde si muzes do 50Kc nalejvat Coca Colu/Sprite do "bezedne lahve" - tedy natocit si, kolik chces.. (KFC)

A Burger King je podobny tomu Mekaci (cenove)..

Nejdrive se prober, nez zacnes papouskovat slova ostatnich (rodicu maybe?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

burger king je prej i v Nemecku ale me stací nás mekáč jednou sem si dal 8cheesburgeru a pak sem hodinu v kuse blyl :D

hele ty seš fakt hustej :lol:

k tématu: 12.12 jedem do Prahy, tak doufám, že do té doby otevřou :)

mc,kfc je powl i v Britanii viděl jsem lidi co nakoupili u BurgerKinga, a šli si to sníst do KFC....

BurgerKing doporučuju všem je to uplně jiná liga :D

k fastfood haterum:

třeba si snězte salám s rohlíkem, nebo psa v housce je mi to fuck.... nikdo vám to jídlo necpe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem (uz asi pred rokem)' date=' ze se tady bude otvirat burger king, ale porad nic.

btw : Kdyz byl bratr v USA, tak rikal, ze McDonalds je tam nejvetsi "low" fast food, pro nejvetsi splodinu.[/quote']

v USA jsem byl a ze je mekac nejvetsi low fast food pravda neni, fakt je ze tam tech fast foodu je daleko vic nez u nas

a mekac je federalni (uz dlouhou dobu i mezinarodni) asi by tezko byl kdyby to byl nejvetsi low, uspech totiz zalezi na klientele

na druhou stranu treba u Wendy's mi chutnalo vic nez v mekovi

Predrazene? No ty mas dost. Kde jinde se v centru Prahy poradne najis za 80-120Kc, pricemz nejlevnejsi jidlo je za 20Kc a shake je za 20Kc? Ukaz mi levnejsi obchod.. (pripad McDonalds)

Ukaz mi obchod v centru Prahy, kde si muzes do 50Kc nalejvat Coca Colu/Sprite do "bezedne lahve" - tedy natocit si, kolik chces.. (KFC)

A Burger King je podobny tomu Mekaci (cenove)..

Nejdrive se prober, nez zacnes papouskovat slova ostatnich (rodicu maybe?).

to jsou lidi co nebydleji v praze a prijedou do metropole jenom jednou za uherskej rok xD to vis na venkove toe levnejsi

kdyz jsem byl na vikendovce, tak v beroune jsem sel na nadrazi do pizzeria a tam jsem neveril vlastnim ocim ze ctvrtina velky pizzy me stala jenom 15 Kč :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale no tak, Pražáčci, zase klid ...

mě osobně King Burger nenadchnul, byl jsem v něm v Německu a .. Mekáč je mekáč ...

výhoda těhlech mezinárodních fastfoodů je ta, že at jsi kdekoliv, vždycky dostaneš to , co znáš, což je fajn ... prostě Big maca si dáš stejnýho jak tady u nás v Liberci, tak někde v Rusku nebo támhle v Itálii ..

a stejně je lepší kebab :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Burger Kingu sem byl na cestě do Londýna ve 2 ráno a dostal sem takový už zeschlý maso (asi už nějaký zbytky no..:D) ale to byl nehoráznej humus :D a stálo to pokud vim víc než u meka (bylo to u eurotunelu na anglický straně)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ folty : twister v CZ chutna uplne jinak jako twister v BG a vsadim se ze chutna vsude jinak....

Burgerking taky se prej bude snazit udelat nejakej "ceskej burger" jakoz tomu udelal v cine a jinych statech. Proste udelat neco co je pro cesko typycke v burgeru.. Ale nevim jak to udela kdyz cech tak rizek mezi chleby :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste bych chtel neco dodat : nedavno prece psali na Novinky.cz' date=' ze v Cz je nejlevnejsi big mac (i levnejsi nez v usa)[/quote']

je to možný..ale taky tomu odpovídá množství který dostaneš..a pro američana je jsou nějaky 3$ za menu taky uplně něco jinyho než 100kč pro čecha..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic nemá na kfc :D 2 longery za55 a je to :) pak bezednou pepsi a odcházím spokojen :)

pff, nema na Meka. Za 60 tri cheese, anebo 2 cheese a 1 jahodovej shake a odchazim spokojen.. Kam se hrabe nejake Mini Longer :P (ale je dobrej, tj :-) )

Burger king oficiálně v ČR... www.restauraceburgerking.cz je na zlíčíně.

:) Triple Whooper za 14 dní. Udělám si video ukážu.

Mg.. delat si video, jak zeru.. to je fakt moc..

Navic az za 14 dni, to uz ses out :D To ja tam skocim nejpozdeji behem tejdne a udelam si maximalne fotecku xD (ale i to je uchylny :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
tak max za pár týdnů otevírá druhý Burger King - Letňany

budu se muset hodně krotit když to ted místo hodiny cesty budu mít před barákem :D

jo tak sem se koukal dneska..co to tam stavejejou:Ddoufam ze to nebude takovy maly jako na Zlicine:cheesygrin:

BTW berou tam lidi tak kdo ma zajem tak at se tam zajde mrknout:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu