Jump to content

*LE R. jako Screen plugin pro 3.80m33

Zavorka
 Share

Recommended Posts

*LE Recovery Jako Screen Plugin pro 3.80m33

prostě jak fotit v xmb menu a ve hře nebo v HB pro CFW 3.80m33

postup:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.stahnout si archív

http://www.edisk.cz/stahni/25906/LE_Recovery_3.80m33_.rar_22.07KB.html

nebo

http://rapidshare.com/files/85697163/LE_Recovery_3.80m33_.rar.html

2.obsah archivu rozbalte na plochu...

...a otevřete složku LE_RECOVERY_(380m33)

objeví se před vámá soubor recovery.prx

tento soubor nakopírujte na Root karty

do složky seplugins ...

neboli cesta: ms0:/seplugins/ zde nakopírujete subor

(pokud tuto složku nemáte tak ji vytvořte)... poté vytvoříte do té složky 2x txt soubor s názvy GAME a VSH(pro focení v HB pro kernel 1.50 i soubor GAME150)

všechny otevřete a napíšete do nich toto:

ms0:/seplugins/recovery.prx

... pokud tyto soubory tam už máte(game,vsh) tak stačí když je upravíte přidáním toho řádku...

3. odpojte usb a najeďte do recovery menu a aktivujte pluginy(ostatní bude lepší když vypnete)

recovery/plugins/ a pokud chcete fotit v XMB tak stačí když zapnete jenom recovery.prx [VSH] .... disabled(vypnuto) ... enabled(zapnuto)

a jestli chcete ve hře tak recovery.prx [GAME] na enabled(zapnuto) disabled(vypnuto) a když v HB pro kernel 1.50 tak recovery.prx [GAME150] na enabled(zapnuto) disabled(vypnuto)

4. pak vyjedte z recovery menu a screen uděláte stisknutí tlačítek NOTA + L(ve hře i v xmb nebo HB(kernel1.50)) NOTA + R se zapíná *LE Recovery(hra,xmb)

obrázky se ukládají do složky ms0:/PICTURE/

a v le recovery se dají klávesy na focení nastavit:)

při *LE recovery nepoužívat USB Flash0!!! Možnost Bricku ... u slimu když není zaloha nand... Full Brick!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------

tlačítko NOTA je tohle!(tlačítko vypnutí zvuku nebo při sluchátkách equalizer

e32004sonyofficiallyunvjt0.jpg

*LE recovery návod - ZDE

Takze ked to budem pouzivat uplne normalne ze chcem fotit screeny v homebrew tak brick nehrozi ? (chcem sa uistit) :) Mam slim. Alebo existuje aj nejaky bezpecnejsi plugin ?

focením nezapínáš Le recovery.... já to používám...funguje to na všech hrách...:)

jo a ten brick co hrozí tím zapnutím flash0 usb...tak to není jisté..jenom prej někdo někdy to udělal a bricknul...takže už to nemusí dělat...

Takze ked to budem pouzivat uplne normalne ze chcem fotit screeny v homebrew tak brick nehrozi ? (chcem sa uistit) :) Mam slim. Alebo existuje aj nejaky bezpecnejsi plugin ?

vůbec nebudeš mít brick já na slimovy a fw 3.80m33... používám ještě creenshot modul z 3.71 a normalně jede jak ve hrách tak v menu:)

vůbec nebudeš mít brick já na slimovy a fw 3.80m33... používám ještě creenshot modul z 3.71 a normalně jede jak ve hrách tak v menu:)

prej jeden z dl.qj.net forum bricknul někdo ...psal myschoo

Z předchozího navodu(by myschoo)

vies o tom ze z Le recovery bricklo niekolko ludi? kompletna korupcia flash0 .. neopravitelna

ale nechcem strasit xD

No tak s tym LE recovery mi uz 2 krat zamrzlo PSP ked som ho otvaral (nota + R) neni plz nejaky plugin ze je to len samostatne screen plugin a neni tam nic dodatocne ?

njn skoušel jsem to a to LE recovery zamrzá a docela dost tak že jsem chvilku psp nemohl nastartovat.... screen na 3.71 i když mám 3.80 se mi zdál pro slima jistější:)

No tak s tym LE recovery mi uz 2 krat zamrzlo PSP ked som ho otvaral (nota + R) neni plz nejaky plugin ze je to len samostatne screen plugin a neni tam nic dodatocne ?

mě to dělalo předtím u 3.71m33 ted už jede v pohodě...tak prostě nepoužívej le recovery je to na nic...jenom je to dobrý 100% funkční screen plugin:)