Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cenové akce - všechny sem!


Saddako

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No, tvl 1099 za helghast edici, tak to už je síla, zpočátku stála 4 litry, já jí sehnal v gamehousu za 2000, ale tohle už je fakt něco :D

Jinak thoca, měl bych dotaz, ty by jsi byl mi schopnej sehnat ze zahraničí tu legendary edici? Popř. za kolik?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xzone

Crysis 2 - NANO Edition PS3

1599 Kč (dříve 3799 Kč)

Crysis 2 - NANO Edition X360

1599 Kč (dříve 3799 Kč)

Crysis 2 - NANO Edition PC

1599 Kč (dříve 3799 Kč)

Dead Space 2 - Sběratelská edice X360

999 Kč (dříve 1999 Kč)

Battlefield: Bad Company 2 - Ultimate Edition PS3

699 Kč (dříve 1399 Kč)

Battlefield: Bad Company 2 - Ultimate Edition X360

699 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ony vůbec jsou ty sběratelské edice čim dál horší za čim dál přemrštěnější ceny. Když si vezmu co všechno bylo ve sb. edici Armed Assault a stálo to jen 1600. Dneska by to stálo dvakrát tolik a bylo by toho tam půlka...

Btw collectorka KZ3 mě neuvěřitelně zklamala. Lacinou maska co se ani nedá nosit a ošklivýho panáčka si za ty prachy můžou nechat..

Panther: ​Jak vypadá ten batoh v reálu? Stejně lacině jako na obrázku nebo je to lepší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jako batoh to asi neni spis je to batoh na ntb no (pouze dve kapsy) ale za to peknej (logo EA,Crytek,a celkove design nano obleku) a dobre vyztuzenej pevny zada a ten predek taky proti narazu kdyz tam bude ntb

k ty Helghast no nevim helmu sem videl v obchode a teda oskliva zda se mi trochu uzsi nez ve hre co se tyce helmy byla dokonala ta z HALO co sem videl v JRC

// ke hre zatim jsem nezapnul singl a co hraju MP tak si myslim ze s BF BC 2 nejlepsi hra ohledne grafiky s multiplayerem + Medal of Honor (Proste me hra bavi i kdyz ma teda pomalejsi nalezani her v mp)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ta helma k helghast edici je o půlku menší, to je pravda, ale mě tu v pokoji dělá skvělou dekoraci, hlavně se mi ze začátku nejvíc líbil ten helghast sniper, akorát mě sklamalo že se s ní dá pohybovat, myslel jsem že to bude taková "soška" :(

Jinak, on tu někdo má Halo 3 Legendárku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně Crysis 2 NANO na xko , dale sem uvažoval o Dead Space 2 ,ale nevím bavila vás dostatečně? a jak je dlouhá kampaň? Jináč před týdnem sem padl v jrc na Halo Reach Legendary za 1700... Občas se opravdu vyplatí počkat a koupit ve slevě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na gameexpres.cz teď mají celkem dobrou cenu na minulý díl Red Faction, konkretně Guerrilla s českými titulky. Stojí 299,- a to se vyplatí :) Hru mám už delší dobu a přirovnal bych ji ke GTA na Marsu. Za tu cenu určitě doporučuju.

http://www.gameexpres.cz/hra-pro-playstation-3-red-faction-guerrilla-cz-p-8784.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu