Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cenové akce - všechny sem!


Saddako

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

007jardo, dneska ráno (cca v osm) jsem se na něj díval, chtěl si edici na ps3 objednat a stála 3.999,- s tím, že se jedná o poslední kus. Takže jsem se na to samozřejmě vysr.kašlal. Pokud jsi ji bral z mého odkazu, raději se pořádně podívej na cenu, kterou ti účtují, aby ti ji neposlali za ty čtyři klacky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

007jardo, dneska ráno (cca v osm) jsem se na něj díval, chtěl si edici na ps3 objednat a stála 3.999,- s tím, že se jedná o poslední kus. Takže jsem se na to samozřejmě vysr.kašlal. Pokud jsi ji bral z mého odkazu, raději se pořádně podívej na cenu, kterou ti účtují, aby ti ji neposlali za ty čtyři klacky ;)

ja se podival jasne na svuj ucet, a rekl ne,moje pritelkyne ne a hra doma. Asi zazrak:) No bylo to v origo krabici od activision a vyrobeno v nizozemi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se podival jasne na svuj ucet, a rekl ne,moje pritelkyne ne a hra doma. Asi zazrak:) No bylo to v origo krabici od activision a vyrobeno v nizozemi

Já se taky koukl ve čtvrtek na účet, nakoupil jsem nějaké elektrody, cívku drátu a musel jsem počkat až mi přijde jedna platba. No a bohužel přišla až dneska ráno a já ostrouhal :( Snad někdy příště...

Přihodím i pár odkazů, abych nebyl moc offtopic :D

Uncharted 3 za 290,-

http://www.playstation3hry.cz/playstation3/eshop/2-1-HRY-na-Playstation-3/0/5/75-Uncharted-3-Drakes-Deception-PS3-CZ

Army of Two: The devils cartel za 769,-

http://www.herni-svet.cz/army-of-two-the-devils-cartel-ps3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se tam dostal přes heureku včera, kdysi jsem jí viděl za trojku, tak jsem si říkal, že se podívám a rozmyslím se, no a najednou tam byla za 1999 Kč, tak jsem to objednal a před chvílí mi dorazila sms, že to mám připravené, takže paráda :) Snad nenastane už žádná komplikace :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Black Ops 2 Prestige edice (s vrtulníkem) za 1.999,-

http://www.mall.cz/ps3-hry/blizzard-call-of-duty-black-ops-ii-prestige-edition-ps3?v=537314

levnější už asi nebude, sám o ní uvažuju ;) Ale kde ji pak dát...

Že já jsem se sem nepodíval dřív dopr.sakra :-)

Z jiného soudku - nevíte někdo jak je to s Dead Island Riptide Zombie Bait Edice? Psalo se, že to bude jen na Xbox, na německém Amazonu jsou však i pro PS3, je tam nějaká Uncut AT verze, pak verze pro NL a UK import. Nevíte někdo jak to je? Vyšlo to oficiálně i na PS3 nebo to jsou nějaké slepence? Bude to mít krabici a hru v EN?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že já jsem se sem nepodíval dřív dopr.sakra :-)

Z jiného soudku - nevíte někdo jak je to s Dead Island Riptide Zombie Bait Edice? Psalo se, že to bude jen na Xbox, na německém Amazonu jsou však i pro PS3, je tam nějaká Uncut AT verze, pak verze pro NL a UK import. Nevíte někdo jak to je? Vyšlo to oficiálně i na PS3 nebo to jsou nějaké slepence? Bude to mít krabici a hru v EN?

s tou sochou zenske v bikinach vysla verze jen na xbox. Proto ty slepence na ps3 jsou drazsi. Tu sochu bych chtel,ale nechce se mi platit postovne a dph:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak předpokládám, ty to pak budeš někdy posílat dále do světa, já vyndám, vyzkouším a vystavím, v krabici by to pro mě nemělo cenu... Jinak mezi námi, ještě, že jsem to kupoval za necelé dva tisíce, mít to za ty 4 a více, tak se snad oběsím, ten vrtulník je fakt děs polystyren.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bioshock Infinite (Ultimate Songbird Edice) za bezvadných 2.419,-

http://www.alza.cz/ps3-bioshock-infinite-ultimate-songbird-edition-d369126.htm

Doporučuji pro každého sběratele, soška je úchvatná ;)

Popřípadě na xzone ji mají za 2.499,- a možná dostanete ještě i steelbook k BI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu