Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Dobry den,

uvazuji o koupi PS3 pred Xboxem, ale chtel bych se zeptat na par veci ohledne domaci site a sdileni (propojeni PS3 a Notebebok s Win 7). Doma mam do wifi routru pripojen externi hardisk (na ktery ukladam prevazne filmy) do ktereho se dostanu s pocitace pres wifi, a chtel bych se zeptat, kdyz tuto slozku nasdilim v pocitaci tak jestli ji budu schopen otevrit z PS3 a spustit si film primo odtamtud a pokud ano bude film plynulej nebo se to bude kousat? Dal bych se chtel zeptat, jestli nasdilim kteroukoliv slozku v noteboku s mp3, jestli ji budu moct prehrat na PS3, protoze mam zkusenost s Xboxem 360, ze prehrat mi sli jen mp3 ktere jsem nakopiroval na disk c do knihovny windows media player, a to mi nevyhovuje, nechci mit veci 2krat v pocitaci a nebo to vzdy kopirovat. Dekuji mockrat za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobry den,

uvazuji o koupi PS3 pred Xboxem, ale chtel bych se zeptat na par veci ohledne domaci site a sdileni (propojeni PS3 a Notebebok s Win 7). Doma mam do wifi routru pripojen externi hardisk (na ktery ukladam prevazne filmy) .......

Pokud pouzijes PS3mediaserver, nasdílíš si prakticky jakýkoliv sdílený prostředek v PC. Co se týká škubání nebo zhoršeného přenosu, Nemám s tím přes WiFi žádný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pár duležitých rad pro začátečníky

a ti co o konzoli PS3 příliž moc neví a chtějí si pořizovat použitou

POZOR při koupi použité PS3 ,hlavně Aukro atd.,fakt hodně konzolí utrpí průměrně po 2letech používaní tzv. YLOAD chybu což je ve většině připadů závada na desce,nabízené konzole jsou tedy v mnoha případech po opravě.Běžná oprava pokud není z profesionalní ho servisu tak ale vydrží maximálně 3měsíce a podporujete tím internetové překupníky.Jedná se především o starší model "FAT".Tudíž doporučuju dát přednost Slim,ten tu není tak dlouho,je možny že tendle stejný problém už mít nemá a nebude(ale taky lze najít na youtube video ovšem chyba už muže být někde jinde) a když už se něco stane tak je koznole většinou v zaruce od SONY(Časté obhajoby fat proti přehřívaní slim jsou dle mého názoru fámy,konzole je na svoje teploty konstruovaná a má sama zabezpečení proti přehřátí,i když je teplejší a nemužeme to srovnávat s CPU v počítači).

Hodně to tedy rozvažte at se obchodník tvaří a tvrdí co chce,ať má konzole nejlíp original zaruku a co nejdelší.Taky se mi zdá že se na intrenetu objevuje nějak moc nevhodných dárků nebo výher,na to bych si dal taky pozor,hlavně ty bez dokladů - záruky.

(více o YLOD->google nebo třeba tady :http://www.sony-playstation.cz/index.php/forum?func=view&catid=4&id=13210)

- ovladače,přepokládám že originál všichni rozeznají od vyrobků 3. stran,každopádně přesvěčte se co vám prodejce přikládá.Jde především o to,že SONY má ve výrobě ruzné typy,a tak i přesto že si koupíte 100% originál tak se muže kvalita značně lišit.

CECHZC2E - Kvalitní,měl by to býl Evropský model,ten má většina z nás

CECHZC2U,CECHZC2H,K,J - Toto nejsou pravděpodobně modely oficiálně dostupné u nás,ale z dovozu,a tak raději bych se jim vyhnul,zejmena Asijské jsou kvalitně uplně někde jinde.Cena na bazarech a aukcích bývá kolem 900,-

( http://www.console-power.com/ps3-hardware/dojmy-z-meho-dualshocku-3-aneb-jak-poznat-fake-t21104.html)

Obecné rady :idea: :

-Placení,samozřejmě když to jde tak neposílejte celou částku na účet,pokud má prodejce strach že si balík nevyzvednete,tak by mu mělo stačit na účet zaslat poštovné.

-Rozhodně osobní odběr především,a i když bude pro vás osobní odběr nemožný tak si za ním alespoň stůjte a až v poslední chvíli napiště že se teda dostavit nemužete a že chcete zaslat.

-Samozřejmě důkladné info,ptejte se i na to co si myslíte že je zřejmé,fotky,a ulkládat,uložit si i stránku s inzerátem a nesmázavejte poštu,ani nevyhazujte nic co vám se zasilkou přišlo(adresy atd.).Nikdy nevíte co se bude hodit v případě potíží..

-Prodejce si mužete proklepnout,stačí email nebo přezdívka,pár udajů,google je mocná věc,facebook ještě mocnější,email také mužete zadávat ve většině připadů i do vyhledávání na strankách bazarů a uvidíte co váš prodejce všechno nabízí nebo o koho se jedná.S trochou snahy se dá kde kdo najít i na aukru pokud to je trochu víc obchodník.

Samozřejmě se toho asi najde víc,používejte každopádně google.Asi to tu na foru už někde je ale chtěl jsem to schrnout,snad tu na to někdo narazí.Vím že tu není asi uplně všechno,jen co mě napadlo zrovna.Ted řeším jeden takový problém a tak bych rád aby se další lidi vyhnuli nepříjemnostem co mám teď já.

Diky

PS:prosím všechny kritiky,chytráky,češtináře aby se zdrželi nic nepřinášejících,neříkajících komentářů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

prijde mi to jako zbytecny bububu...:idea: to s tim ylodem bych asi upravil na verze s 90nm procikama a straseni lidi ze ovladace CECHZC2U jsou nekvalitni je uplne mimo misu :roll: jsou uplne stejne kvalitni jako CECHZC2E jen nesmis bejt blb a kupovat kopie :idea:

jinak napad dobrej ale rek bych ze dost nepresny info nebo jen spatne podany :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Řekl bych že to už je věc názoru,mylím že nejsi ředitel sony aby si to tu mohl tak z jistotou tvrdit co píšeš stejně tak já a proto jsem dodal ke všemu odkazy na čem jsou moje tvrzení založený - celkem dlouhy temata tomu věnovaný a koho to zajímá tak se proodkazuje i na další zahraniční atd. Souhlasim že s tim YLOD to samozřejmě neni tak žhavý jak s X360 red ring ale v úvahu by se to při koupi PS3 rozhodně brát mělo.Tak sem to ještě upravil aby to neznělo tak žhavě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Áno myslím JB. Takže keď sa na tom pracuje tak asi chvíľu počkám, podpora Linuxu je jediná vec pre ktorú by som uprednostnil PS3 pred Xbox360. Tiež by som sa rád spýtal, že či ešte dajú kúpiť PS3 Slim s FW na ktorom je možný JB, alebo sa plánuje JB aj na nový firmware.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Áno myslím JB. Takže keď sa na tom pracuje tak asi chvíľu počkám, podpora Linuxu je jediná vec pre ktorú by som uprednostnil PS3 pred Xbox360. Tiež by som sa rád spýtal, že či ešte dajú kúpiť PS3 Slim s FW na ktorom je možný JB, alebo sa plánuje JB aj na nový firmware.

Ano dajú. V obchodoch máš väčšinou PSka s firmwarom 3.40.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

jako více lidí zde i já potřebuji radu.

Zvažuji koupi PS3 slim, akorát si nejsem jistý jestli verzi s 250gb nebo 320gb HDD.

Jde mi o to, že kapacitně by mi postačilo 250gb, ale nevím, jaké výhody má verze s 320gb hdd. Předpokládám akorát, že bude mít novější firmware.

Mýlím se nebo je zde pouze tento rozdíl ?

Děkuji předem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, dostal jsem k vanocum novy ovladac Sony Dualshock 3 a chtel bych pozadat o radu jak ho sparuju s Ps3? Novy ovladac jsem rozbalil a pripojil pomoci kabelu k Ps3, zapnul jsemprostredni kolecko a ovladac se mi rozsvitil a mohl jsem hrat :-) jenze pak nastal problem, pokud jsem odpojil ovladac od kabelu tak mi zhasnul a ne sel mi zapnout, pokud jsem ho opet nepripojil na kabel. Tak bych se vas chtel zeptat, jak ho mam sparovat s Ps3 abych ho mohl pouzivat normalne bez kavelu, vypinat a zapinat Ps3 na dalku atd? dekuji mockrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím lidi .. už jsem dá se říct byl rozhodnutej pro koupi http://interlink.tsbohemia.cz/sony-p...5_d114719.html ale chci se vás zeptat pročetl jsem snad celej net o YLODu a jak je to ted s tema slim verzema ? o tech jsem nic nenašel ? prej to dělalo u FAT, že YLOD pravidelně po 2 3 rokach naskočil a člověk nic nenadělal .. jak je to u těch slimu ? je to už řešeny tak, že už se to nemůže stát ? popř. jak se proti tomu chránit ? nerad bych koupil konzoli aby měsíc po zaruce odšela a 9k v ...... díky moc všem ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu