Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, chtěl bych si taky pořídit PS3. míval jsem dvojku i jedničku, ale v 3 jsem naprostej lajk.

něco jsem pročítal a mám na vás pár dotazů:

1. chci to hlavně jako 3D BLURAY přehrávač - toho docílím tak, že aktualizuju firmware na nejnovější? někde jsem četl, že už to ps umí a že je v tom hodně dobrej.

2. vím že hry ne, ale bluray a DVD disky půjdou vypálený?

3. hry (např. NHL11 nebo PES11) dají se i na ps3 hry instalovat patche? např. pes nemá smysl hrát bez patche na loga a názvy týmů atd.

popř. jak se to instaluje?

4. ještě něco super ps3 nabízí? JEN JESTLI CHCE dát někdo nějaký tip, jinak já potřebuju hlavně první tři body.

předem moc díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, takže po bodech:

1. Ano, 3D formát dostaneš tím, že se stáhneš firmware + samozřejmě musím mít tv s podporou 3D

2. Bluray, dvd i cd pálený jdou. Jdou i hry, ale v tom se moc nevyznám.

3. Patche se stahují z psn, ale většinou jen opravné. Třeba konkretně loga do PES jsem nikde na stáhnutí neviděl (FIFA11 je lepší)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chápu. :D pořád to ještě zvažuju, tak snad to zprovozní do doby, než si to koupím. (pokud)

využíval bych to i jako hdd na přehrávání mkv, to by šlo?

jsem si neuvědomil, že ty bluray bych vlastně neměl jak vypálit, takže zase jedině original, stejně jako hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,

jak si můžete všimnout dle mého počtu příspěvků, tak jsem se regnul jen proto, abych se tady mohl zeptat na pár věcí ohledně PS3. Tahle konzole mě poměrně dost oslovila, líbí se mi její nízká poruchovost (ve srovnání s X-kem), BlueRay mechaniku, velikost HD a herní možnosti. Rozhodoval jsem se právě mezi již uvedeným X-boxem a PS3, nakonec tedy zvítězila alternativa od Sony.

Rád bych se zeptal na pár otázek, jsem absolutním začátečníkem a ačkoliv jsem již jako lurker prošel pár témat, přesto bych si těchto pár věcí rád ujasnil.

1) Jak je to s(a co vlastně je) FW? Jedná se o něco drasticky důležitého?

2) Na PS3 neexistuje flash, popř. čip na pálené hry. To mi nevadí, ale dají se sehnat hry například zde z fóra? Třeba tak, že někdo si projede hru, zabalí ji zpátky do obalu a prodá levněji - fungují pak tyto hry normálně, třeba i online, nebo je zde jakási obdoba serial-keye, jako u PC?

3) Rozdíly mezi jednotlivými verzemi PS3? V článku pro začátečníky jsem viděl přehledně udělanou tabulku (za kterou děkuji autorovi článku), bohužel pro laiky je to docela raketová věda. U slimek (které, pokud se nepletu, jsou nejnovějším modelem) už není operační systém a mají Bravia Sync XMB control. O co se jedná?

4) Pokud byste mohli vyjmenovat 3 nejlepší hry na PS3, jaké by to byly? (Ano, to je poměrně trapná otázka, přesto mě to zajímá. Baví mě bojovky, závodní hry a střílečky, navíc musím sehnat také nějaké hry pro mého tatínka, nejlépe nějaké realističtější závodní)

Sypu si popel na hlavu, protože jsem si poměrně jistý, že se na tyhle věci už někdo ptal, bohužel jsem ve zkouškovém období a po několika týdnech vypisování a hledání budu rád, kdyby mi někdo zesumarizoval poznatky sem...

Předem moc děkuji za slušné a informativní odpovědi.. .:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

FW - system konzole, ano velice dulezity bez nho by PS3 bylo jen tezitko...

Na PS3 existuje "flash" je to prehrani offiko FW na custom FW a muzes hrat hry stazeny na Ext./int. HDD

U bazarovych her by mel az na vyjimky multak fungovat bez problemu, ale nejaky hry maji online pass takze si musis asi za 200,- koupit kod aby si mohl hrat

S tou verzi bych tet uz nic neresil a koupil slimko, protoze ten druhy operacni system stejne sony uz minuly rok zrusilo a pokud mas v PS3 CFW tak jde druhy operacni system i na slimku

Pro me jsou best hry tyhle ale kazdej ma urcite jiny best hry:

1. God of War serie

2. Uncharted serie

3. Little big planet serie

Zavody urcite Gran Turismo 5

Ze strilecek Killzone 2/3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj

Už cca 3-4 roky si chci koupit konzoly. Bohůžel patřím k těm méně majetným a tak jsem se k penězům dostal až teď. Není to na novou PS3, budu tedy muset jít do bazaru. V mé cenové relaci se většinou objevují starší FATka. Jsem rozhodnut že když už FAT tak alespoň 80GB....právě teď mám možnost koupit zachovalí FAT 80 GB málo hraný se 7 měsíci záruky. Otázkou je jak velké je riziko že se mi FAT poničí.. Mám namysli především YLOD. O konzoli se hodlám starat jak jen to půjde, hodlám aplikovat dochladnutí po dohrání (po dlouhém náročném hraní jí nechat pár minut chladit v XMBčku :D) atd...ty peníze jsou opravdu tvrdě našetřené tak nechci mít na intru něco co se mi hnedka posere... PTÁM SE TEDY: jaké má ten zkušenosti s PS3 FAT popřípadě co mi radíte ?? A ještě malá otázečka: jak je to s padáním FPS (frame rate) u multiplatformovích her? Mám namysli třeba GTA 4.... někdo totiž tvrdí že s vydanými patchi je situace v pořádku a žádné znatelné padání není? (omlouvám se za pravopisné chybky a chyby xD)

Děkuji za slušné komentáře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tedy 80GB model je prý proti ylod podstatně odolnější než ty úplně první modely. Já sám jsem taky 80GB kupoval z druhé ruky... předpokládám, že byl tak rok, dva používán a sám ho mám už asi rok a půl. Občas ho provětrám vysavačem jinak nic... a zatím funguje (musím poklepat do stolu) a snad ještě nějakou dobu fungovat bude. Já bych se toho tedy nebál, ale to že to bude bez problémů ti nikdo nezaručí. Může se stát cokoliv i u nejnovějších modelů.

Ohledně druhé otázky nevím, co máš na mysli. Sám GTA nemám, ale multiplatformové hry mi zatím všechny šly bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

FPS u her záleží vždy na konkrétní hře. Třeba právě GTA4 opravdu po technické stránce nic moc. Ale je fakt, že ta hra je zprasená na všech platformách, jinou verzí by sis moc nepomohl. Jinak občas se sice tu a tam nějaká hra zaškube (Fallout 3, Dead Space), ale všimneš si toho pouze pokud si toho chceš všimnout, jinak ani ne. Já osobně považuji zamnohem větší problém tearing obrazu, který bohužel se objevuje ve hrách docela dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak az ti dojde misto (u 80gb to mas v dnesni dobe hned) neco smaznes nebo si das vetsi hdd... taky je potreba si uvedomit ze PS3 ti neda komplet 80gb ale dost mista si sezere sama pro sebe. 80gb uz dlouho nemam ale myslim ze ti nabidne nejakych 73-75gb volneho mista.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak ja mam 80 Gb verzi a sem spokojenej... co se tyce toho mista... volno tam je pak 74 gb... ale kdyz smazes nejaky instalace od her co maj +5 GB tak je to pohoda... nejak moc to nezere... promazes sejvy... pak nejaky stazeny veci (obrazky demicka atd) a vydrzi ti to... je pravda ze FW zere dost

Jeste k Tomu stahovani filmu... staci kdyz si das film na fleshku a pustis to v PSkach ... neni potreba stahovat do PSka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam 80GB disk a pravidelně plno kolem 75GB. Nemam tam sice žádný HD filmy ale za to přes 30 PSN her, mimo jiné Mass Effect 2 (přes 20GB), GoW kolekci (18GB), Dante's Inferno (7GB) a všechny Welcome Back hry. Čas od času promažu dema, savy a game data her který už nehraju a je to ok :) To jen tak pro představu co se tam vejde, myslim že 80GB může bez větších problému stačit,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jdou... Pokud je mas stazeny z PSN (samozrejme jsem myslel PS Store :-), tak mas celou hru na HDD... A pokud to hrajes z BD, tak neni hra nainstalovana cela na disku... Nektery instalujou kousek, nekterej vetsi kousek, ale vzdycky potrebujes disk 8) (aspon doufam :cheesygrin:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu