Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravim.

Nikdy jsem nebyl moc nakloněnej konzolím, nelíbila se mi nutnost hry kupovat. Teď vidim že PS3 se dá obejít a jelikož teď žiju mimo ČR a nevim jak dlouho tu budu, zvažuju koupit PS3. Otázka je jednoduchá. Abych to tu nemusel celý pročítat, protože tomu až tolik nerozumim, resp. dění kolem PS3 nesleduju, je tedy 100% jistota že pokud tady v Sydney zajdu do krámu a koupim novej PS3, že s troškou práce a peněz na tom budu schopnej rozchodit stažený hry? Pokud ano, musim ty hry vypalovat nebo ne? Jelikož mam netbook bez mechaniky, je to trošku problém... Předem děkuji všem za rady, hlavně těm který mi poradí aniž by napsali že si to tu mam desetkrát přečíst....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Včera jsem na to ještě koukal a jestli jsem to dobře pochopil, tak momentálně jsou v obchodech verze 3.70 a downgrade ještě neni tak úplně dořešenej, aby si ho byl každej schopnej udělat doma, nicméně jak jsem pochopil, tak se na tom pracuje. Ještě tedy počkám. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den, vážně uvažuji o koupi PS3. Nemám peníze abych si kupoval všechny hry, které mě zajímají a tak bych chtěl stahovat. Přečetl jsem si, že k tomu potřebuji FW do 3.55 abych mohl nahrát CFW, přes který to jde (žádný jiný způsob není?). Pokud si tedy objednám např. z alzy SONY PlayStation 3 Slim 160GB, může tam být FW max 3.70? Nevadí mi, že budu muset čekat třeba půl roku, než se tato ochrana prolomí, mezitím bych si vystačil hrání demoverzích atd. Chci se ale zeptat - jak to cca s přihlédnutím k minulým FW bude trvat, než půjdou hrát stažené hry, bude to ještě půl roku nebo i déle? Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám otázku, jelikož prodávám Xbox a pokud se mi ho podaří prodat tak pujdu do PS3 a chtěl bych vědět od někoho NEZAUJATÉHO v čem je skutečně Xbox live lepší, sám mám Gold účet a nepřijde mi, že by to bylo tak ůžasný jak se tvrdí, buď je to dáno tím, že PSN je uplně strašný nebo si ostatní myslí, že když je to placený tak to musí být lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Live je asi úžasný v Americe... kde máš tunu dalších služeb. Já sám si ho již neplatím.

Jinak mi na PSN chybí jen cross-game chat. A taky se mi zdá že se tam dema objevují o něco později. Zato tam máš PS Home. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdar chlapi,potřebuju poradit.Jedná se o tchána,koupil svému synovi flashutý ps3 tu novou verzi slim ale aktualizoval to přes net na 3.65 myslim a zablokoval si hraní stáhnůtých her z netu.Stále tedy není způsob aby mohl znovu nahrát flash a hrát ty hry z netu jako dřív?? díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdraím chci se zeptat na neco :) mam xbox 360 .. ten u me uz skoncil nemam na nej nervy.. Kamos ma ps3 a rikal ze ty hry instaluje na hdd a pak ze ty disky uz pak nepotrebuje ke hrani je to pravda nebo si to jen neco vymyslel ? :) diky..

je to pravda ale na to potřebuješ cfw a tedy i fw do 3.55 abys to mohl rozjet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čau rozhoduju se mezi xboxem a ps3 zatím u mě převažuje ps3 a asi i to si koupím a chtěl bych se zeptat jelikož kámoš bude mít taky ps3 jestli by jsme si mohli mezi hrou přes net povídat přes nějaký headset a jestli je součástí balení nebo dokoupit a když si vezmu move starter pack kolik tam je move ovladačů a ještě jestli se dají dát třeba na assassins creed cz titulky bez flashe a podobně díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
čau rozhoduju se mezi xboxem a ps3 zatím u mě převažuje ps3 a asi i to si koupím a chtěl bych se zeptat jelikož kámoš bude mít taky ps3 jestli by jsme si mohli mezi hrou přes net povídat přes nějaký headset a jestli je součástí balení nebo dokoupit a když si vezmu move starter pack kolik tam je move ovladačů a ještě jestli se dají dát třeba na assassins creed cz titulky bez flashe a podobně díky

Povídat si můžete před hrou přes PSN i ve hře pokud komunikaci podporuje. Headset se stnd. nedodává, nicméně pokud si budete kupovat move pack tak se dá komunikovat přes mikrofon v kameře. V starter packu je jeden ovladač, kamera a disk se hrou. Ne bez flashe nelze dostat do hry CZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

teď jsem se díval na video cod:bo a borec měl nějaký sharpshooter (nevím jak se to píše) a jak jsem se na tu zbraň díval tak on měl jako kdyby dva ovladače jeden move s balonkem a jeden nevím jak se tomu říká, ale vypadalo to jako nunchack (taky nevím jak se to píše :D) z wiička a chtěl jsem se zeptat jestli se to musí dokoupit nebo je to součástí té pistole a jaké další hry se s tím dají hrát to cod mě celkem zaujalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu