Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Rohlais jop v češtině.

Tak demo dohráno,grafika se mi líbí,byl jsem teď zvyklej na sprasenou grafiku v red dead redemption tak je tohle oproti tomu pokrok :)

Splachování záchodu,napouštění vody je tam uplně zbytečný ale líbí se mi možnost někoho vyhodit z telefoní budky a sám si zavolat,třeba na policajty aby stáhly pátrání nebo si sám opravit motor u auta když se rozbije .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rohlais jop v češtině.

Tak demo dohráno,grafika se mi líbí,byl jsem teď zvyklej na sprasenou grafiku v red dead redemption tak je tohle oproti tomu pokrok :)

Splachování záchodu,napouštění vody je tam uplně zbytečný ale líbí se mi možnost někoho vyhodit z telefoní budky a sám si zavolat,třeba na policajty aby stáhly pátrání nebo si sám opravit motor u auta když se rozbije .

Jako že mám češtinu? :D já to mám v ENG :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je velká rána pro mě. Jako jeden z mála, na kterého ještě vyšla sběratelská edice hry, mi dnes bylo oznámeno, že lokalizovaná nebude. Prosím o radu, jestli změnit na normální edici v češtině nebo nechat sběratelskou, ale v angličtině. Tak mě napadá, že bych si tu sběratelskou mohl objednat z anglie a vyjde mě to o 400,- míň...Pls poradte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rači češtinu teda :) v češtině to bude úplně jinej zážitek.. teda pokud neumíš dobře anglicky.. já umím jakž takž a místo ukázek sleduju titulky a přemýšlím jak se to má přeložit takže z ukázek vidím sotva půlku :D ale když jsem hrál to demo tak jsem si užíval grafiku a animace a jen poslouchal a věděl jsem přesně co se bude dít a to je luxus.. jinak demo se mi líbí hlavně ty bitky ! jen se mi na tom nelíbí že když dáte kolečko tak vždycky jde nejdřív levá, pravá, a pak levej hák (nevím jestli to je tak přesně), tohle by se mohlo obměňovat, jinak ta interakce s prostředím je luxusní.. rozmlátit někomu hlavu o auto je nezapomenutelný zážitek :D grafika aut a města nic moc teda ale když jsem byl v té továrně atd. tak to vypadá hodně dobře..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nech si tu edici a za rok si koupíš od někoho českou verzi :-) Určitě to tak udělej, litovat nebudeš.. spíše kdyby sis nechal ujít tu edici tak by si vždycky myslel na to, že sis ji nekoupil... btw. mě se ten dabing moc nezdá no..jako dabéři super (jak jinak) ale nesedí jim to do pusu a to někdy fakt hodně,kdy postava ještě řekne slovo a přitom už je ticho..a taky, hooooooodně se opakující hlášky,ale fakt hodně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes odpoledne jsem si to stáhnul v češtině, dabing moc pěknej, a celkově ozvučené veeelice dobře, jenže jak opadlo nadšení že hraju konečně Mafii 2 začal sem si všímat co je špatně, hned před barákem sem narazil na chlápka kterej montuje motor, přitom mu zavřu kapotu ale ruce má pořád u motoru a jede si dál :cheesygrin:

Navíc ovládání postavy mi přijde dost těžkopádné a grafika, čekal jsem rozhodně víc, ne že by to bylo špatné ale rozhodně jsem čekal víc, jedna bez trávy oproti třeba Xboxu, dost tam chybí jelikož to pole podním vypadá jak vytažené z Mafia 1, další věc je kouř, při brždění se stává že od předních kol vychází kouř ovšem ten se často zasekává a lítá uplně jinak než kola auta a je to celé nesladěné, finální verzi koupím ale doufám že tohle je opravdu jen nepovedené před produkční demo :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ježiš jestli je to rok starý demo tak to asi dokonalý nebude :D takže to ve finální verzi bude vylepšený, a opakující se hlášky atd. tam jsou protože do dema nemůžou narvat všechny hlášky, postavy, písničky a další kravinky... víte kolik by to demo mělo ? ... je to luxus a po 5 minutách hry jsem ovládání dokonale zvládal a nemůžu si stěžovat maj to dobře udělany :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ježiš jestli je to rok starý demo tak to asi dokonalý nebude :D takže to ve finální verzi bude vylepšený, a opakující se hlášky atd. tam jsou protože do dema nemůžou narvat všechny hlášky, postavy, písničky a další kravinky... víte kolik by to demo mělo ? ... je to luxus a po 5 minutách hry jsem ovládání dokonale zvládal a nemůžu si stěžovat maj to dobře udělany :P

Jak víš že je starý 1 rok ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice se jedná o demo 1 rok starý, ale kód hry je bohužel finální. Jen je škoda, že PS3 verze ve spoustě detailů znovu pokulhává za konkurencí... bez krve, bez 3D efektu trávy, bez pohybu oblečení,... sice detaily, ale v celkovým součtu je dojem z technický stránky PS3 verze hodně rozporuplnej :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice se jedná o demo 1 rok starý, ale kód hry je bohužel finální. Jen je škoda, že PS3 verze ve spoustě detailů znovu pokulhává za konkurencí... bez krve, bez 3D efektu trávy, bez pohybu oblečení,... sice detaily, ale v celkovým součtu je dojem z technický stránky PS3 verze hodně rozporuplnej :/

Ptám se vás po 2. , jak víte že je to DEMO staré 1 rok ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu