Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kdyby hra stala do 500kc a vysla tak pred 4 rokama tak by byla dobra.Kratka ,nudna,otresne vypadajici hra s 3 druhama hlasek opakujicich se dozblbnuti.Tak bych shrnul ps3 verzi.1600kc v pr....!a chut tu hru znicit.Ted uz zbyva cekat na Getaway 3 ktere snad nezpackaj jako mafii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty, kdo nadávají na cenu- kdybyste nebyli hloupí, tak jste si ji předobjednali u JRC a v kombinaci s preowned kampaní vás mohla vyjít na 1100-1200 Kč jako mě. To, že je propadák si nemyslím, že si to nekoupí pár lidí na foru nic neznamená. Naopak si myslim, že prodeje budou slušný, ale nechci předbíhat. Je to otázka vkusu, mě to baví fakt hodně, příběh se mi líbí a zase tak otřesně, jak někteří popisují, to taky nevypadá. Je jasný, že na PC to s 16x AA, hlubokýma texturama a physx vypadá líp, stejně jako všechny multiplatformní hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všecko šlo do kopru díky odchodu Daniela Vávry... (ex-scénarista a ex-level designer pro mafia 2 a případnou Mafia 3...)... a 2K czech za to nemůže to spíš nadávejte 2k a take 2 ti rozhodovali co tam bude a ne... jako hra je to dobrá... ale kdo četl všecko co z té hry vysekali tak si řekne mohla být lepší....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jednoznačně nejvíc mě mrzí ten osekanej příběh (a přitom je to taková zbytečná chyba). :-/

expertos: a je někde seznam těch věcí, co vyhodili kvůli nedostatku času? Docela by mě to zajímalo (zatím vim jen o metru, částech mapy - přehrada, atp. - a půlce příběhu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všecko šlo do kopru díky odchodu Daniela Vávry... (ex-scénarista a ex-level designer pro mafia 2 a případnou Mafia 3...)... a 2K czech za to nemůže to spíš nadávejte 2k a take 2 ti rozhodovali co tam bude a ne... jako hra je to dobrá... ale kdo četl všecko co z té hry vysekali tak si řekne mohla být lepší....

Ale kulove prosimte. 2K Czech proste meli od 2K nejaky rozpocet, no a proste pretahli deadline, tak bylo treba hru vydat, jinak by se uz pouze vyrazne zmensoval vydelek (je treba zaplatit kazdy den vyvoje, cim dele se hra vyviji, tim je drazsi).

Takze nadavat muzete jedine 2K Czech, ze na to meli TOLIK casu a za tu dobu udelali JEN tohle, nestihli to dodelat a to pritom ani nedelali PS3 verzi - ta je delana externe. Takze mi to prijde jako ostuda pro 2K Czech a osobne bych rekl, ze se docela flakali. Kdyby makli, tak by se to stihlo. Jasne, neznam ty lidi, nevidel jsem vyvoj. Ale delalo se na tom proste dost dlouho, aby se tam stihlo dodelat i to metro a dalsi veci. Proste tak kratky pribeh za takovou dobu.. no, nic moc.

A je super, ze tam dodelali kocky atp - ktere tam beztak moc casto videt nejsou - ale to je proste z hlediska programatorskeho (a ostatne i grafickeho) celkem dost laciny zertik, ktery urcite zplacli za nekolik malo hodin ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kulove prosimte. 2K Czech proste meli od 2K nejaky rozpocet, no a proste pretahli deadline, tak bylo treba hru vydat, jinak by se uz pouze vyrazne zmensoval vydelek (je treba zaplatit kazdy den vyvoje, cim dele se hra vyviji, tim je drazsi).

Takze nadavat muzete jedine 2K Czech, ze na to meli TOLIK casu a za tu dobu udelali JEN tohle, nestihli to dodelat a to pritom ani nedelali PS3 verzi - ta je delana externe. Takze mi to prijde jako ostuda pro 2K Czech a osobne bych rekl, ze se docela flakali. Kdyby makli, tak by se to stihlo. Jasne, neznam ty lidi, nevidel jsem vyvoj. Ale delalo se na tom proste dost dlouho, aby se tam stihlo dodelat i to metro a dalsi veci. Proste tak kratky pribeh za takovou dobu.. no, nic moc.

A je super, ze tam dodelali kocky atp - ktere tam beztak moc casto videt nejsou - ale to je proste z hlediska programatorskeho (a ostatne i grafickeho) celkem dost laciny zertik, ktery urcite zplacli za nekolik malo hodin ;)

Když myslíš ;)... ja ti říkám že 2k si duplo... a 2Kczech nic nezmůže... zjisti si pár informací k ?... sam dan vávra odešel kvůli posraný 2k... určitě by jen tak neodešel z 2K czech.... zlatý " Illusion Softworks" jinak koukni na wiki a klíčoví lidé 2K czech je Daniel Vávra ;)... kterej pro ně už nemaká... ;)... Takže tu nenadávej na 2k czech k ?... ty prostě dělaly co jim bylo nahoře řečeno...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já nechápu jak to vůbec někdo mohl po vydání dema koupit :shock:

dělali na tom tolik let, každej se na to těšil a říkal jakej to bude mazec a nakonec prásknou tuhle sračku :D to je největší výsměch...

myslim si ze herni trh uz je presycenej ... kazda druha hra je "sracka" ... asi bych vam to na chvili pauznul do doby kdy budete radi za kazdou novou hru :lol:

vemte si to co uz nevymysleli.... a vy uz cekato furt neco lepsiho... ale ono to obcas proste nejde.. nadruhou stranu nerikam ze nejsou veci ktery by se nedali vyuzit... obcas me napadne par peknejch veci .. ale svete div se v zadny hre nejsou =D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když myslíš ;)... ja ti říkám že 2k si duplo... a 2Kczech nic nezmůže... zjisti si pár informací k ?... sam dan vávra odešel kvůli posraný 2k... určitě by jen tak neodešel z 2K czech.... zlatý " Illusion Softworks" jinak koukni na wiki a klíčoví lidé 2K czech je Daniel Vávra ;)... kterej pro ně už nemaká... ;)... Takže tu nenadávej na 2k czech k ?... ty prostě dělaly co jim bylo nahoře řečeno...

Ty jsi vyvojar, ze si dovolis takhle soudit? :roll:

2K by uz z logiky neomezovalo featury, jezisi premyslej trochu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim si ze herni trh uz je presycenej ... kazda druha hra je "sracka" ... asi bych vam to na chvili pauznul do doby kdy budete radi za kazdou novou hru :lol:

vemte si to co uz nevymysleli.... a vy uz cekato furt neco lepsiho... ale ono to obcas proste nejde.. nadruhou stranu nerikam ze nejsou veci ktery by se nedali vyuzit... obcas me napadne par peknejch veci .. ale svete div se v zadny hre nejsou =D

to je jako říct že už vychází jen špatný filmy :D filmy tu jsou snad 100let a pořád se natáčí dobrý filmy..

a tady nejde o to něco vymýšlet.. tady jde o to udělat příběh a dobře propracovanou hru a pořád vylepšovat možnosti pro hráče, fyziku atd.. nemít bugy, nemít málo hlášek a postav atd.. můžete mít 2 hry stejnýho žánru a stejný příběh ale jedna verze může být propadák a druhá trhák roku, záleží jak se to udělá.. a z mafie se stal propadák ikdyž to mělo na to stát se trhákem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby tam aspon byla ta volna jizda ale bez ni..? Opravdu to de zatim od 10 k 5, vubec to neni takova bomba jak to vypadalo.

Nevím jakej je rozdíl v tom, že máš volnou jízdu a v tom, že dáš misi a nedojedeš na místo určení :dozey: ... Navíc

SPOILER ALERT - neklikat

takhle si můžeš vybrat jestli chceš jezdit v době před vězením a po vězení..

Hru sem dohrál za 3 dny a těžko bych hledal hru, která mě za posledních pár měsíců bavila víc. Asi sem neměl tak šílený očekávání jako většina fora..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jakej je rozdíl v tom, že máš volnou jízdu a v tom, že dáš misi a nedojedeš na místo určení :dozey: ... Navíc

SPOILER ALERT - neklikat

takhle si můžeš vybrat jestli chceš jezdit v době před vězením a po vězení..

Hru sem dohrál za 3 dny a těžko bych hledal hru, která mě za posledních pár měsíců bavila víc. Asi sem neměl tak šílený očekávání jako většina fora..

má pravdu ten chlapec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať to dopadlo pro každého jakkoli, je jasné, že na tu dobu vývoje a ohromné očekávání, které samo 2K vyvolalo, to je zklamání. Už jen kvůli volné jízdě, metru, absenci zbraní na boj zblízka a podobně. Podle mě je tohle prasečina roku, co si Mafia nezasloužila. Přijde mi, že 2K chtěli udělat jen hru, a ne Mafii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti co tady píšou takové věci jakože hnus,....atd tak to nejspíš ještě ani nehráli vždyť je to supr hra grafika je luxus, město a jeho čtvrti jsou udělané parádně, to že se dá hrát i v noci no a strašně moc malých detailů, které vás nadchnou (třeba playboye;) ). Takže zanechte negativních komentářů a raději si Mafii zahrajte stojí to za to:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu