Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 - Co a jak? VIDEO přehled na YouTube |Pro vás...


white

Recommended Posts

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takže... Jednoduše jsem se rozhodul na vaše neustálé dotazy co a jak a jak to je a proč a kam atd. natočit jednoduché video, kde se pokusím veškeré základy k Xboxu 360 vyjasnit. Tak jsem sebral saky paky, vzal kameru a šel na věc...

Moc pekny vic co zavidim jako PS3 jkar ? Ze ta ms tim xboxem tak posouvas po stole stavis ho dolu nahoru to ja udelat z PS3 tak je doskrabana jak hovado...jinak rikas to pekne je to v pohode az na naky chybky good..udelej dalsi z hrani..

..500pts odemne...a to jen proto ze to neni o PS3 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

srry chlape ale....dělej to pořádně moc lidem neporadíš navíc....

spojení....na xbox live musíte být připojení xbox live....to dojde každýmu

za druhý.....to něco jako profil je gamerag....

za třetí za gamerscore si nic nekupuješ na marketplace.....na to si musíš koupit kartu s microsoft points....

za čtvrtý...media centrum je jedno velký centrum....chjo :(

srry první video aspoň neklamalo...tohle má až moc chyb a nepřesností

nechci tě odradit...ale existuje jedno pravidlo....když něco děláš dělej to pořádně....má to svůj význam celý mě to dost zklamalo hlavně kvůli tomu kupování za gs když to není pravda

a nakonec xbox live vision....musíš napojit kameru...můžeš si udělat gamertag s vlastním fotem nebo to využiješ při některých hrách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

srry chlape ale....dělej to pořádně moc lidem neporadíš navíc....

spojení....na xbox live musíte být připojení xbox live....to dojde každýmu

za druhý.....to něco jako profil je gamerag....

za třetí za gamerscore si nic nekupuješ na marketplace.....na to si musíš koupit kartu s microsoft points....

za čtvrtý...media centrum je jedno velký centrum....chjo :(

srry první video aspoň neklamalo...tohle má až moc chyb a nepřesností

nechci tě odradit...ale existuje jedno pravidlo....když něco děláš dělej to pořádně....má to svůj význam celý mě to dost zklamalo hlavně kvůli tomu kupování za gs když to není pravda

a nakonec xbox live vision....musíš napojit kameru...můžeš si udělat gamertag s vlastním fotem nebo to využiješ při některých hrách

To je tak když na něco pospíchám a přitom o tom nic nevim a jen hádám. Špatná práce, musím napsat, že jsem si udělal vážně ostudu. Udělám to znovu a lépe, nezlobte se a vydržte, dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

pozeral som to,nasiel som yo na youtube a zase tu dam tu moju otazku

super vidko,konecne neco v cestine

jedna otazocka

Scart je pribaleny alebo sa musi dokupit? dakujem

my mame 2 tv a iba velka ma oddelene 3 cinichy,prblem je velka,velmi velka na moju policku a otec ju tam nechce dat,mame dalsiu tv kam scart sedi a je taka "portable" cize kde je elektrina,je aj moje tv,a kde je tv je co? XBOX! :D

dakujem predom

:D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

omg to sou kecy....to mam dost, kdyby mi bylo 6let, tak to vysvetlim líp než autor tohoto "must have" videa. Když už se kamaráde do něčeho podobnýho pouštíš, chtělo by to alespoň drobnou přípravu tvého monologu, a nebo alespoň vynechat to "EHMMMM", který je opravdu velmi postradatelnou součástí tvého videa pro dementní uživatele. Opravdu mně nenapadá jakýkoliv přínos tvého videa do tohoto fóra. Várazy jako "zde je výstup pro vstup do adaptéru" jsou opravdu nemístné, a dle tvého vysvětlení nemohou popsat nic, co by s xboxem souviselo. Nezlob se na mně, toto video mně spíše uráží, než aby mi cokoliv přineslo.... BTW...scart modul, špunty, kravina, pohon...tyhle výrazy bych opravdu použil při popisu feťákova nářadí, ale určitě ne při tutorialu na xbox 360 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

re-ady >> kdyz ses tak chytrej muzes udelat lepsi nekdo ti nebrani...

nerikam ze je to vyborny video... spis ocenuju tu snahu ze se aspon snazil neco natocit (at to dopadlo jak to dopadlo), lepsi nez takovy lidi ktery vsechno kritizujou jak se tam nedela todle a todle ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg to sou kecy....to mam dost, kdyby mi bylo 6let, tak to vysvetlim líp než autor tohoto "must have" videa. Když už se kamaráde do něčeho podobnýho pouštíš, chtělo by to alespoň drobnou přípravu tvého monologu, a nebo alespoň vynechat to "EHMMMM", který je opravdu velmi postradatelnou součástí tvého videa pro dementní uživatele. Opravdu mně nenapadá jakýkoliv přínos tvého videa do tohoto fóra. Várazy jako "zde je výstup pro vstup do adaptéru" jsou opravdu nemístné, a dle tvého vysvětlení nemohou popsat nic, co by s xboxem souviselo. Nezlob se na mně, toto video mně spíše uráží, než aby mi cokoliv přineslo.... BTW...scart modul, špunty, kravina, pohon...tyhle výrazy bych opravdu použil při popisu feťákova nářadí, ale určitě ne při tutorialu na xbox 360 :-)

Pro ty co kupujou zrovna Xbox (jako ja) je to skvělé video..alespon nemusim nic hledat,Jak rikal Alesek_ white se dobřé poslouchá,není to žádné video za ktere mu dávame penize,udelal to z radosti pro CFko tak prosim neocekavej zadnou spisovnou češtinu na 1 a nejlepší by vubec bylo kdybys neco takového udělal ty a až poté měl narážky na video od Whita.

Škoda že white už nepokračuje,docela by se mi to tetka hodilo :)

Tak White doufám že se do toho jeste pustíš a kdyžtak tě THX a credits neminou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu