Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Vážení Monster Hunteři.Protože sekce po byvalém sport clubu je prázdná rozhodl jsem se ji dát k dispozici.

Jak je vidět ji nikdo nechce a WitekS měl tenkrát o ní pro MH zájem ptám se vás jestli se chcete přestěhovat z jednoho topicu do větší sekce.Měli by jste tam vice místa na vaše aktivity.

Píšu sem protože WitekS chtěl ať se k tomu všichni vyjádříte.Takže je to jen na vás.Pokud budete pro mužete se stěhovat :)

No paráda :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení Monster Hunteři.Protože sekce po byvalém sport clubu je prázdná rozhodl jsem se ji dát k dispozici.

Jak je vidět ji nikdo nechce a WitekS měl tenkrát o ní pro MH zájem ptám se vás jestli se chcete přestěhovat z jednoho topicu do větší sekce.Měli by jste tam vice místa na vaše aktivity.

Píšu sem protože WitekS chtěl ať se k tomu všichni vyjádříte.Takže je to jen na vás.Pokud budete pro mužete se stěhovat :)

Jak už sem psal v PM, souhlas ;)

[;362182']

WitekS:

je to bud complet obituary X (evade+2' date=' special attack up, RA+1, gathering+1) def: 531

nebo obituary X s chaos shroom (evade+2, special attack up, RA+2, gathering+1) def:471

s tim, ze k tomu mam para kopi(Darkness) a podle podle toho bych ke kocce s paralyzou hodil bud demon flute pro prvni priklad nebo amor flute pro druhy

...vcera jsem to s chaos shoom zkousel na dual narugas a tech 10% affinity je tam skutecne poznat, vic cervenych zablesku, urcite rychlejsi odrovnani bossaka, ale zase vetsi sporeba potionek a par kritickych situaci na hranici zivota a smrti... co bys volil ty?

No.

jirka71: ja jsem urcite pro;) ...parkrat me napadlo zalozit nejaky stupidni hlasovaci topic pro uchylaky do tyhle hry, ale nakonec jsem se ho vzdy moudre rozhodl nezalozit, protoze by byl vetsinou clenu fora, kteri nehraji MH, nepochopen... v tyhle sekci uz bych si troufnul :P[/quote']

Já bych bral tu verzi s Chaos shroomem. Ikdyž rozdíl je v defense docela velkej, hodně pak totiž záleží na co deš. Třeba u duo Narugy, kde je dost možná tě trefí, bych bral to první. Ale u nějakej takovejch 'pounch bagů' kde prostě seš si víc jistej a spíš uhneš/ubráníš tak je ta druhá možnost prostě lepší. A do multiplayeru taky tu druhou.

Jo a stěma hlasovacíma topicama souhlasim, to by bylo super a taky už sem podobný nápady měl :D

Osobne som tiez pro,aj ked som tu kratko :)

-Aky Lance mi poradite?Chcem universal,cize poraadny raw damage,mam Giant tusk-oplati sa to upgradovat?Je nejaky lepsi?Z coho je upgrade ten Para,co tu furt spomynate?S evade+2 som akosi dostal potrebu ist lancovat :cheesygrin:

//Z coho je Ancient dragon bone?

Lance hehe... No největší raw má Raging Tempest, co je z Black Blos materiálů.

pak je taky dobrej True Dragon Rider, ze šutrů a Daory. A ta Para lance je z brouků a začíná to na bone lance. ( ostatně jak ti už waiet správně radil ^^ )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel bych decentni dotazek, pac sem si sosl white fata Q, chci se zeptat, bude na nej stacit volga set + Narga bow ? nikdy sem proti nemu nefachal, a chtel bych z nej setik (vypada uzasne) ...

Myslíš White Fatalis ? Ten co má Sharpness+1, ESP, Blunt Edge a Demonic Protection a ktomu asi 4 sloty ? Ten má do úžasnosti dost daleko, ale nejde mu upřít jedna věc, vypadá ultra cool... pro holky... Tenhle set naprosto zničili, oproti MHP2.

Jirka: Ok ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš White Fatalis ? Ten co má Sharpness+1, ESP, Blunt Edge a Demonic Protection a ktomu asi 4 sloty ? Ten má do úžasnosti dost daleko, ale nejde mu upřít jedna věc, vypadá ultra cool... pro holky... Tenhle set naprosto zničili, oproti MHP2.

Jirka: Ok ^^

mmnt on neni stejnej? oni ho prekopali? wtf... a co obyc fatalis?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si pekne maknul a na doporuceni WitekSe si udelal poradnej set s poradnou brokarnou ;)

screenshot000ds7.png

^NarugaX (evade+2, evade inc, Pellet/ScatterBow up) + yama HBG se stitem

WitekS jinak dneska pri killeni dual narga jsem pouzival obituary s tim chaos shroomem a celkem v poho... zrovna nargy uz umim zabijet fakt dost dobre, takze tam mi malej defense nevadi, ale spis na kraby se bude hodit.. ty vubec nemam rad;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;362440']Dneska jsem si pekne maknul a na doporuceni WitekSe si udelal poradnej set s poradnou brokarnou ;)

screenshot000ds7.png

^NarugaX (evade+2' date=' evade inc, Pellet/ScatterBow up) + yama HBG se stitem

WitekS jinak dneska pri killeni dual narga jsem pouzival obituary s tim chaos shroomem a celkem v poho... zrovna nargy uz umim zabijet fakt dost dobre, takze tam mi malej defense nevadi, ale spis na kraby se bude hodit.. ty vubec nemam rad;)[/quote']

Výborně ! Moc hezký, koukam že někdo tady pěkně makal :)

Tak už hurá na blose a na nějakou jinou oběť... ;)

No vidíš, už seš Naru pro. A craby... craby přímo nesnášim... :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výborně ! Moc hezký, koukam že někdo tady pěkně makal :)

Tak už hurá na blose a na nějakou jinou oběť... ;)

No vidíš, už seš Naru pro. A craby... craby přímo nesnášim... :dozey:

zrovna jsem clearnul hi-rank quest dual black diablos a musim rict "wooooww":wohow:... quest mi zabral necelych 10min a z toho velkou cast casu zabralo hledani kazdeho z diablosu:lol:

diky Witku... paradni blos zabijakos :)

btw obema sem znicil jeden roh...

jinak je fakt parada s tim hrat, treba u toho diablose blocknout rev, reloadnout pri doznivani jeho revu, nasledne podskocit jeho kratkej charge, otocit se a hned mu sit z blizka do ocasu... narez:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne Weste :thumbup: Akurat,jak pozeram na to kombo s naru setom,vyzorovo sa mi to nepaci,ale skilly gut...

Mne sa najviac paci ten HBG na yama guner sete,vyzera tak mystery :blink: No a inak som zistil,ze ten pellet shooter je gut akurat tak na mono/diablo,proste ziadny dragon s tym nieze dlho trva,ale vobec nejde sundat...Proste Pierce je pierce :ziped: fakt...

Inak chyba mi jeden TwstBlkBlosHorn na upgrade Black tempest a jak farmim,tak farmim,proste hra zas prisla nato,ze nieco potrebujem :cry: Tak som aspom pofarmil G-Khezua na upgrade Khezu Thunder Maul aspom s tym Brutal Tuskom co mam,no a jakosi ma to lancovanie nebere,evade+2 sa da aj efektivnejsie vyuzit(Odlozim teda tuto myslienku na Lance :cheesygrin: )A pokracujem v brutalnom damage s hammerom a preciznou pracou s Tachi,mozno aj pohopkam so SnS :)

Ozaj som sa vcera zabudol pochvalit,podaril sa mi Ancient DragonWood Horn "divine Song" a dava Atk up Lg x2,50%Hp,WindPress[HI],Mega juice a rychlu chodzu=tak isto ako stary DragonWood Horn,len sa mi zda,ze to trva trosku dlhsie :) No a s evade+2 dovi-dopo :bash: Takze okrem LS a GL mam uz komplet Yamatsukami nadobicko...Inak Blademaster kus ide max do 114def ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak celej MH klub je v novy sekci.Muzete si tady delat ankety,souteze atd.Hlavne zadnej spam :)

Az budou mit admini cas tak se sekce prejmenuje na Monster Hunter club aby v tom nebyl nel zmatek

Oba topicy mate v dulezitych tak sem vam to nebude motat.Kdyby jste cokoliv potrebovali presunout,smazat atd staci pisnout PM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zalozil sem novej thread-o zbranich

jestli vite nekdo,kde presne na SoC jsou nej. zbrane(ne od Kayina)tak mi to sem sendnete(nebo PM)

-jeste asi zalozim topic o videech

ale co je dulezitejsi a co by mohl zalozit topic o tom jak nahravat,presne rozepsany,ja sice neahravam,ale bez IRshellu(ten se mi nepodaril ani instnout:cheesygrin:)

a taky topic o xlinku(to ja uz vubec nemuzu)

a jeste jeden dotaz pro Jirku71:dostane nekdo z MH Masteru moderatorstvi nad klubem?(Navrhoval bych prednosten WItka,pak Termixe a Westa asmo me xD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvni na rade je WitekS.Pokud to nebude chtit tak tak budou na rade dalsi koho si navrehnete.Dohodnete se a ja to projednam s adminama.Ale muze to nejakou dobu trvat.Admini maj ted dost prace z forem.Jak rikam vyberte si sami nekoho a ten tady bude junior mod :)

Zatim to tady budu modovat ja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu