Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

joo uz vim.. a potrebuju k tomu nejakej nastroj?:roll:

je to lokace uplne nahore, projdes tou chodbickou a pudes nahoru (vysplhas) ale ze zadne steny to nevymlatis... je tam jakoby "zkamenely" drak (pozdeji zjistis ze je to odhozena kuze kushaly daory) . a v te zkameneline je prasklina. pomoci Pickaxe (old, nebo iron pickaxe) to vytezis, a pak RYCHLE do cervene bedny u stanu, pac ti to ubira permanentne HP.

pickaxy koupis u prodavacky vedle armor/weapon shopu ve meste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkial bravate Dragon Seeds??Najjednoduchejsi sposob ako nahrabat Power extract,mi pride ist na quest hr1 "deliver 10 priscine liver" s alchemy a carving celebrity no a narobit si power extracty(no a ze ich treba=takto odchadzam s 2o power extraktmi+5 mega juicami :D na supu)Lenze zas som out s dragon seeds,bo tie co mam,mam len zo sadenia power seeds...mno a v vo volcane,ze 1ks na zatah,takze tam sa mi neoplati chodit..??Takze prezradte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^Asi ti doporucim zatim delat power juice a mezitim sazet power/amor seedy na zahrade a lodku vysilat do swampu za 300/500 odkud Felynak vozi power extracty. Dragon seed je myslim nejrarovejsi seed, a nevim odkud jich spolehlive ziskat dost..

na power extracty je dobry mit kamose, co hraje monster huntera aby jste mezi sebou mohli tradeovat aneb nejstarsi smelo vsech her s tradem... save game, trade, load game :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm...takeho nikoho nemam,ja vsetko len poctivo krvou a studenym potom platim LOL takze ten moj vynalez na power extracty je asi naj,este je moznost farmit Gypcerosa ze...lenze,kto by furt mynal pasce a moc prace je s tym anyway.Takze len zohnat ten dragon seed hmmm.

Inak uz iba dva HR8 maratony a Lao dostane stasnu nap*cu :ziped::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm...takeho nikoho nemam,ja vsetko len poctivo krvou a potom platim LOL takze ten moj vynalez na power extracty je asi naj,este je moznost farmit Gypcerosa ze...lenze,kto by furt mynal pasce a moc prace je s tym anyway.Takze len zohnat ten dragon seed hmmm.

Inak uz iba dva HR8 maratony a Lao dostane stasnu nap*cu :ziped::cheesygrin:

piscine liver nejsou ani tak problem, jako ty dragon seedy...

mozna dat gypcerose s purple gypcerosem u babci(Lv 5*, 03/15) s carving celebrity bude rychlejsi..

s poradnou zbrani z HR9 musej umrit, ze nestihnou ani simulovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono tie power extracty a pure crystaly dostavas hlavne za capture,takze davat pozor nato abych ho nesundal a zase len pitfall trap...Inak ocesat ho s hispeed gathering,ked zobi mrtveho je hodnotnejsie ;)

no nic,potrebujem zohnat ten dragon sheed a to dost :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;366710']piscine liver nejsou ani tak problem' date=' jako ty dragon seedy...

mozna dat gypcerose s purple gypcerosem u babci(Lv 5*, 03/15) s carving celebrity bude rychlejsi..

s poradnou zbrani z HR9 musej umrit, ze nestihnou ani simulovat :D[/quote']

ja farmim HR5 dualy,ty simulujou klidne 2x,takze poprve je vycarvim a pdruhgy dostanou triplepound do hlavy

Killo,mas nejakou zbran pripravenou na Shana?

weste:kdyz sem tudle repelnul toho HR8shana a dostal sem SS:),tak sem si pak dal HR5 a vycarvil sem ruby,to sem mel luck jak svin

ale narazil sem na problemek-z ceho je fire dragon powder?asi z hi Teo/Luny co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Killo,mas nejakou zbran pripravenou na Shana?

weste:kdyz sem tudle repelnul toho HR8shana a dostal sem SS:),tak sem si pak dal HR5 a vycarvil sem ruby,to sem mel luck jak svin

ale narazil sem na problemek-z ceho je fire dragon powder?asi z hi Teo/Luny co?

Uz sa stalo :D mno ale len som ho zahnal spataka,ma jaksi viac HP ako som ocakaval :cheesygrin::blink: najprv s Khezu kladivom=nic a potom s True etarnalmi=nist :roll: apom nadruhy krat mi zadelil ruby,na tie mam celkom stastie...

Mno Fire Dragon Powder dostanes jedine z Tea a iba a jedine tym,ze mu zdestrojis kridla ;) na vyzsom ranku samo...

Ty si Laa uz zavrazdil?Ak ano cim...proste s atk up a megacom /powermi 1650raw+250 thunder fialovost+40%aff a nic,ani len nelahol :roll: Asi nasadim heavy pierce ;) a clust Lv2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waiet: s tim lao shanem nechapu, bud na nej mas extra kliku, nebo ja extra smulu... asi spis to druhy :(

jinak fire dragon powder je z hi rank teostry nebo lunastry..

asi to bude za ty robity kridla jak rika KILLa, ale muzes ho i vycarvit a ja ho taky dost casto mivam jen tak v rewardu

MAMUTH: me taky nejede, to vsechno co vim :D

btw KILLa: od te doby co jsem zabijel laa v 2G, sice jen normal a hi rank sem nezazil, ze by spadl na zem.. mozna ze v 2G uz neumi padat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšu z Chorvatska, rychle sem pročet diskuzi a asi takle,

Na Lao Shana stačí i Naru Dualky, dobrej set je Diablos Z ( HGE, SharpSword, Sharpening Inc, RA plus 1 ) a podejte si břicho, bomby se hodí.

Viděl sem že MAMUTH si stěžuje na Rathalos Heavenly Scale - no kdo ne ? :D

Takže muj tip je buď, Carving Celebrity set, GS a flashies - seberte shiny, carvněte ocas.

nebo, hammer a omen set, zase flashky se hodí a tak 15 minut deal.

a taky de GnS, tam je hodně velká šance na Ian i Los HS. Ještě když je chytne.... Khezu Thunder Mauk je asi nejlepší zbraň na ně, k tomu HGE a Omen set a jeto ^^

Tak zatim, čau čau xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;366837']

btw KILLa: od te doby co jsem zabijel laa v 2G' date=' sice jen normal a hi rank sem nezazil, ze by spadl na zem.. mozna ze v 2G uz neumi padat[/quote']

Mno ale vies co myslim...Mozno si teraz v 2G nediiloval dost dmg,on lahne len vtedy,ked za kratku dobu ho rozbijes jak cinel :cheesygrin: Najviac,co sa mi podarilo ash Laa polozit 4x!!!na zem,sam...Cize kludne ho mozes zabit aj bez toho aby lahol...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno ale vies co myslim...Mozno si teraz v 2G nediiloval dost dmg,on lahne len vtedy,ked za kratku dobu ho rozbijes jak cinel :cheesygrin: Najviac,co sa mi podarilo ash Laa polozit 4x!!!na zem,sam...Cize kludne ho mozes zabit aj bez toho aby lahol...

to bych nerekl... zemrel mi hned jak vlezl do 5. sektoru

divny je, ze v MHF2 mi lehnul min 2X, spis 3X a tady ani jednou

a urcite jsem do nej pakrat rubal, tak ze se na chvili ani nepohl z mista..

dneska jsme to s Waietem resili a myslim si, ze to je mozna tim, ze jsem na nej pouzival jen raw, v MHF2 jsem na nej vzdycky chodil se starou dobrou aka bow, takze si myslim, ze to mozna zpusobuje dragon atribut...

ale mozna je to blbost.. ty na nej pouzivas neco s dragonem?

btw dnes jsem si konecne otevrel HR8 laa, takze to mozna vyzkousim s tema narga dualkama i kdyz ze zacatku dam mozna spis prednost bow.. s tou se na nem da vic rozbit ...vetsi sance na SS, HamtyHamty:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to gratujesn :P Mno a skusal som tie True Eternal Schism,520dragon naj dragon element dualy v hre...Hovorim nic,zatial som len zahnal...Mno a inak bow,len pierce a pierce,to mu robi najviac zle.Najvia dmg dilujes podla mna s LBG.Idem si ho asi teraz dat.Inak pravda so shooterom ho rozbijes najlepsie :) (potrebujem ten upgrade smoldera a demolishera)na HR9 elderov

//Tak som killol HR8 Lao shana :D Mno a nelahol,asi som nenakladal dostatocne :lol: 4.01min pred koncom (90%town)s Villian Tessen 364raw huge white a huge blue+55%affinity s RE+2,Sharp Sword,Sharp inc,HGE,Demonic protection =cize toto mi dava 406raw a 571def na Diablo Z a Rathalos Soul Z rukach...Dobry set ;) Inak zas ziadny heavenly scale :roll: len ruby tym mam uz plnu ****...Zas mi padla hlava do pevnosti :roll: to sa mi stava casto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemate nejakej osvedcenej zpusob jak dostat RATHIAN PLATE uz sem ulovil 46rathianu a jeste ani jedno :( zkousel sem vsemozny kombinace typu rozsekat hlavu chyti useknout vocas nechytit a chytit a proste vsechno a furt nic :( chodim na PINK RATHIANA u ty baby potom ten rathian HR3 a HR1 a i na rathalose a rathiana u babky a furt prd :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu