Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

tutorial ke hre na PSP je v prvnim postu. dale je to jen diskuze k teto hre. precti si tenhle topic klidne celej, a sam seznas ze mam pravdu :)

edit: Ne, ted tu resime pokracovani hry z PS2 a PSP ,ktere mozna bude Wii only . To neni jina hra, to je pokracovani teto hry, cili OT to vazne neni :)

ok, tak dle marka bysme si meli zalozit novej MHP2G topic, kde muzeme vest volne diskuze, pac tento je pry vyhradne o tutorialu, a dostavat za jakejkoliv prispevek mimo tema (dle nazvu topicu) upominku nechci, kdo je pro? :)

nejsme totiz na chatu, sme na foru (coz ma svou cast pravdy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

brbla. asi fakt zijes v jiny dimenzi sektoru B5, nebo vazne nechapes puvodni myslenku tohohle topicu... dobre si procti nazev... to, co tu resite ted, nema s tutorialem ke hre na psp naprosto nic spolecnyho

edit. jo, ale ted tu resite hru na wii xD

chape ji spravne,navic ja sem ten topic s WItkem(a termixem) zakladal,takze vim o cem ma byt

a ja sem sem taky dal to video z Frontieru,takze bych mel dostavat upominky spis ja nez brbla a KILLA...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim vas mohli by ste mi doporucit naky dobry brneni tak celkove jsem hr5 a babky delam ty questy u kocky nevim ktery si mam udelat a vtech skillech se ve vsech nak nevyznam tedka mam obycejny rathalos na 13 urovni vsechno a potreboval bych vymnenit

ted si nejsem jistej esli ma HR5 diablose (RA a windpress se hodi skoro vzdy) ale esli jo, tak si ho udelej. ale zalezi s cim hrajes.... esli s lance, tak hermitaura, esli s dualama tak ceanataura, esli s LS tak obyc Rathalos set (dobry utocny) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, taky hraju nově 2nd G a přijde mi o hodně těžší. Ve Freedomu byl klid......ale tady je to mazec. Pužívám zásadně katany a nebo dualky......ale v 2nd G mě to celkem s*re :-)

Jinak na akantora Flashe a mlátit a mláti....nejlepší na hlavu a taky na nohy.

Upadne a pak se chvilku válí takze jde celkem kosit. Jinak není tak těžkej jak vypadá :-)

Spíš se těším na bílého Akantora v 2nd G

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Hele tady sem četl topic a někdo se ptal.....jinak je to hrozná droga mlátit ty monstra. Potřeboval bych aktuálnější anglický patch? Nevíte kde ho najít a jak instalovat?

Toto sa mi asi len zda...spodny topic v sport clube je navod aj link,co tak trosku pohladat omg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klidne taky s nejakym monstrem pomuzu, idealne muzu pomoc s Ianem a losem (tech mam v zarezech opravdu dost :D )
[;382787']..mel bych par poznamek k Vespoidum:cheesygrin:
Mozme pomoct :dozey:

Piste o sto sest' date=' ja to pak jenom sesumiruju a pridam moje poznatky a je to tam =)

kam az chces zabrat ten basic?

jinak si udelam ten crimson set a pak udelam ty postupovy Q(chci ho mit na screenech:cheesygrin:)

... o cem to mluvis ? :D

EDIT: Pictures added.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas namysli treba kut-ku, khezu atd? jestli jo tyhle bossaky mam docela zvladnuty.... a udelat strucne ale vystizne info jak na nej... bych mohl mno

Koukni se na prvni stranu do mojeho postu.....

A jak sem rek, co napisete napisete, urcite se to tam obevi, poslete mi to bud na PM nebo to proste dejte sem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

existuje nejaka stranka kde zjistim co dela jakej skill... ? a taky jestli je neco podobneho jako toto: http://www.gamefaqs.com/portable/psp/game/934395.html i pro 2G?

EDIT: tak na skilly jsem si uz odpovedel: http://www.gamefaqs.com/portable/psp/game/934395.html

premyslim co do Akantor setu mam RA+3 , sharpness+1 a par slotu jeste volnych...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu