Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

existuje nejaka stranka kde zjistim co dela jakej skill... ? a taky jestli je neco podobneho jako toto: http://www.gamefaqs.com/portable/psp/game/934395.html i pro 2G?

EDIT: tak na skilly jsem si uz odpovedel: http://www.gamefaqs.com/portable/psp/game/934395.html

premyslim co do Akantor setu mam RA+3 , sharpness+1 a par slotu jeste volnych...

Myslim ze jestli mas 2 weapon sloty tak by tam sel Sharpening Inc.. ale nevim spis ne.

Ja bych tam daval RA+2, Sharpness+1, sharpening inc/earplug.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

wow dnes jsem hral urgent s akantorem myslel jsem ze to bude horsi prvni strana dost pomohla gun chariot nepomahal tak jsem skusil hammer par K.O a bylo po nem myslel jsem ze je horsi nez fatalis ale to asi ne pls jak ziskam GRAVIOS BRAINSTEM NEBO JAK TO JE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wow dnes jsem hral urgent s akantorem myslel jsem ze to bude horsi prvni strana dost pomohla gun chariot nepomahal tak jsem skusil hammer par K.O a bylo po nem myslel jsem ze je horsi nez fatalis ale to asi ne pls jak ziskam GRAVIOS BRAINSTEM NEBO JAK TO JE

nejvetsi pravdepodobnost je kuchnuti z ocasu...

takze mu urcite sekej ocas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych prosbu

mohl by mi někdo poradit jakou strategii zvolit na shen gao rena

popřipadě jakou zbran na nějk nejlepe použit?

předem dík

Kladivo a brneni se skillem quake resistance (abys nebyl otresenej kdyz dopne) a pak uz jenom u kazdyho kroku 3x rana do nohy, az vsechny 2x zrudnou tak potom kam chces...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak koupil jsem si akantor bow a skusil jsem obycejneho lao shana rozbil jsem mu horn zda a pak jsem sel do noch pouzil jsem cannon ball a balisty jaktoze nezemrel kam ho mam strefovat predem dik

strilej prurazny sipy(pierce) do jeho hrbu... jakoby do ty supiny na zadech, kam muzes polozit anti-dragon bmby..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
tak jak rikal WItek SkiesofCrimson je pryc,ale mame tu novy SoC

SkiesofCroda!(o tom taky mluvil WItek xD)

http://skiesofcroda.com/wip/main.php

jak tam tak koukam,tak WItek uz tam psal a zmetek se ani nezminil,ze uz to bezi xD

8) Muheheh já vim přece všechno !

=D

Jinak, znovu jsem se zamiloval, Tru Black Ruiner Lance je prostě skvělý ! Všechno dragon unresist padá do chvilky, včetně Fatalisů >=]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Nemam tolik casu, tak verim, ze prominete, ze jsem zde vsechno neprecetl (tech 53 stranek se proste neda :D )..

Verim, ze uz je to asi vetsina (vse) zodpovezena..

Chystam se hrat MHF - s jakou verzi mam zacit? Kde ji stahnu v anglictine? (verze v JAP mi ani nedoporucujte, pokud nepujdou nejak opatchovat na EN - jak?)

Jakym zpusobem se to hraje? Je tu moznost, hrat signle a pak pri setkani s kamosem ve skole, hrat v multiplayeru (adhoc) a plnit questy spolu a odpojit a zase pokracovat v single a dalsi den, zase v MP? (jako v Diablo II) Ci jak?

Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous:Doporucujem stiahnut MH Portable 2nd G ktora je cela v japoscine a opacovat(navod najdes tu v Sport Clube)je to jednoduche...Usetris si problemy s prevodom sejvu z MHF2 do MHP2G,lebo ak ta to chyti,ver tomu,ze budes chciet coskoro prejst na nove mapy/monstra/zbrane ktore su v MHP2G...

Mam nove info...eng. MHP2G vyde v USA 22.9.08 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, zatim zkousim alespon MHF2.. jsem uplne na zacatku, ale nikde tam nevidim moznost multiplayer, kde to najdu?! Da se to hrat i po netu (jako onlinovka, napr. wow?), nebo jen pres adhoc, anebo jde jen single?

jde jen ad-hoc, ale spousta lidi to hraje pres xlink, takze by se dalo rict online

jinak multiplayer najdes v gathering hall... hospoda ve vesnici

a funguje to tak, ze si host veme quest u jedny z typek u baru a hraci, co se chteji pripojit do questu se muzou pripojit u nastenky v GH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls lidi help byli by neake tipy na stahleho white fata je to dost krute snazim se ho killnout azure ogre sword a samozdrejme s full silver sol setem jak vzdy udela podruhe tu auru cervenou zbran se mi hned tupi neznamena to treba ze je uz slabej tak kdyz tak dejte neake tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi mam na vas prozbu chci si nechat udelat dragon demolisher ale potrebuju lao ruby a to momentalne nemam :) stoji mi to za tu zbran

Zbaň je to rozhodně pěkná , ale sehnat dvě lao ruby je celkem pěkná makačka , ikdyž někteří maj štěstí , že rashi ? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbaň je to rozhodně pěkná , ale sehnat dvě lao ruby je celkem pěkná makačka , ikdyž někteří maj štěstí , že rashi ? :lol:

dik ale ja potrebuju jen jedno ruby takze uz vim na cem mam makat ale jak jsem poprve bojoval proti azure lao tak jsem to dostal v rewadru doufam ze se to bude opakovat jestly rash dostal dva tak to mel velke stesti :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi mam na vas prozbu chci si nechat udelat dragon demolisher ale potrebuju lao ruby a to momentalne nemam :) stoji mi to za tu zbran

Na Hi-rank a menej to bol najlepsi (najdostupnejsi) dragon hammer,ten si urcite urob.Ale neskor,ked uz prislo na finalne upgrejdy Lao zbrani,na kazdu bolo treba Lao Divine Plate (u mna fakt dost rare :roll:) takze som mal dve,jednu minul na jeho dualy Azure Sky Blades (ktore patria k jednym s najlepsich v hre) a jednu odlozil...Potom ked zabijes Ucamulbasa,otvoria sa ti "G" zbrane v ktorych bude aj Dragon demolisher G (alebo tak) a ten bude "lacnejsi" a skoro to iste...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu