Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

uz se tesime :D

WItku, jakej, ze to mas nejrychlejsi cas na G Nargu?(no cats, traps, sonics,flashs...)

dneska sem dal 7:578)(jo Saha na me ma cca 3min(s hammer), ale jeste tam je rezerva)

ja az dneska objevil uzasnej opening na triple pound a to je takovej jednoduchej...(evade skrz tail whip a triple...ale zatim se k tomu neumim nejlip postavit...)

chtel bych dat nargu pod 6...

//7:18 (a to stihla odkulhat a predtim sem minul 2 golf swingy...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi začínám s monstr hunterem a všechny vás roznesu =). Ale teprv ve středu 3.12.2008 mi příde PSP =).Tak už se těšííííím =).

Okey, tak si už začni pročítat tut a kdybys něco potřeboval ptej se ;)

WItku, jakej, ze to mas nejrychlejsi cas na G Nargu?(no cats, traps, sonics,flashs...)

dneska sem dal 7:578)(jo Saha na me ma cca 3min(s hammer), ale jeste tam je rezerva)

ja az dneska objevil uzasnej opening na triple pound a to je takovej jednoduchej...(evade skrz tail whip a triple...ale zatim se k tomu neumim nejlip postavit...)

chtel bych dat nargu pod 6...

//7:18 (a to stihla odkulhat a predtim sem minul 2 golf swingy...)

Cus, no myslim že s hammer sem dával tak kolem ... 6.5 plus mínus, nějak tak 34-3.xx mi zbejvalo...

No pěkně, podskočit tail a na triple pound je účinný, pač když neni v ragi tak stíháš klidně i všechny tři, v ragi je lepší dát jenom první dva nebo jede, podle toho co udělá a jak blízko je flinch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okey, tak si už začni pročítat tut a kdybys něco potřeboval ptej se ;)

Cus, no myslim že s hammer sem dával tak kolem ... 6.5 plus mínus, nějak tak 34-3.xx mi zbejvalo...

No pěkně, podskočit tail a na triple pound je účinný, pač když neni v ragi tak stíháš klidně i všechny tři, v ragi je lepší dát jenom první dva nebo jede, podle toho co udělá a jak blízko je flinch.

psal si mi nejakejch 9 min tehdy, zmetku :D

prislo mi, ze ze ze zacatku je lepsi se soustredit jen na hlavu(pak daj flinche jak je presne potreba)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psal si mi nejakejch 9 min tehdy, zmetku :D

prislo mi, ze ze ze zacatku je lepsi se soustredit jen na hlavu(pak daj flinche jak je presne potreba)

Jojo, ještě sem ho pak dával, asi tak tejden v kuse =D A pak sem se na to vykašlal...

Zdar, jenom se chci zeptat z ceho si mam udelat nejaky dobry dualky ? tak pls doporucujte :) dik premyslel jsem o Black Wing Edge (narga)

Stoprocentně, já bych teda určitě volil Sharpness ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no v hale jsme byly ale kdyz sme chtely jit treb na neco spolu tak to neslo byly to ty bily papiry to musej bejt cerveny a pres adhoc sme byly ×D jako myslis wifi dava se to X ;)

dejme tomu ze ty zadavas quest a tvij kamos musi jit kte nastence a u te nastenky se pripoji na tvuj quest

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pigi: Jaký že si HR ? Pokud si děláš finální up Naruga dualek, tak si je dej k Sharp Sword setu. Pokud něco předtim tak Sharpness+1 a máš rovnou fialovou..

GS set je dobrej na HR8 Rathalos X, jinak třeba AKantor je takovej universální ale zbav se Distraction.

GS sou dobrý třeba ty z Hermitaura / Shoguna, potom upgrade sekery ( vypad mi název ), taky Naruga GS de... A samozřejmě ty zmiňovaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem nováček, chtěl jsem se zeptat jestli můžu začít tímto dílem Monster Hunter nebo je lepší zahrát nejprve některý z předchozích dílů? Pokud ano, kterým? Děkuji za případné odpovědi.

zacni hrat timto dilem ale nejprve si ho musis opatchovat do ENG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu