Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Union Ore: Můžeš ho vykopat ve questě, pokud už si na HR4. Od HR5 nebo HR6 by se měl dát těžit na farmě.

LifeCrystal je kombinace Wyvern Fang a GodBug

Ancient Potion = Immunizer + Kelbi Horn

oo moc dekuji

a prosim ktery q potrebuju splnit z hr3 abych byl hr4?Jsem laik.Moc dekuji za kazdou odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vim tak snad všechny.

EDIT: Tak se dneska na netu objevilo Freedom Unite (Evropská verze týhle hry), takže by se mohl přejmenovat tewnhle topic. A chci se zeptat, jestli už existuje nějaký způsob na převedení save MHP2G->MHFU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono mě to je prakticky jedno. Moc nahráno sem neměl. HR jenom 2 nebo 3. Sem si to radši rozehrál odzačátku.

no kdysi neco bylo pro MHP2 a MHF2, takze si myslim ze to vyjde i tady.. ale kdo vi kdy... podivam se vam po tom...

tak to prej de prez ted starej program MHP2 -> MHF2... skuste a uvidite... ale nevim co je na tom pravdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuhle hru bych si rád zkusil, ale neumim anglicky a bez čestiny je to naprd... ale napadlo mě, že když je patch na angličtinu, tak se nedá udělat patch na češtinu?:) tahle hra + čeština by bylo něco božskýho...myslim že nejsem sám, kdo by chtěl češtinu a kdyby to někdo přeložil, tak by byl fakt borec:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bunny ... u ty kockobabky dej dismiss a vyber kocku kterou nechces,nebo v kuchyni u ty tabule dej Change/dismiss a vyber kocku a vyhodis ji

když u tý kočkobabky dám dismiss, tak ta kočka co mám je zašédlá...nemůžu jí nijak vybrat...

EDIT: a jejda...:) ted sem zjistil ze sem to nechtic napsal do jinyho temata..ja mam MHF 2 a né MHF 2G...de to teda i nak v MHF 2 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu