Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

koupil sem si novy brneni(Battle vest) a pisemi to this item cannot be equipped in your current hunter type. nevim co to znamena, ale nemuzu si to brneni vzit na sebe... poradite co mam udelat abych ho mohl nosit? a jeste uz sem u ty babky uz v druhym levelu( delam ty mise s dvema hvezdickama) a pokazdy misi se du kouknout kty babce co prodava kocky, a ani jednou tam zatim nebyla ta bojova... nemam si nejdriv koupit tu do kuchyne a pak se mi otevre bojova? nebo co mam udelat proto aby tam byla? predem dik za odpovedi...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ach jo, pořad, po každý misi, škole po čemkoliv se vždycky du kouknot k tý babce co prodává kočky a nikdy sem tam nevidel srdicka...:cry: uz sem u ty babky udělal dost misí a hodně škol, ale pořád nic... nevíte co stim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ach jo, pořad, po každý misi, škole po čemkoliv se vždycky du kouknot k tý babce co prodává kočky a nikdy sem tam nevidel srdicka...:cry: uz sem u ty babky udělal dost misí a hodně škol, ale pořád nic... nevíte co stim?

tak si zkus udelat nejaky questy bez kocky :roll: ona se tam potom objevi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stalo se to už někomu? už mám skoro hotový questy ** a pořád si nemůžu koupit felyne fighter...:angry:neni možný, že to mám jinak nastavený a že se mi ty srdíčka nezobrazujou? všude píšou, že se to otevře hned... jestli mi někdo řekne, po čem se mi to otevře, tak bych byl fakt rád...

EDIT: tak už konečne... musel sem zabít velociapdroma(nebo jak) a potom nad tou babkou byla takova zluta bublina a kdyz sem si sni promluvil tak mi nabizi felyne fighter...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mam jednoduchou otazku jak tu o te hre tk pisete nak se mi zacala libit a ted k te otazce mam si radsi zahrat portable 2g nebo freedom unite?

hele, ty zmrde, mas to tady napsany tak 150000x!!! 2G - Japonsko, Unite - EUR... byl by to takovej problem si to precist par stranek predtim, nez si to napsal? tohle je naposled co nejakymu lowerakovi radim s MHF...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim vás poradil by ste mi někdo kde sehnat Machalite ore? A ještě by mě zajímalo, když se koukám na info o zbrani, tak tam je Sharpness: a těd tam je takovej okýnko s barvama, co jaká barva ukazuje? je dobrý když se tam hodně červený, nebo zelený? A jěště by mě zajímalo, jak poznám, jestli mám LS,GS,SnS atd. ? Predem dík za vysvětlení...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim vás poradil by ste mi někdo kde sehnat Machalite ore? A ještě by mě zajímalo, když se koukám na info o zbrani, tak tam je Sharpness: a těd tam je takovej okýnko s barvama, co jaká barva ukazuje? je dobrý když se tam hodně červený, nebo zelený? A jěště by mě zajímalo, jak poznám, jestli mám LS,GS,SnS atd. ? Predem dík za vysvětlení...:)

MACHALITE ORE ziskas na sve farmě

LS-long sword

GS-great sword

SnS-Sword and Shield

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, ty zmrde, mas to tady napsany tak 150000x!!! 2G - Japonsko, Unite - EUR... byl by to takovej problem si to precist par stranek predtim, nez si to napsal? tohle je naposled co nejakymu lowerakovi radim s MHF...

dobře ty :)

Prosim vás poradil by ste mi někdo kde sehnat Machalite ore? A ještě by mě zajímalo, když se koukám na info o zbrani, tak tam je Sharpness: a těd tam je takovej okýnko s barvama, co jaká barva ukazuje? je dobrý když se tam hodně červený, nebo zelený? A jěště by mě zajímalo, jak poznám, jestli mám LS,GS,SnS atd. ? Predem dík za vysvětlení...:)

MACHALITE ORE ziskas na sve farmě

LS-long sword

GS-great sword

SnS-Sword and Shield

jinak zkus google

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MACHALITE ORE ziskas na sve farmě

LS-long sword

GS-great sword

SnS-Sword and Shield

vim, že to sou zkratky, ale nevim kde to píšou...:) našel sem jenom že je to třeba blademasters... a MACHALITE ORE ziskam kde? tam jak se teží s tym krumpáčem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, ty zmrde, mas to tady napsany tak 150000x!!! 2G - Japonsko, Unite - EUR... byl by to takovej problem si to precist par stranek predtim, nez si to napsal? tohle je naposled co nejakymu lowerakovi radim s MHF...

Wow tk tys to vzal docela zkrátka ae neboj nebudu ti nadávat za to ty nemůžeš tak už si se narodil a jenom tě maminka nedala na léčení jinak dík za vyčerpávající odpověd:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vim, že to sou zkratky, ale nevim kde to píšou...:) našel sem jenom že je to třeba blademasters... a MACHALITE ORE ziskam kde? tam jak se teží s tym krumpáčem?

musis si neco zakoupit u te farmy uz si nepamatuju co presne to je a pak muzes tezit

Wow tk tys to vzal docela zkrátka ae neboj nebudu ti nadávat za to ty nemůžeš tak už si se narodil a jenom tě maminka nedala na léčení jinak dík za vyčerpávající odpověd:cheesygrin:

:spam: = :bann:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ještě, na tý farmě je taková jeskyně, nevim na co je, poradili by ste mi?

jo kup si lg barl bomb a pak zo zkombinuj z lg barel bomb + scratefish a vznikne ti lg+ barel bomb dej to te kocte vedle jeskyne ona to tam odpali a ty dostane machalite ore atp :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo kup si lg barl bomb a pak zo zkombinuj z lg barel bomb + scratefish a vznikne ti lg+ barel bomb dej to te kocte vedle jeskyne ona to tam odpali a ty dostane machalite ore atp :)

udělal sem to, ale nevim jak to tý kočce mám dát, zkoušel sem si promluvit se všema kočkama, a ani jedna si to nevzala, ani to nechtěla... nevis co stim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si myslel tu jeskyni která je tam od začátku

v některym HR si tam budeš moct vyrubat "speciální" věci na "speciální" zbraně a ty pak můžeš vylepšit s věcma z fatalisů :)

ted vubec nechapu...:) sem peknej lofas...:) myslis ja, ze sem myslel tu jeskyni co je na zacatku? no, ale i Fatalis jí myslel ne? když říkal, že je tam ta kočka...já bych si tam rad neco vyrubal, ale ja tam prijdu, a muzu si tam jenom pokecat s kockou, ktery stejne nerozumim...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu