Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

rathalose a rathiana mám skvěle zvládnutýho, prtože mám z něho LS, a teď ho chci vylepšit a potřebuju k tomu Rathian Plate a možnost, že to spadne je 4%, takže ho teď pořád zabíjim, dneska jsem ho zabil už 9x a pořád nic...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rathalose a rathiana mám skvěle zvládnutýho, prtože mám z něho LS, a teď ho chci vylepšit a potřebuju k tomu Rathian Plate a možnost, že to spadne je 4%, takže ho teď pořád zabíjim, dneska jsem ho zabil už 9x a pořád nic...:D

tak to GL pokud mas ICQ posly mi ho PM muzem pokecat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gathering Hall, ne great a Rathian plate z Iana u babky nevymlatis, tj HR4-6 Ian nebo Ian u questu od kocky pokud si to spravne pamatuju...

jj, Gathering, sry, předtím jsem to spletl

btw. jak jsem tak zkoušel adHoc party, tak jsem zjistil, že s HR1 tam ani nemá cenu hrát xD musím se rychle vypracovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co mě naštvalo, že se prej bude za HM 3 online platit (prý 8 euro za 30 dnů :roll:)

vyjde začátkem roku 2010

stáhnul sem plnou japonskou verzi (i dvakrát) a přesto nefungovala a tak stahuju demo, ty gameplaye sou prostě neskutečně skvělý :D

edit: už to fachá :) pařim :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co mě naštvalo, že se prej bude za HM 3 online platit (prý 8 euro za 30 dnů :roll:)

vyjde začátkem roku 2010

stáhnul sem plnou japonskou verzi (i dvakrát) a přesto nefungovala a tak stahuju demo, ty gameplaye sou prostě neskutečně skvělý :D

a to MHF 3 výjde i na PSP? Myslel jsem, že jenom na Wii...:) Ale stejně, když mám rozehraný Unite, tak nezačnu s trojkou, to by bylo blbý...:) Jo a chtěl jsem se zeptat, můžu v HR2 sehnat Blood Red Horn?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to MHF 3 výjde i na PSP? Myslel jsem, že jenom na Wii...:) Ale stejně, když mám rozehraný Unite, tak nezačnu s trojkou, to by bylo blbý...:) Jo a chtěl jsem se zeptat, můžu v HR2 sehnat Blood Red Horn?

MH3 je Wii only, napsal sem to sem jenom jako zajímavost ^^

http://www.gamefaqs.com/portable/psp/file/943356/55031 - CTRL + F a zadej název věci co hledáš

Blood Red Horn ti padá když zničíš horn (roh) monoblosovi (40% šance) u babky (elder) a nebo z damyo hermitaur když zničíš shell (skořápku co má na zádech:)), jen pro upřesnění

Čaute mám problem s Urgent quest na HR3 s Tigrexem. Nevím zda toto už zde zaznělo. Děkuji předem.

najdi nějakej guide na youtube, třeba -

nebo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a rozbiju tomu Hermitaurovi tu skořápku lukem?:) Když pořád budu střílet do toho rohu, bude to ok?:)

EDIT: tak to zkoušim, zkoušim... a nejde to.. vždycky ho zabiju, ale nerozbiju mu tu skořápku... Zkoušel jsem už na něj jít s GS, LS, a Bow a nic... Nevíte co stim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu