Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

...

Kupovat jentak nějaký dekorace a dávat je jentak na nějaký comba neni to nejlepší co můžeš dělat.

Vždycky, když chceš na brnění nějakej skill, snaž se, aby to brnění samo dávalo +body na tenhle skill, takže už jenom přidáš pár jewelů a máš to.

errror: nevim jaký seš HR, pokud je to HR3 Tigrex, udělej si třeba Azure Rathalos set, dává HGE pokud si dobře pamatuju, jestli ne, plácni na něj jeden dva Earplug gemy.

Pokud HR6 tak tam už je těch brnění na výber víc. Stačí se kouknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víte někdo přesnější datum vydání MH3 v Evropě? (Wii only)

smazal sem si omylem save v JAP verzi MH3 (jak sem měl vědět že ty klikyháky znamenaly delete? :D) a snažim se to zase nehrát abych byl víc natěšenej na EU verzi (komplet ENG a obraz půjde barevně :) (nějaký jiný kodování barev v televizi nebo co))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HGE = High Grade Earplug.

Na některý monstra ti stačí Earplug, aby sis nechytil uši a nezůstal stát na místě, když zařvou ( Rathian, Rathalos, Naruga, Blangonga )

Na některý, potřebuješ HGE třeba na Tigrexe, Akantora, Diablos, Khezu.

Earplug je +10 earplug points

HGE je +15 earplug points

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HGE = High Grade Earplug.

Na některý monstra ti stačí Earplug, aby sis nechytil uši a nezůstal stát na místě, když zařvou ( Rathian, Rathalos, Naruga, Blangonga )

Na některý, potřebuješ HGE třeba na Tigrexe, Akantora, Diablos, Khezu.

Earplug je +10 earplug points

HGE je +15 earplug points

to je divný, protože mám earplug a když zařve Rathalos, tak se za ty uši chytim... A ješte jsem se chtěl zeptat, jaký zbraně jsou impact a jaký cutting? našel jsem si totiž na gamefaqs dva obrázky, s citlivejma místama monstra, a jeden obrázek je na impact weapon a druhý na cutting weapon...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Earplug stačí na Rathalose, Rathiana, Azure Rathalose, Pink Rathiana

HGE potřebuješ na Silver Rathalose, Gold Rathiana.

cutting = ls, gs, ds bla bla prostě sekací zbraně

impact = hammer, hh "mláticí" zbraně.

a co jsou střílecí zbraně, jako např. Bow ? Bow ani neseká, ani nemlátí.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted dělám Q, kde mám zabít 2 Khezu... najdu je, a jeden menší než druhej...:cheesygrin: Jsou strašně malinký, nevíte jakto? Je to chyba hry, nebo je to naschval, jako mláďata?:) Omlouvám se za double post, ale je to tu mrtvý...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sou schvalne takhle maly a rathian spike pada normalne zabij rathiana u zensky a ne v halle a mas to hnedka

a treasure card je kdyz hrajes s vice lidma tak ti to vzrusta (aspon myslim ze je to vono az nebudu linej a zapnu psp tak se juknu)

neni treasure card, ale jenom sekce treasure v guild card... treasure jsou naky poklady, ktery obcas naky najdu, to jediny jsem si zjistil, nasel jsem si i video, kde je mam hledat, ale nevim od jakyho HR je muzu najit...:D jo a s tim Rathian Spike jsem se spletl, tech mam hodne, spletl jsem si to z Rathian Plate...:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rathian plate pada o podstatu min ale porad pada na gamefaqs to vsechno mas a s tema pokladama to se hleda no ale nejak sem to nikdy moc neresil googluj gamefaquj a youtubkuj vono to urcite najdes

já jsem toho našel plno... Kde to mám najít a všechny takový blbosti... Ale nikde jsem nenašel, k čemu slouží, takže jsou asi k prdu...:) A připadá mi, že už je to tu docela mrtvý... Chtělo by to něčim oživim....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rathian Plate rozhodně na prd nejsou... Všechno je k něčemu dobrý :dozey:

:dozey: kdyz chces delat strasne moc chytryho a pouzivat tyhle smajli tak si ty sasku precti ne jenom 2posty nadtim ale trosku vic on mluvi ze naprd sou asi ty poklady :) doufam ze si pro priste trapne a nepouzitelne komentare nechas dekuji.

a aby to nebyl offtopik:

tak si myslim ze ty poklady ti davaj takovy ti pokepoints (nebo jak se to menuje) ze muzes posilat tu kocku po vode za to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu