Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

1) abys ho lehčejc našel, hoď na něj Paintball

2) ... Není snad nic lehčího než zabít Kut-ku... Prostě buď opatrnej, přečti si jeho pattern... Má snad všehovšudy 4 útoky... (běh, klování, tail whip a fireball)...

:dozey: kdyz chces delat strasne moc chytryho a pouzivat tyhle smajli tak si ty sasku precti ne jenom 2posty nadtim ale trosku vic on mluvi ze naprd sou asi ty poklady :) doufam ze si pro priste trapne a nepouzitelne komentare nechas dekuji.

a aby to nebyl offtopik:

tak si myslim ze ty poklady ti davaj takovy ti pokepoints (nebo jak se to menuje) ze muzes posilat tu kocku po vode za to

Sry, myslel jsem že to patří k té první části předchozího quote, máš to psát přehledně :dozey: :dozey:

No jinak treasure hunty jsou k získávání Pokke Points... A ty jsou náramně užitečný. Dostáváš pokud vím desetinu všech treasure points v těch Pokke... Jinak treasure se ti samozřejmě nenechají, jde jenom o ty body...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sry, myslel jsem že to patří k té první části předchozího quote, máš to psát přehledně :dozey: :dozey:

No jinak treasure hunty jsou k získávání Pokke Points... A ty jsou náramně užitečný. Dostáváš pokud vím desetinu všech treasure points v těch Pokke... Jinak treasure se ti samozřejmě nenechají, jde jenom o ty body...

Kazdej to pochopil :) kdyz se ti to nelibi tak se k tomu nevyjadruj a nehunti credits :)

(sry za OT ale koukam tohle forum de fakt hodne do sracek... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsem na jedný stránce jeden kec, nevim jestli je to pravda, ale prej když jdu na Q, kde mám zabít např. Tigrexe, uberu mu životy a on mě 3x zabije, takže se vrátim do vesnice, jdu na Q znova, a Tigrex má ty životy, co měl minule než mě zabil, takže ho už jenom dorazim(doufám, že jse to pochopili, těžko se to vysvětluje)... Je to možný, nebo je to jen kec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš si to zmotal, takhle to funguje u elder dragonů.

takže až budu lovit např. chameleona, tak do něho můžu řezat, dokuď mě nezabije, a pak ho jen dorazit?:) To je dobrý...:D Jo a nevíš, proč když zabíjim Kushala Daoru, proč vždycky odletí, a já mám misi dokončenou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove sice sem to uz psal do sousedniho topicu, ale jiste mi odpustite ze to supu i sem

jdou prehodit savy z 2nd G do freedom unite? pokud ano, udela to pro me nejaka dobra vila? :)

Jde... Ale musíš si to udělat sám (existuje na to návod) bo pokud se to udělá na jiném PSP, na tom tvém ten save nepojede... (Z vlastní zkušenosti...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

našel jsem si na gamefaqs tabulku výroby hammera, je tam jeden, kterej se vyrobí s Large Ruststone... Sehnal jsem si Lg Ruststone a mohl jsem si z něj vyrobit hammer, nebyl tam název, jenom otazníky, ale tak to je u všech zbraní, co vyrábím z Ruststone... Myslel jsem, že to bude on a on to byl blbej War hammer... Nevíte proč? Jak si mám teda z toho Lg Ruststone vyrobit Rustet Hammer?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

našel jsem si na gamefaqs tabulku výroby hammera, je tam jeden, kterej se vyrobí s Large Ruststone... Sehnal jsem si Lg Ruststone a mohl jsem si z něj vyrobit hammer, nebyl tam název, jenom otazníky, ale tak to je u všech zbraní, co vyrábím z Ruststone... Myslel jsem, že to bude on a on to byl blbej War hammer... Nevíte proč? Jak si mám teda z toho Lg Ruststone vyrobit Rustet Hammer?

tak jestli sis to neulozil tak tu hru proste vypni a zapni protoze se ti ta zbran vyroby asi haluzove tak to furt tu hru restartuj dokud se ti ta zbran nevyrobi urcite budes mit . mozna se mylim ale myslim ze to je tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, mám problém. Nevím jestli jsem nepochopil styl hry nebo jsem jen hloupej, ale na mě je hra strašně těžká =( Udělal jsem babčiby questy * a ** a teď´ chci dělat guild questy, ale hned * questy jsou pro mě buď neudělatelný nebo jen s obtížema a quest musím dělat tak 6-7x a to je na pi**. Třeba ten posranej buldrome mě dá na cca 3 rany a to si myslim že není normální ne? Pls, help, =((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus Hammer... Bulldrom bude okamžitě mrtvej, a když si uděláš Hammer z Bulldroma a párkrát si ho vylepšíš jenom věcma z něho, který v pohodě seženeš, tak budeš na začátek hry král, protože má sílu 936.. Koukni se na tenhle obrázek: http://www.gamefaqs.com/portable/psp/file/934395/54076 .... Je to taková cesta Hammera, když si koupíš ten první, co se jmenuje Bone Club a pak máš jen nalevo >Bull Hammer> Bull Head Hammer> Bull Tusk Hammer a to je konečný hammer, docela dobrý na začátek, já jsem s ním hrát do HR3...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls poradte mi a jak nastavim aby felyne chodil semnou na ty questy??

musíš si ho označit, ted z hlavy ti neřeknu jak se to přesně dělá, ale musí být u ní červená tlapka...

EDIT: koukni se na 1. stranu, v 3. bodě to Witeks píše...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě otázka (určitě strašně hloupá):oops:: Mám Iron katana gospel, a chci zabít Khezu, abych si mohl udělat Eager cleaver. Buším do něj ale už strašně dlouho a furt žije. Nemůžu si u monstra nějak zapnout healthbar nebo něco podobnýho, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu