Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele taky možná blbý dotaz, ale jak zjistím, kde všechny ty věci seženu. Např. přines to a to a jak zjistím kde to najdu?? (Asi to zní blbě) :D

E//: Tady sem nějaké mapy stáhl, tak se chci zeptat jestli sou všechny :D http://uloz.to/3450273/mhfu-mapy.rar

všechny mapy máš na gamefaqs, je to dost dobrá stránka, máš tam skoro všechno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsou takový ty úkoly, kde máš jít k modré bedně, vzít si tam Paw Pass Ticket a dát ho do té červené bedny... A tyhle úkoly se používají na hledájí různých věcí atd., protože takovej quest ti zabere max 30 vteřin a pak máš 50 minut čas...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale oni mě píšou že se mám vrátit později. Jinak hraju UNITE tak jestli to není tím.

já hraju taky UNITE...:) Tak zkus udělat nějaký ty úkly u babky... Jinak tobě ty úkoly bude dávat jen ta růžová(zatim), to je ta uplně na kraji, ta co stojí ti jenom oznamuje, že máš urgent quest... tak zkus jít k tý růžoví a kliknout na ní víckrát, třeba si s tebou jednou pokecá a podruhý dá úkol...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

haha to se neboj.

Ale od tý doby, co hraju Monster Huntera tak už moc jinejch her nehraju.. Všechny mi proti tomu připadaj pitomý =P

No a Frontier je strašně návykovej.

já myslel uplně něco jinýho než počítač... Přece jenom nesedíš u kompu nebo u psp a nepaříš celej den a pořád dokola... A jestli jo, tak si na tom špatně...:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu