Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

fatalis: Jo, Yama byl mega lamák xD Nechápu, jak moc to bylo lehký xD Prakticky jediný před čím se musí člověk mít na pozoru je ten vír a i tomu se dá v pohodě vyhnout xD

jo přesne ten vir je děs ale neni to nic težkyho ja ho vzdy přilakal na levy okraj a když mu šel z huby ten vir tak sem sel na druhou stranu a ani sem nemusel seskakovat dolu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yama Tsukami je fakt lehkej, když jsem proti němu poprvé šel tak jsem měl lavasioth set (survial!) a tak sem se divil proč mi ten vír ubere životy na minimum :) a tak sem to bral, že je to prostě jeho útok a že mě pak maj ty jeho světlušky dodělat (stačilo by 1 ťuknutí)...no a časem sem zjistil, že ten vír má zabít na jednu ránu a že mě vlastně celou dobu zachraňoval ten skill :D

btw unite jsem dohrál solo (HR9, white fatalis set...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yama Tsukami je fakt lehkej, když jsem proti němu poprvé šel tak jsem měl lavasioth set (survial!) a tak sem se divil proč mi ten vír ubere životy na minimum :) a tak sem to bral, že je to prostě jeho útok a že mě pak maj ty jeho světlušky dodělat (stačilo by 1 ťuknutí)...no a časem sem zjistil, že ten vír má zabít na jednu ránu a že mě vlastně celou dobu zachraňoval ten skill :D

btw unite jsem dohrál solo (HR9, white fatalis set...)

HR9 white fata set ?? dobře ty :) kua doufam ze to taky jednou budu mit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Online má mnoho významů...

Mě zajimá jeslti tam spolu chodíte a lovite nebo proti sobě bojujete něak.

A nebo tam jenom obchodujete.....

A ti 4 jsou náhodný výběr nebo to musí být friends?

PvP ve hře neni takže chodite spolu a davate monstrum co zabrat :) nehraješ z nahodnymi hrači v hale maš hodne mistnosti když pujdeš do mistnosti čislo 1 a tam pujdou dalši 3 tvy kamoši tak budeš hrat snema infrastructure ve hre neni ale pokud bys chtel hrat po netu tak tu je navod jde to hrat pres wifi max a přes nejake ty wifi kliče :)

EDIT: co to je kdyz mi kocka navari skill Heroic ??? a jak nejlepe dostat z hr9 nebo hr8 rathalose heavy scale ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potrebuju radu s par prvnima Queastama (hraju to teprvr chvili) prvni je anteka in the snow: ja lovim takyvy ty jeleny (mysli ze to sou ty anteky) a z nich vypdne jen anteka pelt nebo raw meat a zadny anteka cosi a druhej je ten Q kde mam donyst pogo tongue: musim se utkat s tim drakem ptz on me killne na par ran

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potrebuju radu s par prvnima Queastama (hraju to teprvr chvili) prvni je anteka in the snow: ja lovim takyvy ty jeleny (mysli ze to sou ty anteky) a z nich vypdne jen anteka pelt nebo raw meat a zadny anteka cosi a druhej je ten Q kde mam donyst pogo tongue: musim se utkat s tim drakem ptz on me killne na par ran

jeleny lov dál, někdy to z nich vykucháš

máš donýst popo tongue, nemáš zabít toho draka (tigrex), zab a vykuchej mamuty

co to je kdyz mi kocka navari skill Heroic ??? a jak nejlepe dostat z hr9 nebo hr8 rathalose heavy scale ?

Heroic - tušim, že je to jako když máš skill adrenaline +2, nejsem si ale jistej

rathalos heavy scale? to je lehky, spis myslis heavenly scale, to je snad kolem 8% sance ze ti to dropne, koukni na gamefaq na %

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu