Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

Můžeš mi vysvětlit, proč mi tohleto píšeš sem? Já nevim, je možný, že si nějaký postižený, ale tohle te topik o MHFU a né nějaká volná diskuze blbče... ještě k tomu jsme se dneska viděli a nenapsal si mi nic nutnýho...:roll: Koukám, že demence lidí je už na MAX... Jinak sorry za OT...

EDIT: ty vole, to by ste nevěřili co ten debil udělal... on mi napíše sem takovou kravinu a do 10 min se ke mě stavil... kdyz sem ho videl ve dverich tam sem myslel, ze se asi poseru...

nevšimej si spamu ja byl horši :D z akantorem bys nemel mit problem je celkem lehky naber si flash bomby :D bomb material a flashbugy na kombnaci 2x max potion :D cold drink a hlavne nejaky dobry hammer Onslaught hammer bych doporučil a do cca 25-30 minut by mel padnout :D ja mam mensi problem z ucamou :D pamatuju jak sem dal poprve akantora sem myslel ze se rozbrečim radosti :D fakt nic težkeho jen davat pozor

EDIT: witku :) pls jak mam dostat z rathiana rathian spine :) potrebuju 1 na golden moon Z set a nevim jak to z nej vytřiskat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

crimson a black fatalis jsou lehci ale wh.fata je z nich nejtežši :) konečne sem si udelal od všech HR9 elder dragonu sety na blademastra :) dokonce i od ucamulbase :) sem se divil kdyz mi přišly 3 divine plate v rewardu :D ted dodelavam volcanos set :D

witku jak otevřit fatalise na hr9 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

crimson a black fatalis jsou lehci ale wh.fata je z nich nejtežši :) konečne sem si udelal od všech HR9 elder dragonu sety na blademastra :) dokonce i od ucamulbase :) sem se divil kdyz mi přišly 3 divine plate v rewardu :D ted dodelavam volcanos set :D

witku jak otevřit fatalise na hr9 ?

ja nevim proč ale strašně mi dělali problem tigrexove a naruga garuga na HR9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

crimson a black fatalis jsou lehci ale wh.fata je z nich nejtežši :) konečne sem si udelal od všech HR9 elder dragonu sety na blademastra :) dokonce i od ucamulbase :) sem se divil kdyz mi přišly 3 divine plate v rewardu :D ted dodelavam volcanos set :D

witku jak otevřit fatalise na hr9 ?

witek nejsem ale fatalise na hr9 otevřeš dokončením řady zbraní v G-lvl training

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Han to říká správně, stačí dá jeden každej G training s jakkoukoliv zbraní na otevření Fatalise HR9.

:D

dikes jak cip

mate tu nekdo nejakej z tehle setu? White Fatalis set RARE 10

Dark Ukanlos RARE 10

ja taky krome hr9 fata setu mam od ucamulbase set a od vsech hr9 elder dragonu :)

edit : mam tu par skillu o kterych nic nevim tak prosim o radu :D nevim co to je terrain negated,concentration,perseverance,flame scale protect,mist hide protect,stealth,mobility+1,gathering+1 dam big thanks :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Terrain Negated: Když se přiblížíš k lávě ve Volcanu, nebude ti to ubírat životy / bude jenom pomaleji, záleží jestli máš "Low" nebo "High".

Concetration: Zrychluje nabíjení u Giant Sword a Bow a taky dělá rychlejší nabíjení power baru u Long Sword.

Perservance: Pokud máš víc jak 50% HP sebesilnější útok tě nemůže zabít, zbyde ti vždycky jeden HP.

Flame Scl Protection: Poison Negated, Fatigue Negated ( chameleosovo útok co bere staminu pokud si pamutuju.. ), Anti Theft

Mist Hide Protection: (Ice Res+20 nebo +30,) Anti Freeze, Dragon Wind Res

Stealth: Monster bude preferovat jiný hráče a bude se na tebe otáčet míň.

Mobility:Ubírá míň staminy při kotoulech a skocích s lance/gl/bow.

Gathering+1: Můžeš víckrát sbírat na jednom místě.

U něterejch si nejsem 100% jistej, pač jak sem několikrát říkal.. už to nehraju.. Ale mělo by to bejt dobře ;)

btw zrovna edituju nový video, dneska už bude na YouTube =P Je to HR100 lao shan zabitej ve 3tim arealu, celý to má 8 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych dodal, že ten skill survial, perservance nebo jak se tomu řiká, tak to není že pokud máte víc jak 50% života, správně je to tak, že musíte mít (nejsem si jistej) asi 75 životů (max je 150)

zkoušel jsem jít na fatalise s tím, že mi kočky uvařily ´špatně´ a snížily mi životy, měl jsem zmenšenej health bar a měl jsem tušim okolo 80% života a stejně mě zabil na jednu ránu

takže ne 50%, ale nad 75 života!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Terrain Negated: Když se přiblížíš k lávě ve Volcanu, nebude ti to ubírat životy / bude jenom pomaleji, záleží jestli máš "Low" nebo "High".

Concetration: Zrychluje nabíjení u Giant Sword a Bow a taky dělá rychlejší nabíjení power baru u Long Sword.

Perservance: Pokud máš víc jak 50% HP sebesilnější útok tě nemůže zabít, zbyde ti vždycky jeden HP.

Flame Scl Protection: Poison Negated, Fatigue Negated ( chameleosovo útok co bere staminu pokud si pamutuju.. ), Anti Theft

Mist Hide Protection: (Ice Res+20 nebo +30,) Anti Freeze, Dragon Wind Res

Stealth: Monster bude preferovat jiný hráče a bude se na tebe otáčet míň.

Mobility:Ubírá míň staminy při kotoulech a skocích s lance/gl/bow.

Gathering+1: Můžeš víckrát sbírat na jednom místě.

U něterejch si nejsem 100% jistej, pač jak sem několikrát říkal.. už to nehraju.. Ale mělo by to bejt dobře ;)

btw zrovna edituju nový video, dneska už bude na YouTube =P Je to HR100 lao shan zabitej ve 3tim arealu, celý to má 8 minut.

DIKY witku mam jeste dotaz kdyz se otevre hr9 wh.fata tak musim ho dat v prvnim kole nebo muzu na neho jit vickrat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Han: Jo, možná máš pravdu, musel bych se podívat na gamefaqs. Možná je to 60%+ pro survival a 50%- pro Adrenaline.

fatalis: Můžeš na něj jít víckrát

tak tos me potěšil pač ten blby hr6 wh.fata :D mi pride nesmrtelny neže by byl težky ale nezbyde mi vzdy čas jinak rozhodl jsem se koupit Wii :) samozdrejme ktomu klasic Gamepad ne ty dva blby ovladače :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tos me potěšil pač ten blby hr6 wh.fata :D mi pride nesmrtelny neže by byl težky ale nezbyde mi vzdy čas jinak rozhodl jsem se koupit Wii :) samozdrejme ktomu klasic Gamepad ne ty dva blby ovladače :D

On je v HR 6 White Fatalis? Toho si musim nějak otevřít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na wii se mh3 hraje dobře s wiimote, zprva mi to vůbec nešlo, ale zvyknul sem si a ani by mě nenapadlo teď říct, že je blbý ovládání

fatalise na hr6 odemkneš dohráním řady zbraní v základním tréningu (třeba všech 10 questů s bow/gun)

a kolik je max hr v mh3 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu