Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

fatalise na hr6 odemkneš dohráním řady zbraní v základním tréningu (třeba všech 10 questů s bow/gun)

V treninkach mam trochu zmatek, mluvíš o těch Battle Training? tam jak jsou určitý monstra a já mám na výběr ze zbraní, z jakýma to monstrum chci dát? Takže mám si vybrat nejakou zbran( např. Hammer) a 10x stim zabít monstra?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V treninkach mam trochu zmatek, mluvíš o těch Battle Training? tam jak jsou určitý monstra a já mám na výběr ze zbraní, z jakýma to monstrum chci dát? Takže mám si vybrat nejakou zbran( např. Hammer) a 10x stim zabít monstra?

dokončit všechny úkoly s určitou řadou zbraní, takže třeba u některejch úkolů máš na výběr hammer nebo hunting horn a ty ukoly uděláš

doufam že ta hra je na dlouho pač nechci kupovat wii zbytečne a co MULTIPLAYER jde to po netu ? :D doufam ze jo

singl je docela krátkej, napoprvé bych ho dohrál asi za 100+ hodin (všechny ukoly hotový)

je to dělaný právě na multiplayer po netu! ale platí se za něj a tak očekávám, že se budou oběvovat neustále nový monstra jako ve Frontier

koukni na youtube, čekám na duben až to vyjde (nebo březen?) a pak koupim origo a budu hrát po netu

split screen pro dva hráče je jenom pro arena questy (jen 10 úkolů), ale zajímavý je, že pro jednoho hráče je hra daleko daleko snadnější, než ve dvou (splnění časovýho limitu zabití monstra), měl jsem zato, že v týhle hře je to vždycky - čím víc lidí, tím daleko lehčí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dokončit všechny úkoly s určitou řadou zbraní, takže třeba u některejch úkolů máš na výběr hammer nebo hunting horn a ty ukoly uděláš

singl je docela krátkej, napoprvé bych ho dohrál asi za 100+ hodin (všechny ukoly hotový)

je to dělaný právě na multiplayer po netu! ale platí se za něj a tak očekávám, že se budou oběvovat neustále nový monstra jako ve Frontier

koukni na youtube, čekám na duben až to vyjde (nebo březen?) a pak koupim origo a budu hrát po netu

split screen pro dva hráče je jenom pro arena questy (jen 10 úkolů), ale zajímavý je, že pro jednoho hráče je hra daleko daleko snadnější, než ve dvou (splnění časovýho limitu zabití monstra), měl jsem zato, že v týhle hře je to vždycky - čím víc lidí, tím daleko lehčí

taky sem si toho všimnul u 2G když hraju sam nedelam zadne chyby a zabiju kazdeho rychleji jakmile hraju z nekym hned je to horši :) ty vole celkove dohrany za 100 hodin to je hodne malo :( ja mam ve 2G presne 400 hodin a to jeste nemam otevreny fatalise

EDIT : ono to bude asi tim tezši v mp kdyz naraziš na nejakeho trotla co to neumi hrat a zbytecne bude prekazet :D a nebo ho hnedka monstrum killne to me nasere nejvic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Woah takže už hraješ ? Hezky :) Napiš víc postřehů atak.

Jojo ve Frontieru se HR zvyšuje tim, že nabíráš HRpoints ( různě za různý questy ).

S tim single / duo hranim to asi chápu.. ve Frontieru je to tak udělaný pro Premium questy ( 9.80USD ) -> na 72 hodin se ti otevřou questy za který je mnohem víc HRpts než za jiný questy a v rewardech dostáváš gold tickety ( jeden se prodá za 50 000z, z HR100 premium dostáváš většinou 3, 4 za kolo ).

Tyhle questy se daj postnout buď pro 1-2 lidi, nebo pro 3-4. Pro 1-2 maj samozřejmě monstra míň HP, takže nepotřebuješ vždycky 4 lidi aby si to moh dávat rychle. Je to proto, že sou placený a myslim, že to funguje docela dobře.

Asi takle nějak by to mělo fungovat i u Tri. ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Woah takže už hraješ ? Hezky :) Napiš víc postřehů atak.

Jojo ve Frontieru se HR zvyšuje tim, že nabíráš HRpoints ( různě za různý questy ).

S tim single / duo hranim to asi chápu.. ve Frontieru je to tak udělaný pro Premium questy ( 9.80USD ) -> na 72 hodin se ti otevřou questy za který je mnohem víc HRpts než za jiný questy a v rewardech dostáváš gold tickety ( jeden se prodá za 50 000z, z HR100 premium dostáváš většinou 3, 4 za kolo ).

Tyhle questy se daj postnout buď pro 1-2 lidi, nebo pro 3-4. Pro 1-2 maj samozřejmě monstra míň HP, takže nepotřebuješ vždycky 4 lidi aby si to moh dávat rychle. Je to proto, že sou placený a myslim, že to funguje docela dobře.

Asi takle nějak by to mělo fungovat i u Tri. ^^

klidne bych i platil kdybych to zprovoznil :D :) a doufamze MHtri me nezklame :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klidne bych i platil kdybych to zprovoznil :D :) a doufamze MHtri me nezklame :)

ale pozor, zachvíli vyjde MH3 v evropě (konečně full engliš) a to si teda zaplatim určitě, rozhodni se jestli budeš hrát MH na PC nebo Wii (to sis snad kvůli týhle hře koupil ne? Obojí hrát asi nebudeš, cenově by se to tolik nevyplatilo :)

witku zajímalo by mě, jak je to s obtížností, monstry a HR, jakym systémem je to dělaný, třeba že máš HR1 - level up na HR2 a pak ti naskočej nový úkoly - monstra?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale pozor, zachvíli vyjde MH3 v evropě (konečně full engliš) a to si teda zaplatim určitě, rozhodni se jestli budeš hrát MH na PC nebo Wii (to sis snad kvůli týhle hře koupil ne? Obojí hrát asi nebudeš, cenově by se to tolik nevyplatilo :)

witku zajímalo by mě, jak je to s obtížností, monstry a HR, jakym systémem je to dělaný, třeba že máš HR1 - level up na HR2 a pak ti naskočej nový úkoly - monstra?

pocky kdyz si zaplatim originalku což si rozhodne koupim tak budu moct na wii hrat po netu zadačo nebo budu platit ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pocky kdyz si zaplatim originalku což si rozhodne koupim tak budu moct na wii hrat po netu zadačo nebo budu platit ? :)

i na wii je to placený

a teď otázka jestli je to dobře - pokud se bude platit, o zábavu bude postaráno, nový questy...

Before you fork over Wii Points you get a twenty day trial subscription. Afterwards, it’s 800 Wii Points ($ 8 for a 30 day subscription, 1,500 Wii Points ($15) for a 60 days, or 2,000 Wii Points ($20) for 90 days.

Please note the online fees are only for Japan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau chci se zeptat kde se vezme Rathalos Ruby jsem HR 6

Nedávno jsem si dělal set ze Silver Rathalose a potřeboval jsem na to 5x Rathalos Ruby, snad nejrychlejší způsob je když děláš Silver Rathalose a když už je skoro mrtvej (kulhá) tak položit trap a trang bombama ho uspat, pak je velká šance, že ho budeš mít v rewardech... Ještě se mi povedlo jednou sebrat rathalos ruby když vyletel do vzduchu a ja do něj hodil flash, on spadne a na zemi se blízká taková tečka, tak tam sem to už taky našel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh to ne, funguje to asi takhle:

Pokazdy, kdyz chytis nejaky monster ( trap + trangs ), mas sanci na to, ze ti zustane jako tvuj pet, mazlicek. Muze ho dostat jenom ten, co hostuje quest. Kazdy monster ma jinou % sanci, na to, ze ho chytis, treba Velocidrome ma 90% a Rajang asi 3% ..

Kdyz teda uz mas svoje pet, muzes si nekym dat PvP ( player vs player ). Bojuje se v arene a ty se snazis zabit provitnikovo monster rychleji, nez on zabije tvoje. Muzes umrit treba 100x, ale hrajes dal a jenom te to zpomali.

Ja mam Rathalose, Pink Rathiana a Graviose :) Svoje pets muzes ruzne krmit a tak, ale zas tak hodne tomu jeste nerozumim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh to ne, funguje to asi takhle:

Pokazdy, kdyz chytis nejaky monster ( trap + trangs ), mas sanci na to, ze ti zustane jako tvuj pet, mazlicek. Muze ho dostat jenom ten, co hostuje quest. Kazdy monster ma jinou % sanci, na to, ze ho chytis, treba Velocidrome ma 90% a Rajang asi 3% ..

Kdyz teda uz mas svoje pet, muzes si nekym dat PvP ( player vs player ). Bojuje se v arene a ty se snazis zabit provitnikovo monster rychleji, nez on zabije tvoje. Muzes umrit treba 100x, ale hrajes dal a jenom te to zpomali.

Ja mam Rathalose, Pink Rathiana a Graviose :) Svoje pets muzes ruzne krmit a tak, ale zas tak hodne tomu jeste nerozumim...

mazec, tak to je fakt styl! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu