Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hele jaky je skill na na gunnera abych nenabijel zbran pokud to jde pač sem na netu videl ze strilel a nemusel nabijet furt plny zasobnik

jj, dneska sem dodělal new set s guts,reload-1,recoil+1 a dám do něj ještě auto-reload (to je to co hledáš, je to i v trainingu s plesiothem), takže reload-1 mi v brnění vůbec nevadí :), navíc recoil+1 mi zajistí rychlejší palbu díky menší zpětný vazbě

ale pozor, pokud máš auto-reload tak se ti recoil zvýší na strong (nebo jestli se zvýší o jednu příčku výš?) tak sem zvědavej jestli mi to recoil+1 zase sníží nebo jestli je to strong zafixovaný

btw witeks se ptal na postřehy z MH3

při boji s někym většim jako třeba diablos je naprosto epic to jeho dupání, řev a i výskok ze země, hlavně když máš repráky na víc, připadá ti to jako doopravdy :) a co je asi největší vychytávka tak to, že monstra choděj a měněj útoky naprosto plynule, už žádný zasekávání, všechno je plynulý! když se zakopává tak ho můžeš vytáhnout sekáním, některejm monstrum svítěj ve tmě oči

taky je dobrý, že hammer neni už tolik overpowered, na psp se dal rathian nebo rathalos dát s hammerem naprosto v pohodě, ale v MH3 je polovinu času ve vzduchu a na to se hodí spíš katana

luky zmizely, místo nich si sám vytvoříš ze 3 odnímatelných částí vlastní kuši podle toho na co se ti hodí (každá část má jiný střely tak si je nakombinuješ podle sebe, recoil, reload..... to samý a podle toho jak co zkombinuješ tak ti to vyhodí výsledek a všechno ti to spočítá - jaký náboje,recoil,reload...)

koukni na youtube, hlavně ten diablos mě dost překvapil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačilo mi řisct zčeho to padá

Edit: vtom nesmyslu se nikdo nevizná

CTRL+F a zadáš to co hledáš

vypíše ti to procenta dropu, z jakýho monstra padá, v jakym HR monstrum je

prej nesmysl xDDD a přitom je to nejužitečnější stránka na MH

jednoduše - padá to z Khezu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Hane, některý věci už sem viděl ve videjkách, ale třeba ty bowguny zní zajímavě :)

Taky se mi líbí Diablos, popravdě, je docela strašidelnej :D

Jo je to pravda, MHFO bude i na X360

:wohow: oooo a neviš jestly to vyjde taky pro eu :) abych si to zahral protoze ted mam moznost koupit wii nebo xbox a ja nevim jak se mam rozhodnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi rpsoim vysvetli co je tam to a tam to:Da k cemu to je a jak se to vyuziva??dam ti te naky crds za radu...

no guild points sou asi k nicemu ale pokke pints so na tu tvoji farmu.kdys mas naky ty pokke points tak zajdes za tim tiposem s batohem a za ty pointy si vylepsujes tu farmu a ty pokke pints sbiras tim e bud najides naky to vejce a odneses ho k tomu stanu nebo sbiras veci (v inventari je u nich napsany account item, nebo nak tak)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:wohow: oooo a neviš jestly to vyjde taky pro eu :) abych si to zahral protoze ted mam moznost koupit wii nebo xbox a ja nevim jak se mam rozhodnout

To neví nikdo, Capcom se k tomu vůbec nevyjádřil.

Bejt tebou si koupim Wii a MHTri, nebo prostě ošéfuju MHFO na PC =P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neví nikdo, Capcom se k tomu vůbec nevyjádřil.

Bejt tebou si koupim Wii a MHTri, nebo prostě ošéfuju MHFO na PC =P

no jo witku mh3 me strašne laka ale to je tak vse co by se dalo na wii zahrat grafika tam je jak na ps2 a tituly stoji taky za houby zato xbox ma vic dobrych her a :) a znatelne lepši grafiku ale uvidime :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu