Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Když jsem viděl ten trailer tak jsem ani nespal budu naplno cvičit 2 G am budou asi teší monstra :-) doufam žeto tady pude sehnat líp než třeba frontier alespoň jako portable a když překladač nebude tak s tim nic neudělam ale na jp. bych si taky časem zvyk portable jsem hrál taky pěknou chhvíly v jp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Margot mam toho tvýho rathalose jako Plochu :-)

a nějak jsem se odnaučil monster hunter 2G měl jsem v tréniku problém s tigrexem až na 3. pokus.

a děda dohrál mhf na PS2 má vše ve village ale nemá internet tak nemůže jít do town hi hi hi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, hraji poprve, zacal jsem vcera :) pomalu se tim prokousavam a chtel bych vyzkouset multak, ale kdyz prijdu k te hale, dam online vstup a ikdyz vyzkousim vsechny mistnosti, tak nikde nikdo neni? je to tim, ze to nikdo nehraje nebo se to musi jeste nejak nastavit? :) diky

as jeste teda jedna otazecka, je normalni, ze dostavam Q, kdy vyberu startovni truhlicku (modrou) a jdu hned odevzdat k cervene a mam hotovo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta hra neni infrastucture takze pres internet hrat nemuzes jenom ad hoc a ty questy co si psal sou od toho aby si s nasbiral co chces a sel kte cervene a quest ukoncil tudis v tom qustu nejsou zadni draci ani nak nebezpecna monstra proste sberatelsky quest

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahaa, takze pokud to chapu dobre, tak muzu pres net hrat jen, kdyz mam vzaty nejaky konkretni Q. Idealni by pro me byl asi nekdo z Prahy, koupil bych mu par pivek a on by i na oplatku vysvetlil podrobnosti, snazil jsem se tim tady prokousat, ale pro nekoho kdo to hraje 1 den to je moc slozity :) Ted jsem u dalsiho minibosse Bulldrome a ten me naklada jako krava :) Nevim jak dal s eqp, jestli si mam kupovat to nejlepsi co muzu, ale zase tam jsou atributy, ktere to limituji. Kdyz si koupim neco s vysokym def. tak to zase nema rezisty a pod. Co vsechno se muze prodavat jako nepotrebne a co se vyplati si nechat na vylepseni zbrani, jestli je lepsi vylepsit treba prave Leather armor nebo si koupit Battle. Navic jsem koukal, ze mi kovar muze vyrobit uz zelenej pasek, to se mi otevrelo diky tomu, ze jsem zabil toho minibosse "raptora"? :)

jo a k cemu je pls Bugnet? nemam paru na co to je:) pickaxe je jasnej, ale tohle jsem nepochopil a ani jsem jeste nenasel jak a kde pouzit:)

Edit: prase je dole, nebylo zas tak drsny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poprvý když to tak neumíš tak je dobrý opakovat a dělat to třeba 3x aby jsi zněj měl věci a měl lepší armor i zbraň já už jsem to dohrál tak nedavnno jsem si delal nove ulozeni a prvni zbroj mi vistačila do ***** v singlu a multiplayer jde hrád buď když je více hráčů blízko sebe nebo po netu (infrastructure) když máš wifi max.na to je tady taky návod jak to sprovoznit já osobně to nemam ale počkam si do prosince má vyjít novej díl Monster Hunter Portable 3 rd kde je infrastructure tak to zatim natrénuj :-) a klidně opakuj hodí se to pro surky a zároveň natrénuješ bosse i když na nich neni moc co trénovat ale už tam máš congalala a kut ku hlavně to chce nervy :-) občas něco naštve.a co máš za díl freedom nebo portable?

bugnet je síť na brouky občas uvidíš v trávě nebo v křoví máš ho i na zahrádce jak se blejská takové zlaté tak tam to jde použít já radši udělam papírek a jdu na zahrádku znova je to výhodnější kord když toho tam mam víc a příklad kde použít bugnet je mapa mountains (hory 1. mapa) hned v area 1 u konce kde se jde do area 2 a forest and hill area 9. je toho víc ale už musim jít tak doufám že jsem pomohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu