Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak nakupovat na eBay - všechny informace a rady


ramalamadingdong

Recommended Posts

Snad to tu jeste nebylo , ale kapl jsem na skvelou firmu , ktera kupuje/drazi na eBay i na objednavku.Je to skvela vec , uz jsem to zkousel a vse zatim ok.Jednoduse si u nich udelate obj. poslete jim penize na bankovni ucet a oni uz vse vyridi za vas.

http://cz-ebay.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdarvím, Chtěl bych si objednat iPod a píšou tam: Condition:Refurbished. Co to znamená? Jako přeložit si to umím, ale jesi to je v dobrým stavu nebo má to cenu kupovat nebo jak? Předem dík:-):bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarvím, Chtěl bych si objednat iPod a píšou tam: Condition:Refurbished. Co to znamená? Jako přeložit si to umím, ale jesi to je v dobrým stavu nebo má to cenu kupovat nebo jak? Předem dík:-):bash:

Rekl bych ze tim mysli ze je bud na nahradni díly , nebo je potreba jej opravit/zrenovovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím vzhledem k tomu, že cena se pohybuje kolem 160 dolarů tak to asi nebude na náhradní díly ne? Spíš bych řek že ten ipod bude už nějak spravovanej nebo tak.... De o to je si to bude fungovat :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus hele měl bych takovy problem nejde se my zaregistrovat na ebay nwm proč udělal jsem všechno co po mně chtěly ale prostě když chci aby mně to zaregistrovalo tak bud ta iknonka dole nejde zmáčknout nebo to začne načítat ale to taky nejde nechal jsem to 30 min a ono nic už sem to skoušel asi 3x nevíte čím by to mohlo byt?? děkuji předem

A ještě jednu otazku bych měl někdo tu měl napsano že njáká česká firma tu obědnávku vyřídí nevíte někdo kolik si učtují?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Zdravím,

chtěl jsem se zeptat? Když nakupuji v zemích EU např. DE, trička v hodnotě 5000Kč platím nějaké clo a Dph? Slyšel jsem že při dovozu zboží v rámci EU se Clo neplatí ale nevím jak je to s Dph. Díky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

zdravim, prosim vás o radu, chci si objednat iPod touch, ale u stavu zbozi je napsano REFURBISHED, nevite co to presne znamena? Zkousel jsem to heldat uz vsude a prisel jsem na to ze to je jakoby opravene ale vazne to nevim jistě. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

ja keď nakupujem z USA, väčšinou používam bezplatnú službu od Viaddress.com, pretože poskytujú bezplatnú americkú virtuálnu adresu, takže sa dá nakupovať od ktoréhokoľvek predajcu alebo ebayre z USA a Viaddress prepošle nákup tebe. Prihlásiš sa na http://www.viaddress.com , ihned dostaneš email so svojou US adresou a môžeš ju začať používať na nákupy od amerických predajcov, od Amazon a Ebay predajcov. Viaddress tiež môže kúpiť pre teba zbožie, ak americký predajca neakceptuje medzinárodné kreditné karty – a bez poplatkov. Je to veľmi užitečné, mrknite na to http://www.viaddress.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Vím že je toto Nákupní poradna, ale já mám problém z prodejem.

Chci vystavit aukci, všechno vypíšu, hodím fotku, poštovné atd. a když dám pokračovat, tak mi to napíše že porušuju pravidla Ebay, takže mi nejde aukce vystavit. Pročetl jsem si ty pravidla pro vystavení, ale nic co bych porušoval jsem nenašel. Zkoušel jsem i vystavit aukci se stejným popisem jako ostatní aukce, ale taky mi to nešlo. Neví někdo, kde může být problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Ja myslel ze je eBay pro CR jen lokalizovanej. Ono se na nem da uz i prodavat?

pokud li myslis ebay.cz tak jsem tam našel informace že vždycky když si tam něco koupíš tak to převezme firma PPL a dané zboží dojde první do jejich velkého skladiště v Praze a tam už se roznáší po celé ČR (dobrý nápad) můj problém ale je proč nemůžu kupovat na ebay je že nemůžu nahrát peníse na Paypal účet a to musím kspeciální kreditní kartou opravdu neexistuje jiný způsob než kredit. karty ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nemyslim ebay.cz. A hlavne nemyslim nakupovani, z ebaye uz nakupuju nekolik let :lol: Jde mi o prodavani na ebay.com, kdyz tu RodriguezTwiggy pise, ze chce poradit s prodavanim na nem. Ja se tedy ptam - odkdy je to mozne? Odkdy je na eBay (oficialnim) podpora pro CR prodej? Myslim ze cesi na ebay.com prodavat nemohou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu