Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP 3000 - obecná diskuse


Nil3E

Recommended Posts

  • Odpovědi 341
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

majitele slimaku, to mate vsichni displej takhle vybledlej? Mam sem hodit fotku displeje myho slima? Ten slim ma bud nejakou vadu nebo je to zretusovany :D.

Darius15: prestan psat blbosti a quotovat obrazky

ze tam mam blbosti co treba? obrazky to sry uz nebudu

EDIT: obrazky odstraneny diky annonymousi:thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak jsem na to koukal, tak se mi na nem zacina libit ten tenkej zadni krouzek a ta prohluben u tlacitek ;) Tlacitko home nyni take vypada lepe a SELECT a START jsou take zaoblenejsi..

btw, to s tim obrazkem je jen nejakej reklamni trik, to i ja na mym fatku mam mnohem lepsi obraz, nez ten co tam byl - to musi byt nejakej vadnej kus, takovej nechutne vybledlej displej.. Nebo kazdej ma zobrazenej jinej obrazek (jeden svetlej a vybledlej a druhej v poradku, s peknym kontrastem). Kazdopadne me ten displej zatim nijak neuchvatil, ja jsem spokojen s fatkem, uz ten ma moc hezkej obraz, slim ma skoro totoznej (jen o malicko lepsi) a vazne neni mozny, ze tohle ma o tolik lepsi obraz nez slim, to by ho za chvili mel lepsi nez realita xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fat ma vyrazne horsi displej nez slim, ja slima prave kvuli mnohonasobne kvalitnejsimu displeji kupoval. A pokud to na ty fotce neni vadnej kus, tak jak rika anonym, v kazdym bude jinej obrazek. Ale verim tomu ze lidi co jeste nemaj psp se na to nachytaj...

edit: luckyc: podivej se o stranku zpet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a bude se prodavat za €169 nebo $169 ??? všude neco jine :D

EU 169 euro US 169 dolarů ;)..jako vždy..

btw displej má mít 2x lepší odezvu a 5x vyšší kontrast

edit: Anonymous_ nepatrně ? nastav u obou max podsvícení a uvidíš ten rozdíl..to opravdu není nepatrný rozdíl ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to marek_2080: za tim, ze displej na slimku, je oproti fatku jen nepatrne lepsi (jen svetlejsi o malicko) si budu stat a stojim - vzdyt flashuji PSPcka dost casto, takze je dost casto drzim vedle sebe a mohu porovnavat .. Bohuzel nemuzu rict neco ve stylu - tak ho vyfot a ja ho vyfotim a porovname - ruzne svetelne podminky, ruzne kvality fotoaparatu .. ;)

to lukyc: omg, kdyby jsi cetl a treba se i podival o stranku dozadu, zjistil by jsi, ze prave tento obrazek uz tu je.. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fat jsem mel skoro rok a pul, slim mam taky uz nejakej patek. Ver ze vim jak na tom oba displeje jsou. ;) U fatu pri rychlejsich scenach se na displeji tvorili "duchove", vyrazne nizsi kvalita podsviceni (u fatu pri naklopeni vidis ze neni podsviceni uplne rovnomerny), a celkove slim podava barvy s vetsi vernosti originalu.

Displej slimu ma uz tak dobrou odezvu ze nejaky vylepseni v tomhle ohladu snad ani nebude znat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fat jsem mel skoro rok a pul, slim mam taky uz nejakej patek. Ver ze vim jak na tom oba displeje jsou. ;) U fatu pri rychlejsich scenach se na displeji tvorili "duchove", vyrazne nizsi kvalita podsviceni (u fatu pri naklopeni vidis ze neni podsviceni uplne rovnomerny), a celkove slim podava barvy s vetsi vernosti originalu.

Displej slimu ma uz tak dobrou odezvu ze nejaky vylepseni v tomhle ohladu snad ani nebude znat.

jo ja s tebou souhlasim ale dokud nebude v prodeji a nebude moznost si to sam porovnat tak nemuzeme vedet jak to bude doopravdy:)

Edit: jirik: treba ja bych si ho koupil protoze pouzivam OFW;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se ti na krouzku nelibi je trochu tenci me osobne se novy psp libi dost

Omg.. tak se mu treba nelibi, ze je tenci (co jinyho se mu na tom asi nemuze libit :roll: ) - kazdej ma jinej vkus..

To je fakt otazka :dozey: :roll:

Radeji nech toho posthunterovani, nebo se budou mazat posty.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

novy psp.. hmm bomba:dozey:

tak nejak se mi prestava libit jak se inovovane verze lisi pouze v kosmetickych upravach.

co bude priste?

pr.:

psp 4000 ...lepsi wifi modul a repraky

psp 5000 ...navrat k designu s ostryma hranama, snizeni spotreby, podpora velkokacitni baterky

psp 6000 ...druhy analog a logo psp se vrati zpet na pravou stranu?! :roll:

Vim ze se to Sony takhle libi, ale ja bych si opravdu radeji pockal

na finalni verzi psp

na druhou stranu zlepseni citelnosti displaye na dennim svetle je celkem velke plus, kvuli tomu si psp po treti jeste mozna koupim:lol:. Ale to je pro me tak jediny uzitecny upgrade noveho psp. Urcite tam toho mohli vylepsit vic, jen kdyby chteli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;401728']novy psp.. hmm bomba:dozey:

tak nejak se mi prestava libit jak se inovovane verze lisi pouze v kosmetickych upravach.

co bude priste?

pr.:

psp 4000 ...lepsi wifi modul a repraky

psp 5000 ...navrat k designu s ostryma hranama' date=' snizeni spotreby, podpora velkokacitni baterky

psp 6000 ...druhy analog a logo psp se vrati zpet na pravou stranu?! :roll:

Vim ze se to Sony takhle libi, ale ja bych si opravdu radeji pockal

na finalni verzi psp

na druhou stranu zlepseni citelnosti displaye na dennim svetle je celkem velke plus, kvuli tomu si psp po treti jeste mozna koupim:lol:. Ale to je pro me tak jediny uzitecny upgrade noveho psp. Urcite tam toho mohli vylepsit vic, jen kdyby chteli.[/quote']

co se tice vylepseni pujdou hrat hry na normalni tv pres AV uz nebude potreba HD urcite mohly vylepsit toho vic ale to az zase za rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Což ovšem není argument proti koupi třítisícovky, že? ;-)

(Psáno s 0 promile ethanolu v krvi.)

K tématu - Zvažuji, jestli to PSP, co jsem si před pár dny zase koupil neprodám a neopatřím si třítisícovku. Přece jen... Kvalitnější display a mikrofon jsou pro mě dost pádné argumenty no...

No, radsi si to nech, cena do nekolika mesicu nespadne a pak uvidis (ochrana atd..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu