Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s PS3 80GB


Nail

Otázka

Tak jsem si koupil PS3 80gb a k tomu super plosinovku Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction. Kdyz jsem ji chtel ale pustit hra hlasila ze ma malo mista na disku coz byla kravina pac tam bylo 65gb (kdyz odhlednu od toho ze si kupujete 80gba realne je tam 74gb a volych 65gb). Hru sem sel reklamovat ale po odzkouseni na PS3 40gb sla jak vino. Zkusili sme ji na jinejch 80gigovkách a nešla na žádný. Pak sme nasli nekde na nejakym svetovim foru ze se to deje kdyz ne u vsech tak velice casto. Cili hra od sony na sony consoli nejede. Kdyz sem volal do servisu tak mi rekli ze sony vydava tisice her tak jedna nejede prej no a co. Tak kdyz se vam to nelibi vratte hru nebo consoli.Tim to pro ne hasne. Proto varuju pred porizenim PS3 80gb pac kde je psano ze to bude jen tahle hra kdyz jich vydavaj tisice.

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Tak jsem si koupil PS3 80gb a k tomu super plosinovku Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction. Kdyz jsem ji chtel ale pustit hra hlasila ze ma malo mista na disku coz byla kravina pac tam bylo 65gb (kdyz odhlednu od toho ze si kupujete 80gba realne je tam 74gb a volych 65gb). Hru sem sel reklamovat ale po odzkouseni na PS3 40gb sla jak vino. Zkusili sme ji na jinejch 80gigovkách a nešla na žádný. Pak sme nasli nekde na nejakym svetovim foru ze se to deje kdyz ne u vsech tak velice casto. Cili hra od sony na sony consoli nejede. Kdyz sem volal do servisu tak mi rekli ze sony vydava tisice her tak jedna nejede prej no a co. Tak kdyz se vam to nelibi vratte hru nebo consoli.Tim to pro ne hasne. Proto varuju pred porizenim PS3 80gb pac kde je psano ze to bude jen tahle hra kdyz jich vydavaj tisice.

Nevim,proč před ní varuješ když na ni nejede jedna plošinovka... :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo ja zkousel tri hry a jedna z nich nejde to mi prijde jako docela dost jestli nejedou dalsi nemuze nikdo asi zatim rict. a jestli tobe prijde v pohode ze klido vydavaj smejd co nechodi jak ma tak OK

A máte ty HDD naformátovaný:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo ja zkousel tri hry a jedna z nich nejde to mi prijde jako docela dost jestli nejedou dalsi nemuze nikdo asi zatim rict. a jestli tobe prijde v pohode ze klido vydavaj smejd co nechodi jak ma tak OK

Pokud vím v předchozi časti jsi psal že ti nejede jedna hra....:roll:

..a když jich teda tolik nejede,tak se objevi co nejdřive patchlé hry....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja vim o jedny a mam jednu ktera nejede jak jsou na tom ty co nemam ti bohuzel nedokazu rict. a moc moc doufam ze nejakej patch vyjde ale zatim nejde cili zacatek prodeje nic moc.

V tom případě se divej na net na Playstation Network,urcitě to oznámi hodně hráču tak možna vydaj zrovna nejakej patch na stránkách e formě save game.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zas tak hrozné to neni,SONY s tím určitě něco udělá xD:roll:

A kdyz rikal ze nejede jedna hra...nezkousel vic tak tom uz neni vubec hruza...

Jenže tady jde hlavně o ten princip, jasně, když vydaj patch, tak je to dobrý, ale myslím, že každýho naštve, když si koupí hru a nejde mu buhví proč. Navíc nejlepší plošinovka na PS3. To že je to jedna hra ze stovek je jen ubohá výmluva. Mají jít všechny :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak mi nekdo na jinym foru poradil at zkusim nasledujici: nahrat jakej koli soubor veci nez 500mb a pak spustim hru a svete div se hra si nahraje co potrebuje a spusti se. Nasledne se soubor smaze a hra frci jak vino vcera sem u ni prosedel asi pet hodin. parada. sem rad ze se vse vyresilo ale stejne je to teda divny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu